Seznam týmů, I.třída, skupina B

Tým Barvy dresů
Akta-Rez bílá, modrá
B.B.V. B modrá, bílo-červená
CFC Jack Daniels Letňany růžová
Čechie SK žluto-modrá
Hosthunters oranžová, modro-černá
Kmochův odkaz černá, modrá
Kobylisy FK B zelená, černo-červená
Montana bílá, oranžová
Salvator A modrá, oranžová
Frankie bílo-zlatá, černá
Sporting Bonbon červeno-bílá
Tlející dřevo zelená, modrá

Rozpis zápasů, I.třída, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Akta-RezTlející dřevo Út 6.9. 19:00 HAJE2
CFC Jack Daniels LetňanyFrankie St 7.9. 20:00 ASTR2
Kmochův odkazKobylisy FK B St 7.9. 20:00 ASTR1
B.B.V. BSporting Bonbon Čt 8.9. 20:00 ASTR2
Čechie SKSalvator A Čt 8.9. 21:00 ASTR1
HosthuntersMontana St 26.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tlející dřevoKobylisy FK B Út 13.9. 21:00 ASTR1
MontanaKmochův odkaz St 14.9. 20:00 ASTR1
Sporting BonbonCFC Jack Daniels Letňany St 14.9. 20:00 ASTR2
FrankieČechie SK St 14.9. 21:00 ASTR1
Akta-RezB.B.V. B Čt 15.9. 20:00 ASTR1
Salvator AHosthunters Čt 15.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
B.B.V. BTlející dřevo Út 20.9. 19:00 HAJE2
Kobylisy FK BMontana Út 20.9. 21:00 ASTR1
CFC Jack Daniels LetňanyAkta-Rez St 21.9. 20:00 ASTR2
Kmochův odkazSalvator A St 21.9. 20:00 ASTR1
HosthuntersFrankie St 21.9. 21:00 ASTR1
Čechie SKSporting Bonbon Čt 22.9. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tlející dřevoMontana St 28.9. 19:00 ASTR1
FrankieKmochův odkaz St 28.9. 21:00 ASTR1
B.B.V. BCFC Jack Daniels Letňany St 28.9. 21:00 ASTR2
Sporting BonbonHosthunters Čt 29.9. 20:00 ASTR2
Salvator AKobylisy FK B Čt 29.9. 21:00 ASTR1
Akta-RezČechie SK Čt 29.9. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kobylisy FK BFrankie St 5.10. 19:00 ASTR1
CFC Jack Daniels LetňanyTlející dřevo St 5.10. 20:00 ASTR2
Kmochův odkazSporting Bonbon St 5.10. 20:00 ASTR1
MontanaSalvator A St 5.10. 21:00 ASTR1
Čechie SKB.B.V. B Čt 6.10. 20:00 ASTR2
HosthuntersAkta-Rez Čt 6.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
FrankieMontana St 12.10. 19:00 ASTR1
CFC Jack Daniels LetňanyČechie SK St 12.10. 20:00 ASTR2
Akta-RezKmochův odkaz St 12.10. 21:00 ASTR1
B.B.V. BHosthunters Čt 13.10. 20:00 ASTR1
Tlející dřevoSalvator A Čt 13.10. 21:00 ASTR1
Sporting BonbonKobylisy FK B Čt 13.10. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kobylisy FK BAkta-Rez Út 18.10. 21:00 ASTR1
HosthuntersCFC Jack Daniels Letňany St 19.10. 20:00 ASTR2
Kmochův odkazB.B.V. B St 19.10. 20:00 ASTR1
MontanaSporting Bonbon St 19.10. 21:00 ASTR1
Čechie SKTlející dřevo Čt 20.10. 20:00 HAJE1
Salvator AFrankie Čt 20.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
B.B.V. BKobylisy FK B Út 1.11. 21:00 ASTR1
Akta-RezMontana St 2.11. 19:00 ASTR1
Tlející dřevoFrankie St 2.11. 20:00 ASTR2
CFC Jack Daniels LetňanyKmochův odkaz St 2.11. 21:00 ASTR1
Čechie SKHosthunters Čt 3.11. 20:00 ASTR2
Sporting BonbonSalvator A Čt 3.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kobylisy FK BCFC Jack Daniels Letňany Út 8.11. 21:00 ASTR1
MontanaB.B.V. B St 9.11. 19:00 ASTR1
FrankieSporting Bonbon St 9.11. 20:00 ASTR2
Kmochův odkazČechie SK St 9.11. 21:00 ASTR1
HosthuntersTlející dřevo Čt 10.11. 20:00 ASTR1
Salvator AAkta-Rez Čt 10.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Čechie SKKobylisy FK B Út 22.11. 21:00 ASTR1
CFC Jack Daniels LetňanyMontana St 23.11. 20:00 ASTR2
HosthuntersKmochův odkaz St 23.11. 20:00 ASTR1
Akta-RezFrankie St 23.11. 21:00 ASTR1
B.B.V. BSalvator A Čt 24.11. 21:00 ASTR1
Tlející dřevoSporting Bonbon Pa 25.11. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kobylisy FK BHosthunters Út 29.11. 21:00 ASTR1
MontanaČechie SK St 30.11. 19:00 ASTR1
FrankieB.B.V. B St 30.11. 20:00 ASTR2
Sporting BonbonAkta-Rez Čt 1.12. 20:00 HAJE1
Salvator ACFC Jack Daniels Letňany Čt 1.12. 21:00 ASTR1
Kmochův odkazTlející dřevo St 3.5. 20:00 ASTR1