Seznam týmů, III.třída, skupina A

Tým Barvy dresů
1.PSKN žluto-červená
Royal Stodůlky oranžová
PE3NY FC žluto-černá, bílá
BobyBrno Hrdlořezy FC bílo-červená
Kanálpucers 69 fialová, oranžová
Minotaurus Ládví rudá
Oranjes Praha FC oranžová
Stromovka boys žluto-modrá
Rattamahatta FC B oranžová
Real 8 FC B oranžová, modrá
Temosa AFC modrá, červená
Pražská směs FK žluto-černá
TJ JM Chodov modrá, bílá

Rozpis zápasů, III.třída, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Kanálpucers 69Real 8 FC B Po 5.9. 19:00 HAJE2
BobyBrno Hrdlořezy FCTemosa AFC Út 6.9. 19:00 HAJE1
Minotaurus LádvíRattamahatta FC B Út 6.9. 20:00 ASTR2
Oranjes Praha FCStromovka boys Út 6.9. 21:00 ASTR2
Royal StodůlkyTJ JM Chodov St 7.9. 19:00 ASTR1
PE3NY FCPražská směs FK St 7.9. 19:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
1.PSKNRoyal Stodůlky Po 12.9. 21:00 HAJE2
Rattamahatta FC BOranjes Praha FC Út 13.9. 20:00 ASTR2
Temosa AFCKanálpucers 69 Út 13.9. 21:00 ASTR2
TJ JM ChodovPE3NY FC Út 13.9. 21:00 HAJE2
Real 8 FC BMinotaurus Ládví St 14.9. 19:00 ASTR2
Pražská směs FKBobyBrno Hrdlořezy FC Čt 15.9. 21:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
Oranjes Praha FCReal 8 FC B Po 19.9. 19:00 HAJE2
Kanálpucers 69Pražská směs FK Po 19.9. 20:00 HAJE2
Stromovka boysRattamahatta FC B Út 20.9. 20:00 ASTR1
PE3NY FC1.PSKN Út 20.9. 21:00 HAJE1
Minotaurus LádvíTemosa AFC Út 20.9. 21:00 HAJE2
BobyBrno Hrdlořezy FCTJ JM Chodov St 21.9. 19:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Real 8 FC BStromovka boys Út 27.9. 21:00 ASTR2
1.PSKNBobyBrno Hrdlořezy FC Út 27.9. 21:00 ASTR1
Pražská směs FKMinotaurus Ládví St 28.9. 19:00 HAJE1
TJ JM ChodovKanálpucers 69 St 28.9. 19:00 HAJE2
Royal StodůlkyPE3NY FC St 28.9. 20:00 ASTR2
Temosa AFCOranjes Praha FC Čt 29.9. 20:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
Kanálpucers 691.PSKN Po 3.10. 20:00 HAJE1
Oranjes Praha FCPražská směs FK Po 3.10. 20:00 HAJE2
Rattamahatta FC BReal 8 FC B Út 4.10. 19:00 HAJE2
Stromovka boysTemosa AFC Út 4.10. 20:00 HAJE2
BobyBrno Hrdlořezy FCRoyal Stodůlky Út 4.10. 21:00 ASTR1
Minotaurus LádvíTJ JM Chodov St 5.10. 19:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Royal StodůlkyKanálpucers 69 Po 10.10. 19:00 HAJE2
TJ JM ChodovOranjes Praha FC Po 10.10. 21:00 HAJE1
1.PSKNMinotaurus Ládví Po 10.10. 21:00 HAJE2
PE3NY FCBobyBrno Hrdlořezy FC Út 11.10. 19:00 HAJE1
Temosa AFCRattamahatta FC B Út 11.10. 21:00 ASTR1
Pražská směs FKStromovka boys St 12.10. 19:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Minotaurus LádvíRoyal Stodůlky Po 17.10. 20:00 HAJE1
Oranjes Praha FC1.PSKN Po 17.10. 20:00 HAJE2
Stromovka boysTJ JM Chodov Út 18.10. 19:00 HAJE1
Real 8 FC BTemosa AFC Út 18.10. 19:00 HAJE2
Rattamahatta FC BPražská směs FK Út 18.10. 20:00 ASTR2
Kanálpucers 69PE3NY FC Út 18.10. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Royal StodůlkyOranjes Praha FC Po 24.10. 19:00 HAJE2
TJ JM ChodovRattamahatta FC B St 26.10. 19:00 HAJE2
BobyBrno Hrdlořezy FCKanálpucers 69 St 26.10. 19:00 HAJE1
Pražská směs FKReal 8 FC B St 26.10. 21:00 HAJE1
PE3NY FCMinotaurus Ládví St 26.10. 21:00 HAJE2
1.PSKNStromovka boys Čt 27.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Minotaurus LádvíBobyBrno Hrdlořezy FC Po 31.10. 19:00 HAJE1
Temosa AFCPražská směs FK Út 1.11. 19:00 HAJE1
Oranjes Praha FCPE3NY FC Út 1.11. 20:00 HAJE2
Rattamahatta FC B1.PSKN Út 1.11. 20:00 ASTR2
Stromovka boysRoyal Stodůlky Út 1.11. 21:00 HAJE1
Real 8 FC BTJ JM Chodov Út 1.11. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Royal StodůlkyRattamahatta FC B Po 7.11. 19:00 ASTR2
BobyBrno Hrdlořezy FCOranjes Praha FC Po 7.11. 19:00 HAJE2
PE3NY FCStromovka boys Út 8.11. 19:00 HAJE1
TJ JM ChodovTemosa AFC Út 8.11. 21:00 HAJE1
1.PSKNReal 8 FC B Út 8.11. 21:00 HAJE2
Kanálpucers 69Minotaurus Ládví St 9.11. 20:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražská směs FKTJ JM Chodov Po 21.11. 19:00 ASTR2
Oranjes Praha FCKanálpucers 69 Po 21.11. 20:00 ASTR2
Rattamahatta FC BPE3NY FC Út 22.11. 20:00 ASTR2
Temosa AFC1.PSKN Út 22.11. 21:00 ASTR2
Real 8 FC BRoyal Stodůlky St 23.11. 19:00 ASTR2
Stromovka boysBobyBrno Hrdlořezy FC Čt 24.11. 21:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
1.PSKNPražská směs FK Po 28.11. 21:00 HAJE1
Minotaurus LádvíOranjes Praha FC Po 28.11. 21:00 HAJE2
Royal StodůlkyTemosa AFC Út 29.11. 19:00 HAJE1
PE3NY FCReal 8 FC B Út 29.11. 19:00 HAJE2
BobyBrno Hrdlořezy FCRattamahatta FC B Út 29.11. 20:00 ASTR2
Kanálpucers 69Stromovka boys Út 29.11. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Stromovka boysMinotaurus Ládví Po 5.12. 19:00 HAJE1
Temosa AFCPE3NY FC Po 5.12. 19:00 HAJE2
Rattamahatta FC BKanálpucers 69 Po 5.12. 20:00 HAJE1
Pražská směs FKRoyal Stodůlky Po 5.12. 20:00 HAJE2
Real 8 FC BBobyBrno Hrdlořezy FC Po 5.12. 21:00 HAJE1
TJ JM Chodov1.PSKN Po 5.12. 21:00 HAJE2