Seznam týmů, II.třída, skupina A

Tým Barvy dresů
BobyBrno Hrdlořezy FC bílo-červená
Jokers červeno-černá
Jooky FK A červená, černá
KYX Praha černo-žlutá, modro-bílá
Šílení ševci černá, oranžovo-černá
Real team Praha FC A modrá
Hlad FC žluto-modrá
Roko FC modrá, bílá
Real 8 FC B oranžová, modrá
Team Alpha fialovo-bílá
Tefal-Rowenta červená

Rozpis zápasů, II.třída, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
JokersTefal-Rowenta Po 4.9. 19:00 HAJE2
Šílení ševciRoko FC Po 4.9. 19:00 HAJE1
Jooky FK ATeam Alpha Po 4.9. 20:00 ASTR1
Real team Praha FC AHlad FC Po 4.9. 21:00 ASTR1
KYX PrahaReal 8 FC B Út 5.9. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Real 8 FC BŠílení ševci Po 11.9. 19:00 HAJE2
Roko FCReal team Praha FC A Po 11.9. 20:00 HAJE1
BobyBrno Hrdlořezy FCJokers Po 11.9. 20:00 ASTR2
Team AlphaKYX Praha Po 11.9. 21:00 ASTR2
Tefal-RowentaJooky FK A Po 11.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
KYX PrahaTefal-Rowenta Po 18.9. 19:00 HAJE2
Šílení ševciTeam Alpha Po 18.9. 19:00 HAJE1
Hlad FCRoko FC Po 18.9. 21:00 ASTR1
Jooky FK ABobyBrno Hrdlořezy FC Út 19.9. 21:00 ASTR1
Real team Praha FC AReal 8 FC B St 20.9. 20:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Team AlphaReal team Praha FC A Po 25.9. 19:00 ASTR2
BobyBrno Hrdlořezy FCKYX Praha Po 25.9. 19:00 HAJE2
Real 8 FC BHlad FC Po 25.9. 20:00 ASTR2
Tefal-RowentaŠílení ševci Po 25.9. 21:00 ASTR2
JokersJooky FK A Út 26.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Hlad FCTeam Alpha Po 2.10. 19:00 ASTR2
KYX PrahaJokers Po 2.10. 20:00 ASTR2
Šílení ševciBobyBrno Hrdlořezy FC Po 2.10. 20:00 HAJE2
Real team Praha FC ATefal-Rowenta Po 2.10. 21:00 ASTR2
Roko FCReal 8 FC B St 4.10. 20:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Team AlphaRoko FC Po 9.10. 19:00 ASTR2
JokersŠílení ševci Po 9.10. 20:00 ASTR1
Tefal-RowentaHlad FC Po 9.10. 21:00 ASTR1
BobyBrno Hrdlořezy FCReal team Praha FC A Út 10.10. 20:00 ASTR2
Jooky FK AKYX Praha Út 10.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Šílení ševciJooky FK A Po 16.10. 19:00 HAJE1
Real team Praha FC AJokers Po 16.10. 19:00 HAJE2
Real 8 FC BTeam Alpha Po 16.10. 19:00 ASTR2
Hlad FCBobyBrno Hrdlořezy FC Po 16.10. 21:00 ASTR1
Roko FCTefal-Rowenta Po 16.10. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
BobyBrno Hrdlořezy FCRoko FC Po 23.10. 20:00 ASTR1
KYX PrahaŠílení ševci Po 23.10. 20:00 ASTR2
Tefal-RowentaReal 8 FC B Po 23.10. 21:00 ASTR2
JokersHlad FC Po 23.10. 21:00 ASTR1
Jooky FK AReal team Praha FC A Út 24.10. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Real team Praha FC AKYX Praha Po 30.10. 19:00 HAJE2
Roko FCJokers Po 30.10. 20:00 HAJE1
Team AlphaTefal-Rowenta Po 30.10. 20:00 ASTR1
Hlad FCJooky FK A Po 30.10. 21:00 ASTR1
Real 8 FC BBobyBrno Hrdlořezy FC Út 31.10. 20:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
BobyBrno Hrdlořezy FCTeam Alpha Po 6.11. 20:00 HAJE2
Jooky FK ARoko FC Po 6.11. 20:00 ASTR1
Šílení ševciReal team Praha FC A Po 6.11. 20:00 HAJE1
KYX PrahaHlad FC Po 6.11. 21:00 ASTR1
JokersReal 8 FC B St 8.11. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Real 8 FC BJooky FK A Po 20.11. 19:00 HAJE2
Hlad FCŠílení ševci Po 20.11. 21:00 ASTR1
Roko FCKYX Praha Po 20.11. 21:00 HAJE2
Team AlphaJokers Po 20.11. 21:00 ASTR2
Tefal-RowentaBobyBrno Hrdlořezy FC Čt 23.11. 21:00 STRES