Seznam týmů, III.třída, skupina B

Tým Barvy dresů
Blizzard Praha 10 bílá, modrá
Bob Hurikán 1.FC modrá
Crux Praha 1.FC červeno-černá, modrá
Dukla A.C. 1944 zeleno-bílá, oranžová
Hodkovičky FC žluto-modrá, modro-bílá
Modřany RSC modrá, černá
Sabuka 002 CF červená
Sídlišťan Praha modro-bílá
Jižní Bronx bílo-zelená

Rozpis zápasů, III.třída, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Bob Hurikán 1.FCJižní Bronx Čt 7.9. 21:00 HAJE2
Dukla A.C. 1944Sabuka 002 CF Pa 8.9. 19:00 ASTR2
Crux Praha 1.FCSídlišťan Praha Ne 10.9. 16:00 ASTR1
Hodkovičky FCModřany RSC Ne 10.9. 17:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sabuka 002 CFHodkovičky FC Čt 14.9. 20:00 STRES
Blizzard Praha 10Bob Hurikán 1.FC Pa 15.9. 19:00 ASTR2
Sídlišťan PrahaDukla A.C. 1944 Ne 17.9. 15:00 ASTR1
Jižní BronxCrux Praha 1.FC Ne 17.9. 16:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Modřany RSCSabuka 002 CF Pa 22.9. 19:00 ASTR1
Dukla A.C. 1944Jižní Bronx Ne 24.9. 15:00 ASTR1
Hodkovičky FCSídlišťan Praha Ne 24.9. 16:00 ASTR1
Crux Praha 1.FCBlizzard Praha 10 Ne 24.9. 17:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Bob Hurikán 1.FCCrux Praha 1.FC Čt 5.10. 21:00 HAJE2
Blizzard Praha 10Dukla A.C. 1944 Pa 6.10. 19:00 ASTR1
Jižní BronxHodkovičky FC Ne 8.10. 16:00 ASTR1
Sídlišťan PrahaModřany RSC Ne 8.10. 17:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Hodkovičky FCBlizzard Praha 10 St 11.10. 19:00 HAJE2
Sabuka 002 CFSídlišťan Praha St 11.10. 19:00 ASTR1
Modřany RSCJižní Bronx Čt 12.10. 20:00 HAJE1
Dukla A.C. 1944Bob Hurikán 1.FC Pa 13.10. 19:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bob Hurikán 1.FCHodkovičky FC St 18.10. 20:00 HAJE2
Jižní BronxSabuka 002 CF Čt 19.10. 20:00 STRES
Blizzard Praha 10Modřany RSC Ne 22.10. 16:00 ASTR1
Crux Praha 1.FCDukla A.C. 1944 Ne 22.10. 17:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sabuka 002 CFBlizzard Praha 10 St 25.10. 19:00 ASTR1
Modřany RSCBob Hurikán 1.FC Čt 26.10. 21:00 HAJE2
Sídlišťan PrahaJižní Bronx Ne 29.10. 16:00 ASTR1
Hodkovičky FCCrux Praha 1.FC Ne 29.10. 17:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Bob Hurikán 1.FCSabuka 002 CF Čt 9.11. 20:00 STRES
Crux Praha 1.FCModřany RSC Čt 9.11. 20:00 ASTR2
Dukla A.C. 1944Hodkovičky FC Ne 12.11. 16:00 ASTR1
Blizzard Praha 10Sídlišťan Praha Ne 12.11. 17:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Jižní BronxBlizzard Praha 10 St 22.11. 20:00 ASTR1
Sídlišťan PrahaBob Hurikán 1.FC St 22.11. 21:00 ASTR1
Sabuka 002 CFCrux Praha 1.FC Čt 23.11. 20:00 STRES
Modřany RSCDukla A.C. 1944 Pa 24.11. 19:00 ASTR1