Seznam týmů, I.třída, skupina A

Tým Barvy dresů
Arsenal Praha červená, modrá
Božolé VS světle modrá
Sídlišťan Praha A modro-bílá
Jemné a Solené 1.FC červená
Marťans FC zelená
PedF Praha FT B oranžová, světle modrá
Tefal-Rowenta červená
Vendetta bílá
WarriorS FC černá, modrá
Wizards DDM Praha 10 B červená, černá
Wolch Praha žlutá, modrá
Za zenitem 00 1.FC oranžová

Rozpis zápasů, I.třída, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCWarriorS FC Po 5.9. 20:00 ASTR2
PedF Praha FT BTefal-Rowenta Po 5.9. 20:30 ASTR1
Marťans FCVendetta St 7.9. 20:00 HAJE1
Arsenal PrahaZa zenitem 00 1.FC St 7.9. 21:00 HAJE1
Božolé VSWolch Praha St 7.9. 21:00 ASTR1
Sídlišťan Praha AWizards DDM Praha 10 B St 7.9. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
WarriorS FCMarťans FC Po 12.9. 20:00 HAJE1
Wizards DDM Praha 10 BJemné a Solené 1.FC Po 12.9. 20:00 HAJE2
Wolch PrahaSídlišťan Praha A Út 13.9. 19:00 HAJE2
VendettaPedF Praha FT B St 14.9. 20:00 HAJE1
Arsenal PrahaBožolé VS St 14.9. 20:00 HAJE2
Za zenitem 00 1.FCTefal-Rowenta St 14.9. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
PedF Praha FT BWarriorS FC Po 19.9. 20:00 HAJE1
Tefal-RowentaVendetta Po 19.9. 21:00 ASTR2
Jemné a Solené 1.FCWolch Praha Út 20.9. 20:00 ASTR2
Marťans FCWizards DDM Praha 10 B St 21.9. 20:00 HAJE1
Božolé VSZa zenitem 00 1.FC St 21.9. 21:00 HAJE1
Sídlišťan Praha AArsenal Praha St 21.9. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Arsenal PrahaJemné a Solené 1.FC Po 26.9. 19:00 ASTR2
WarriorS FCTefal-Rowenta Po 26.9. 20:30 ASTR1
Wolch PrahaMarťans FC St 28.9. 19:00 ASTR2
Wizards DDM Praha 10 BPedF Praha FT B St 28.9. 20:00 HAJE1
Božolé VSSídlišťan Praha A St 28.9. 20:00 ASTR1
Za zenitem 00 1.FCVendetta St 5.10. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCBožolé VS Po 10.10. 20:00 HAJE1
VendettaWarriorS FC Po 10.10. 20:00 HAJE2
Tefal-RowentaWizards DDM Praha 10 B Po 10.10. 20:30 ASTR1
Marťans FCArsenal Praha St 12.10. 20:00 HAJE1
Sídlišťan Praha AZa zenitem 00 1.FC St 12.10. 21:00 HAJE1
PedF Praha FT BWolch Praha St 12.10. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Wolch PrahaTefal-Rowenta Po 17.10. 19:00 HAJE2
Sídlišťan Praha AJemné a Solené 1.FC Út 18.10. 21:00 ASTR2
Wizards DDM Praha 10 BVendetta St 19.10. 20:00 HAJE1
Arsenal PrahaPedF Praha FT B St 19.10. 20:00 HAJE2
Za zenitem 00 1.FCWarriorS FC St 19.10. 21:00 HAJE1
Božolé VSMarťans FC St 19.10. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCZa zenitem 00 1.FC Po 24.10. 20:00 HAJE1
WarriorS FCWizards DDM Praha 10 B Po 24.10. 20:00 HAJE2
Tefal-RowentaArsenal Praha Po 24.10. 21:00 ASTR2
Marťans FCSídlišťan Praha A St 26.10. 20:00 ASTR1
PedF Praha FT BBožolé VS St 26.10. 20:00 HAJE1
VendettaWolch Praha St 26.10. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Božolé VSTefal-Rowenta Po 31.10. 19:00 HAJE2
Jemné a Solené 1.FCMarťans FC Po 31.10. 20:00 HAJE1
Sídlišťan Praha APedF Praha FT B Po 31.10. 20:30 ASTR1
Wolch PrahaWarriorS FC Po 31.10. 21:00 ASTR2
Arsenal PrahaVendetta St 2.11. 20:00 HAJE1
Za zenitem 00 1.FCWizards DDM Praha 10 B St 2.11. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
PedF Praha FT BJemné a Solené 1.FC Po 14.11. 20:00 HAJE1
WarriorS FCArsenal Praha Po 14.11. 20:00 HAJE2
Tefal-RowentaSídlišťan Praha A Po 14.11. 21:00 ASTR2
Marťans FCZa zenitem 00 1.FC St 16.11. 20:00 HAJE1
VendettaBožolé VS St 16.11. 20:00 ASTR1
Wizards DDM Praha 10 BWolch Praha St 16.11. 20:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Božolé VSWarriorS FC Po 21.11. 19:30 ASTR1
Jemné a Solené 1.FCTefal-Rowenta Po 21.11. 20:30 ASTR1
Arsenal PrahaWizards DDM Praha 10 B St 23.11. 20:00 HAJE1
Marťans FCPedF Praha FT B St 23.11. 20:00 HAJE2
Za zenitem 00 1.FCWolch Praha St 23.11. 21:00 HAJE1
Sídlišťan Praha AVendetta St 23.11. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tefal-RowentaMarťans FC Po 28.11. 19:00 HAJE2
VendettaJemné a Solené 1.FC Po 28.11. 20:00 ASTR2
WarriorS FCSídlišťan Praha A Po 28.11. 21:00 ASTR2
Wizards DDM Praha 10 BBožolé VS St 30.11. 19:00 HAJE1
PedF Praha FT BZa zenitem 00 1.FC St 30.11. 21:00 HAJE1
Wolch PrahaArsenal Praha St 3.5. 21:00 ASTR1