Seznam týmů, Přebor, skupina A

Tým Barvy dresů
B.B.V. A oranžová
Comes Košíře A žlutá
Gusanos Rojos černá
Holota líná černá, zelená
Chemcomex Praha žlutá, modrá
Kobylisy FK A zelená, černo-červená
Kodymka Bumble bees  
Naděje Praha 1.FC modrá, zelená
PedF Praha FT A růžová, černá
Reservoir Dogs oranžová, zelená
Přírodní vědy modro-bílá, žlutá
SK Slavia Praha B červeno-bílá

Rozpis zápasů, Přebor, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
B.B.V. ASK Slavia Praha B Po 5.9. 20:40 EDEN
Holota línáPedF Praha FT A Po 5.9. 21:40 EDEN
Comes Košíře APřírodní vědy Út 6.9. 20:40 EDEN
Gusanos RojosReservoir Dogs Út 6.9. 21:40 EDEN
Chemcomex PrahaNaděje Praha 1.FC Po 12.9. 20:40 EDEN
Kobylisy FK AKodymka Bumble bees Po 12.9. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
Reservoir DogsHolota líná Út 13.9. 20:40 EDEN
B.B.V. AComes Košíře A Út 13.9. 21:40 EDEN
PedF Praha FT AChemcomex Praha Po 19.9. 20:40 EDEN
Naděje Praha 1.FCKobylisy FK A Po 19.9. 21:40 EDEN
SK Slavia Praha BKodymka Bumble bees Út 20.9. 20:40 EDEN
Přírodní vědyGusanos Rojos Út 20.9. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
Kobylisy FK APedF Praha FT A Po 26.9. 21:00 EDEN
Chemcomex PrahaReservoir Dogs Po 26.9. 22:00 EDEN
Kodymka Bumble beesNaděje Praha 1.FC Út 27.9. 20:40 EDEN
Comes Košíře ASK Slavia Praha B Út 27.9. 21:40 EDEN
Gusanos RojosB.B.V. A Po 3.10. 20:40 EDEN
Holota línáPřírodní vědy Po 3.10. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
Reservoir DogsKobylisy FK A Út 4.10. 20:40 EDEN
PedF Praha FT AKodymka Bumble bees Út 4.10. 21:40 EDEN
B.B.V. AHolota líná Po 10.10. 20:40 EDEN
Přírodní vědyChemcomex Praha Po 10.10. 21:40 EDEN
Comes Košíře AGusanos Rojos Út 11.10. 20:40 EDEN
SK Slavia Praha BNaděje Praha 1.FC Út 11.10. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
Kobylisy FK APřírodní vědy Po 17.10. 20:40 EDEN
Chemcomex PrahaB.B.V. A Po 17.10. 21:40 EDEN
Naděje Praha 1.FCPedF Praha FT A Út 18.10. 20:40 EDEN
Kodymka Bumble beesReservoir Dogs Út 18.10. 21:40 EDEN
Gusanos RojosSK Slavia Praha B Po 24.10. 20:40 EDEN
Holota línáComes Košíře A Po 24.10. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
Reservoir DogsNaděje Praha 1.FC Út 25.10. 20:40 EDEN
Přírodní vědyKodymka Bumble bees Út 25.10. 21:40 EDEN
B.B.V. AKobylisy FK A Po 31.10. 20:40 EDEN
Comes Košíře AChemcomex Praha Po 31.10. 21:40 EDEN
Gusanos RojosHolota líná Út 1.11. 20:40 EDEN
SK Slavia Praha BPedF Praha FT A Út 1.11. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
Chemcomex PrahaGusanos Rojos Po 7.11. 20:40 EDEN
Kobylisy FK AComes Košíře A Po 7.11. 21:40 EDEN
Kodymka Bumble beesB.B.V. A Út 8.11. 20:40 EDEN
Holota línáSK Slavia Praha B Út 8.11. 21:40 EDEN
Naděje Praha 1.FCPřírodní vědy Po 14.11. 20:40 EDEN
PedF Praha FT AReservoir Dogs Po 14.11. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes Košíře AKodymka Bumble bees Út 15.11. 20:40 EDEN
Gusanos RojosKobylisy FK A Út 15.11. 21:40 EDEN
Holota línáChemcomex Praha Po 21.11. 20:40 EDEN
B.B.V. ANaděje Praha 1.FC Po 21.11. 21:40 EDEN
SK Slavia Praha BReservoir Dogs Út 22.11. 20:40 EDEN
Přírodní vědyPedF Praha FT A Út 22.11. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
Naděje Praha 1.FCComes Košíře A Po 28.11. 20:40 EDEN
PedF Praha FT AB.B.V. A Po 28.11. 21:40 EDEN
Reservoir DogsPřírodní vědy Út 29.11. 20:40 EDEN
Kodymka Bumble beesGusanos Rojos Út 29.11. 21:40 EDEN
Kobylisy FK AHolota líná Po 5.12. 20:40 EDEN
Chemcomex PrahaSK Slavia Praha B Po 5.12. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes Košíře APedF Praha FT A Út 6.12. 20:40 EDEN
B.B.V. AReservoir Dogs Út 6.12. 21:40 EDEN
Chemcomex PrahaKobylisy FK A Po 12.12. 20:40 EDEN
Gusanos RojosNaděje Praha 1.FC Po 12.12. 21:40 EDEN
SK Slavia Praha BPřírodní vědy Út 13.12. 20:40 EDEN
Holota línáKodymka Bumble bees Út 13.12. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
Reservoir DogsComes Košíře A Po 19.12. 20:40 EDEN
PedF Praha FT AGusanos Rojos Po 19.12. 21:40 EDEN
Kodymka Bumble beesChemcomex Praha Út 20.12. 20:40 EDEN
Naděje Praha 1.FCHolota líná Út 20.12. 21:40 EDEN
Přírodní vědyB.B.V. A Út 3.1. 20:40 EDEN
Kobylisy FK ASK Slavia Praha B Út 3.1. 21:40 EDEN