Seznam týmů, II.třída, skupina D

Tým Barvy dresů
B.C.F. - UPC direct A černá, černo-žlutá
Comes Košíře B žlutá
ČP Pankrác zelená, modrá
England Revolution bílá, modrá
Holomajzna zelená, bílo-zelená
Ičy-Skrečy červená, šedo-béžová
Pípa Strašnice AL/AG bílá
RAF FC modro-černá, červeno-bílá
Real team Praha FC B černá, bílá
Salvator B modrá, oranžová
Torzo Hostivař FC modro-bílá, bílá

Rozpis zápasů, II.třída, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
ČP PankrácSalvator B Pa 9.9. 18:00 ASTR1
HolomajznaRAF FC Pa 9.9. 18:00 ASTR2
Ičy-SkrečyPípa Strašnice AL/AG Pa 9.9. 19:00 ASTR1
Comes Košíře BTorzo Hostivař FC Pa 9.9. 20:00 ASTR1
England RevolutionReal team Praha FC B Pa 9.9. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
RAF FCIčy-Skrečy Pa 16.9. 18:00 ASTR1
Torzo Hostivař FCČP Pankrác Pa 16.9. 18:00 ASTR2
Salvator BEngland Revolution Pa 16.9. 19:00 ASTR1
Real team Praha FC BHolomajzna Pa 16.9. 20:00 ASTR2
B.C.F. - UPC direct AComes Košíře B Pa 16.9. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Ičy-SkrečyReal team Praha FC B Pa 23.9. 18:00 ASTR1
Pípa Strašnice AL/AGRAF FC Pa 23.9. 18:00 ASTR2
HolomajznaSalvator B Pa 23.9. 19:00 ASTR1
ČP PankrácB.C.F. - UPC direct A Pa 23.9. 20:00 ASTR1
England RevolutionTorzo Hostivař FC Ne 25.9. 18:00 zzGENJA
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes Košíře BČP Pankrác Čt 6.10. 20:00 ASTR1
Salvator BIčy-Skrečy Pa 7.10. 19:00 ASTR1
Torzo Hostivař FCHolomajzna Pa 7.10. 19:00 ASTR2
Real team Praha FC BPípa Strašnice AL/AG Pa 7.10. 20:00 ASTR2
B.C.F. - UPC direct AEngland Revolution Pa 7.10. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
HolomajznaB.C.F. - UPC direct A Pa 14.10. 18:00 ASTR1
RAF FCReal team Praha FC B Pa 14.10. 18:00 ASTR2
England RevolutionComes Košíře B Pa 14.10. 19:00 ASTR2
Ičy-SkrečyTorzo Hostivař FC Pa 14.10. 19:00 ASTR1
Pípa Strašnice AL/AGSalvator B Pa 14.10. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes Košíře BHolomajzna Čt 20.10. 20:00 ASTR1
Salvator BRAF FC Pa 21.10. 19:00 ASTR1
Torzo Hostivař FCPípa Strašnice AL/AG Pa 21.10. 20:00 ASTR2
B.C.F. - UPC direct AIčy-Skrečy Pa 21.10. 20:00 ASTR1
ČP PankrácEngland Revolution Pa 21.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
HolomajznaČP Pankrác Po 26.9. 19:30 ASTR1
Ičy-SkrečyComes Košíře B Čt 29.9. 20:00 ASTR1
Pípa Strašnice AL/AGB.C.F. - UPC direct A Pa 30.9. 18:00 ASTR1
Real team Praha FC BSalvator B Pa 30.9. 19:00 ASTR1
RAF FCTorzo Hostivař FC Pa 30.9. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes Košíře BPípa Strašnice AL/AG Čt 3.11. 20:00 ASTR1
ČP PankrácIčy-Skrečy Pa 4.11. 18:00 ASTR1
Torzo Hostivař FCReal team Praha FC B Pa 4.11. 19:00 ASTR1
B.C.F. - UPC direct ARAF FC Pa 4.11. 20:00 ASTR1
England RevolutionHolomajzna Pa 4.11. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Pípa Strašnice AL/AGČP Pankrác Čt 10.11. 21:00 STRES
Ičy-SkrečyEngland Revolution Pa 11.11. 18:00 ASTR1
RAF FCComes Košíře B Pa 11.11. 18:00 ASTR2
Salvator BTorzo Hostivař FC Pa 11.11. 19:00 ASTR1
Real team Praha FC BB.C.F. - UPC direct A Pa 11.11. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes Košíře BReal team Praha FC B Čt 17.11. 20:00 ASTR1
HolomajznaIčy-Skrečy Pa 18.11. 18:00 ASTR1
ČP PankrácRAF FC Pa 18.11. 19:00 ASTR2
B.C.F. - UPC direct ASalvator B Pa 18.11. 20:00 ASTR1
England RevolutionPípa Strašnice AL/AG Pa 18.11. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Pípa Strašnice AL/AGHolomajzna Út 29.11. 20:00 HAJE2
RAF FCEngland Revolution Pa 2.12. 19:00 ASTR2
Salvator BComes Košíře B Pa 2.12. 19:00 ASTR1
Real team Praha FC BČP Pankrác Pa 2.12. 20:00 ASTR1
Torzo Hostivař FCB.C.F. - UPC direct A Ne 4.12. 18:00 ASTR1