Seznam týmů, Přebor, skupina A

Tým Barvy dresů
Arsenal Praha červená, modrá
B.B.V. A oranžová
CFC Jack Daniels Letňany růžová
Comes Košíře A žlutá
Gusanos Rojos černá
Holota líná černá, zelená
Chemcomex Praha žlutá, modrá
Kobylisy FK B zelená, černo-červená
Naděje Praha 1.FC modrá, zelená
PedF Praha FT A růžová, černá
Přírodní vědy modro-bílá, žlutá
SK Slavia Praha B červeno-bílá

Rozpis zápasů, Přebor, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Gusanos RojosKobylisy FK B Po 4.9. 20:40 EDEN
Holota línáChemcomex Praha Po 4.9. 21:40 EDEN
Arsenal PrahaSK Slavia Praha B Út 5.9. 20:40 EDEN
B.B.V. APřírodní vědy Út 5.9. 21:40 EDEN
Comes Košíře ANaděje Praha 1.FC Po 11.9. 20:40 EDEN
CFC Jack Daniels LetňanyPedF Praha FT A Po 11.9. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
SK Slavia Praha BChemcomex Praha Út 12.9. 20:40 EDEN
Arsenal PrahaB.B.V. A Út 12.9. 21:40 EDEN
Naděje Praha 1.FCGusanos Rojos Po 18.9. 20:40 EDEN
Kobylisy FK BHolota líná Po 18.9. 21:40 EDEN
PedF Praha FT AComes Košíře A Út 19.9. 20:40 EDEN
Přírodní vědyCFC Jack Daniels Letňany Út 19.9. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
CFC Jack Daniels LetňanyArsenal Praha Po 25.9. 20:40 EDEN
B.B.V. ASK Slavia Praha B Po 25.9. 21:40 EDEN
Gusanos RojosPedF Praha FT A Út 26.9. 20:40 EDEN
Comes Košíře APřírodní vědy Út 26.9. 21:40 EDEN
Holota línáNaděje Praha 1.FC Po 2.10. 20:40 EDEN
Chemcomex PrahaKobylisy FK B Po 2.10. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
B.B.V. ACFC Jack Daniels Letňany Út 3.10. 20:40 EDEN
Arsenal PrahaComes Košíře A Út 3.10. 21:40 EDEN
Přírodní vědyGusanos Rojos Po 9.10. 20:40 EDEN
PedF Praha FT AHolota líná Po 9.10. 21:40 EDEN
SK Slavia Praha BKobylisy FK B Út 10.10. 20:40 EDEN
Naděje Praha 1.FCChemcomex Praha Út 10.10. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
CFC Jack Daniels LetňanySK Slavia Praha B Po 16.10. 20:40 EDEN
Comes Košíře AB.B.V. A Po 16.10. 21:40 EDEN
Gusanos RojosArsenal Praha Út 17.10. 20:40 EDEN
Holota línáPřírodní vědy Út 17.10. 21:40 EDEN
Chemcomex PrahaPedF Praha FT A Po 23.10. 20:40 EDEN
Kobylisy FK BNaděje Praha 1.FC Po 23.10. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
B.B.V. AGusanos Rojos Út 24.10. 20:40 EDEN
CFC Jack Daniels LetňanyComes Košíře A Út 24.10. 21:40 EDEN
Přírodní vědyChemcomex Praha Po 30.10. 20:40 EDEN
Arsenal PrahaHolota líná Po 30.10. 21:40 EDEN
PedF Praha FT AKobylisy FK B Út 31.10. 20:40 EDEN
SK Slavia Praha BNaděje Praha 1.FC Út 31.10. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes Košíře ASK Slavia Praha B Po 6.11. 20:40 EDEN
Gusanos RojosCFC Jack Daniels Letňany Po 6.11. 21:40 EDEN
Holota línáB.B.V. A Út 7.11. 20:40 EDEN
Chemcomex PrahaArsenal Praha Út 7.11. 21:40 EDEN
Kobylisy FK BPřírodní vědy Po 13.11. 20:40 EDEN
Naděje Praha 1.FCPedF Praha FT A Po 13.11. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
CFC Jack Daniels LetňanyHolota líná Út 14.11. 20:40 EDEN
Comes Košíře AGusanos Rojos Út 14.11. 21:40 EDEN
B.B.V. AChemcomex Praha Po 20.11. 20:40 EDEN
Arsenal PrahaKobylisy FK B Po 20.11. 21:40 EDEN
SK Slavia Praha BPedF Praha FT A Út 21.11. 20:40 EDEN
Přírodní vědyNaděje Praha 1.FC Út 21.11. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
Naděje Praha 1.FCArsenal Praha Po 27.11. 20:40 EDEN
PedF Praha FT APřírodní vědy Po 27.11. 21:40 EDEN
Kobylisy FK BB.B.V. A Út 28.11. 20:40 EDEN
Chemcomex PrahaCFC Jack Daniels Letňany Út 28.11. 21:40 EDEN
Holota línáComes Košíře A Po 4.12. 20:40 EDEN
Gusanos RojosSK Slavia Praha B Po 4.12. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
B.B.V. ANaděje Praha 1.FC Út 5.12. 20:40 EDEN
CFC Jack Daniels LetňanyKobylisy FK B Út 5.12. 21:40 EDEN
SK Slavia Praha BPřírodní vědy Po 11.12. 20:40 EDEN
Arsenal PrahaPedF Praha FT A Po 11.12. 21:40 EDEN
Comes Košíře AChemcomex Praha Út 12.12. 20:40 EDEN
Gusanos RojosHolota líná Út 12.12. 21:40 EDEN
Utkání Datum Čas Hřiště
Holota línáSK Slavia Praha B Po 18.12. 20:40 EDEN
Chemcomex PrahaGusanos Rojos Po 18.12. 21:40 EDEN
Naděje Praha 1.FCCFC Jack Daniels Letňany Út 19.12. 20:40 EDEN
Kobylisy FK BComes Košíře A Út 19.12. 21:40 EDEN
Přírodní vědyArsenal Praha Po 8.1. 20:40 EDEN
PedF Praha FT AB.B.V. A Po 8.1. 21:40 EDEN