Seznam týmů, I.třída, skupina A

Tým Barvy dresů
Božolé VS světle modrá
Férovka červená
Jemné a Solené 1.FC červená
Marťans FC zelená
PedF Praha FT B oranžová, světle modrá
Real Triky bílá
Reservoir Dogs oranžová, zelená
Sněhuláci oranžovo-černá
WarriorS FC černá, modrá
Za zenitem 00 1.FC oranžová
Wizards DDM Praha 10 B červená, černá
Wolch Praha žlutá, modrá

Rozpis zápasů, I.třída, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Marťans FCWarriorS FC Po 4.9. 20:00 HAJE1
Real TrikyReservoir Dogs St 6.9. 19:00 HAJE1
Božolé VSWolch Praha St 6.9. 20:00 HAJE2
FérovkaWizards DDM Praha 10 B St 6.9. 20:00 ASTR2
PedF Praha FT BSněhuláci St 6.9. 20:00 HAJE1
Jemné a Solené 1.FCZa zenitem 00 1.FC Po 9.10. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Za zenitem 00 1.FCMarťans FC Po 11.9. 19:00 HAJE1
Wizards DDM Praha 10 BJemné a Solené 1.FC Po 11.9. 20:00 ASTR1
SněhuláciReal Triky St 13.9. 19:00 HAJE1
Wolch PrahaReservoir Dogs St 13.9. 20:00 ASTR2
Božolé VSFérovka St 13.9. 20:00 HAJE1
WarriorS FCPedF Praha FT B St 13.9. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCBožolé VS Po 18.9. 20:00 ASTR1
Marťans FCWizards DDM Praha 10 B Po 18.9. 20:00 HAJE1
PedF Praha FT BZa zenitem 00 1.FC Po 18.9. 20:00 HAJE2
FérovkaWolch Praha Út 19.9. 21:00 HAJE1
Real TrikyWarriorS FC St 20.9. 19:00 HAJE1
Reservoir DogsSněhuláci St 20.9. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Za zenitem 00 1.FCReal Triky Po 25.9. 19:00 HAJE1
WarriorS FCReservoir Dogs Po 25.9. 20:00 HAJE1
Božolé VSMarťans FC Po 25.9. 20:00 HAJE2
FérovkaJemné a Solené 1.FC Út 26.9. 20:00 ASTR1
Wizards DDM Praha 10 BPedF Praha FT B St 27.9. 19:00 HAJE1
Wolch PrahaSněhuláci St 27.9. 20:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Reservoir DogsZa zenitem 00 1.FC Po 2.10. 19:00 HAJE1
SněhuláciWarriorS FC Po 2.10. 19:00 HAJE2
Marťans FCFérovka Út 3.10. 20:00 HAJE1
Jemné a Solené 1.FCWolch Praha Út 3.10. 21:00 ASTR2
PedF Praha FT BBožolé VS St 4.10. 19:00 HAJE2
Real TrikyWizards DDM Praha 10 B St 4.10. 19:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Wolch PrahaWarriorS FC Po 16.10. 20:00 ASTR1
Jemné a Solené 1.FCMarťans FC Po 16.10. 20:00 ASTR2
Za zenitem 00 1.FCSněhuláci Po 16.10. 21:00 HAJE1
Božolé VSReal Triky St 18.10. 19:00 HAJE1
Wizards DDM Praha 10 BReservoir Dogs St 18.10. 20:00 ASTR2
FérovkaPedF Praha FT B St 18.10. 20:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
WarriorS FCZa zenitem 00 1.FC Po 30.10. 19:00 HAJE1
Marťans FCWolch Praha Út 31.10. 20:00 HAJE1
Real TrikyFérovka St 1.11. 19:00 HAJE1
PedF Praha FT BJemné a Solené 1.FC St 1.11. 20:00 HAJE1
SněhuláciWizards DDM Praha 10 B St 1.11. 20:00 HAJE2
Reservoir DogsBožolé VS St 1.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Wolch PrahaZa zenitem 00 1.FC Po 6.11. 19:00 HAJE1
Wizards DDM Praha 10 BWarriorS FC Po 6.11. 19:00 HAJE2
Jemné a Solené 1.FCReal Triky St 8.11. 19:00 HAJE1
Božolé VSSněhuláci St 8.11. 20:00 HAJE1
FérovkaReservoir Dogs St 8.11. 20:00 ASTR2
Marťans FCPedF Praha FT B St 8.11. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Za zenitem 00 1.FCWizards DDM Praha 10 B Po 13.11. 19:00 HAJE1
WarriorS FCBožolé VS Po 13.11. 20:00 HAJE1
Reservoir DogsJemné a Solené 1.FC Út 14.11. 21:00 ASTR1
Real TrikyMarťans FC St 15.11. 19:00 HAJE1
SněhuláciFérovka St 15.11. 20:00 ASTR2
PedF Praha FT BWolch Praha St 15.11. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
PedF Praha FT BReal Triky Po 20.11. 19:00 HAJE1
Wolch PrahaWizards DDM Praha 10 B Po 20.11. 20:00 HAJE1
FérovkaWarriorS FC Po 20.11. 20:00 ASTR2
Jemné a Solené 1.FCSněhuláci Po 20.11. 20:00 ASTR1
Marťans FCReservoir Dogs Po 20.11. 20:00 HAJE2
Božolé VSZa zenitem 00 1.FC Po 20.11. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
SněhuláciMarťans FC Po 27.11. 20:00 ASTR1
WarriorS FCJemné a Solené 1.FC Po 27.11. 20:00 ASTR2
Za zenitem 00 1.FCFérovka Po 27.11. 21:00 ASTR1
Real TrikyWolch Praha St 29.11. 19:00 HAJE1
Reservoir DogsPedF Praha FT B St 29.11. 20:00 HAJE1
Wizards DDM Praha 10 BBožolé VS St 29.11. 20:00 ASTR2