Seznam týmů, II.třída, skupina C

Tým Barvy dresů
Nářez modrá, oranžová
B.C.F. - UPC direct žlutá, modrá
Companéros bílá
Hosthunters oranžová, modro-černá
Jooky FK B červená, černá
Konflikt FC oranžová
Kontrola Pohody bílá
Matrix žluto-zelená, tmavě modrá
Pípa Strašnice AL/AG bílá
Rattamahatta FC A oranžová
Vokovicer's žlutá

Rozpis zápasů, II.třída, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
HosthuntersPípa Strašnice AL/AG Čt 7.9. 19:00 HAJE1
B.C.F. - UPC directVokovicer's Čt 7.9. 20:00 HAJE2
Jooky FK BMatrix Čt 7.9. 20:00 ASTR2
CompanérosRattamahatta FC A Čt 7.9. 21:00 ASTR2
Konflikt FCKontrola Pohody Čt 7.9. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
MatrixKonflikt FC Čt 14.9. 20:00 HAJE1
Pípa Strašnice AL/AGJooky FK B Čt 14.9. 20:00 ASTR1
Rattamahatta FC AHosthunters Čt 14.9. 20:00 HAJE2
Vokovicer'sCompanéros Čt 14.9. 21:00 ASTR2
NářezB.C.F. - UPC direct Čt 14.9. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Konflikt FCPípa Strašnice AL/AG Čt 21.9. 19:00 HAJE2
HosthuntersVokovicer's Čt 21.9. 20:00 HAJE2
CompanérosNářez Čt 21.9. 21:00 ASTR1
Jooky FK BRattamahatta FC A Čt 21.9. 21:00 ASTR2
Kontrola PohodyMatrix Čt 21.9. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Vokovicer'sJooky FK B St 27.9. 19:00 HAJE2
Pípa Strašnice AL/AGKontrola Pohody Čt 28.9. 20:00 ASTR1
Rattamahatta FC AKonflikt FC Čt 28.9. 20:00 ASTR2
NářezHosthunters Čt 28.9. 21:00 ASTR2
B.C.F. - UPC directCompanéros Čt 28.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Konflikt FCVokovicer's St 4.10. 21:00 HAJE2
HosthuntersB.C.F. - UPC direct Čt 5.10. 20:00 HAJE1
Jooky FK BNářez Čt 5.10. 20:00 ASTR2
Kontrola PohodyRattamahatta FC A Čt 5.10. 20:00 HAJE2
MatrixPípa Strašnice AL/AG Čt 5.10. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Vokovicer'sKontrola Pohody Čt 12.10. 20:00 STRES
Rattamahatta FC AMatrix Čt 12.10. 21:00 STRES
NářezKonflikt FC Čt 12.10. 21:00 HAJE2
B.C.F. - UPC directJooky FK B Čt 12.10. 21:00 ASTR2
CompanérosHosthunters Čt 12.10. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Pípa Strašnice AL/AGRattamahatta FC A Út 17.10. 20:00 ASTR1
Jooky FK BCompanéros Čt 19.10. 21:00 ASTR2
Konflikt FCB.C.F. - UPC direct Čt 19.10. 21:00 HAJE1
Kontrola PohodyNářez Čt 19.10. 21:00 HAJE2
MatrixVokovicer's Čt 19.10. 21:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
Vokovicer'sPípa Strašnice AL/AG Čt 2.11. 20:00 HAJE1
NářezMatrix Čt 2.11. 20:00 HAJE2
B.C.F. - UPC directKontrola Pohody Čt 2.11. 21:00 HAJE1
CompanérosKonflikt FC Čt 2.11. 21:00 HAJE2
HosthuntersJooky FK B Čt 2.11. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Konflikt FCHosthunters Čt 9.11. 20:00 HAJE2
Kontrola PohodyCompanéros Čt 9.11. 21:00 ASTR2
MatrixB.C.F. - UPC direct Čt 9.11. 21:00 HAJE1
Pípa Strašnice AL/AGNářez Čt 9.11. 21:00 HAJE2
Rattamahatta FC AVokovicer's Čt 9.11. 21:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
NářezRattamahatta FC A Čt 16.11. 20:00 HAJE1
B.C.F. - UPC directPípa Strašnice AL/AG Čt 16.11. 20:00 HAJE2
Jooky FK BKonflikt FC Čt 16.11. 20:00 ASTR2
CompanérosMatrix Čt 16.11. 21:00 ASTR2
HosthuntersKontrola Pohody Čt 16.11. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kontrola PohodyJooky FK B Čt 30.11. 20:00 ASTR2
MatrixHosthunters Čt 30.11. 20:00 HAJE2
Pípa Strašnice AL/AGCompanéros Čt 30.11. 21:00 ASTR2
Rattamahatta FC AB.C.F. - UPC direct Čt 30.11. 21:00 HAJE1
Vokovicer'sNářez Čt 30.11. 21:00 HAJE2