Seznam týmů, II.třída, skupina B

Tým Barvy dresů
Anbesorry černo-bílá
Forza Praga červeno-bílá, modro-bílá
Kubrt žlutá
Kvirencovy děti žlutá, modrá
Kulda team FC oranžovo-černá
Minotaurus Ládví rudá
Loosy modrá, oranžová
Masakr modrá, oranžová
Oranjes Praha FC oranžová
PE3NY FC žluto-černá, bílá
Real 8 FC A bílá, černá

Rozpis zápasů, II.třída, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Kvirencovy dětiOranjes Praha FC Út 5.9. 21:00 ASTR1
Kulda team FCMasakr St 6.9. 19:00 HAJE2
Forza PragaReal 8 FC A St 6.9. 21:00 ASTR1
KubrtPE3NY FC St 6.9. 21:00 HAJE1
Minotaurus LádvíLoosy St 6.9. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Oranjes Praha FCKulda team FC Út 12.9. 21:00 ASTR1
MasakrMinotaurus Ládví St 13.9. 19:00 HAJE2
AnbesorryForza Praga St 13.9. 19:00 ASTR2
PE3NY FCKvirencovy děti St 13.9. 21:00 HAJE2
Real 8 FC AKubrt St 13.9. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Minotaurus LádvíOranjes Praha FC Út 19.9. 20:00 HAJE2
Kvirencovy dětiReal 8 FC A Út 19.9. 21:00 HAJE2
LoosyMasakr St 20.9. 19:00 HAJE2
KubrtAnbesorry St 20.9. 20:00 HAJE2
Kulda team FCPE3NY FC St 20.9. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Oranjes Praha FCLoosy Út 3.10. 20:00 HAJE2
Forza PragaKubrt Út 3.10. 21:00 HAJE2
Real 8 FC AKulda team FC St 4.10. 19:00 ASTR2
PE3NY FCMinotaurus Ládví St 4.10. 20:00 HAJE2
AnbesorryKvirencovy děti St 4.10. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
MasakrOranjes Praha FC St 11.10. 19:00 HAJE1
Kvirencovy dětiForza Praga St 11.10. 20:00 HAJE1
Kulda team FCAnbesorry St 11.10. 20:00 HAJE2
Minotaurus LádvíReal 8 FC A St 11.10. 20:00 ASTR2
LoosyPE3NY FC St 11.10. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
PE3NY FCMasakr St 18.10. 19:00 HAJE2
KubrtKvirencovy děti St 18.10. 19:00 ASTR2
Real 8 FC ALoosy St 18.10. 21:00 ASTR2
AnbesorryMinotaurus Ládví St 18.10. 21:00 HAJE1
Forza PragaKulda team FC St 18.10. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Oranjes Praha FCPE3NY FC Út 24.10. 21:00 ASTR1
LoosyAnbesorry St 25.10. 19:00 HAJE1
MasakrReal 8 FC A St 25.10. 19:00 HAJE2
Kulda team FCKubrt St 25.10. 20:00 HAJE1
Minotaurus LádvíForza Praga St 25.10. 20:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Real 8 FC AOranjes Praha FC Út 31.10. 21:00 ASTR1
AnbesorryMasakr St 1.11. 19:00 HAJE2
Kvirencovy dětiKulda team FC St 1.11. 19:00 ASTR2
Forza PragaLoosy St 1.11. 21:00 HAJE1
KubrtMinotaurus Ládví St 1.11. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
PE3NY FCReal 8 FC A Út 7.11. 20:00 ASTR1
Oranjes Praha FCAnbesorry Út 7.11. 21:00 ASTR1
LoosyKubrt St 8.11. 19:00 ASTR2
MasakrForza Praga St 8.11. 19:00 HAJE2
Minotaurus LádvíKvirencovy děti St 8.11. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Forza PragaOranjes Praha FC Út 14.11. 21:00 ASTR2
KubrtMasakr St 15.11. 19:00 HAJE2
AnbesorryPE3NY FC St 15.11. 20:00 HAJE1
Kvirencovy dětiLoosy St 15.11. 20:00 HAJE2
Kulda team FCMinotaurus Ládví St 15.11. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Oranjes Praha FCKubrt Po 27.11. 21:00 ASTR2
MasakrKvirencovy děti St 29.11. 19:00 HAJE2
PE3NY FCForza Praga St 29.11. 19:00 ASTR2
LoosyKulda team FC St 29.11. 20:00 HAJE2
Real 8 FC AAnbesorry St 29.11. 21:00 ASTR2