Seznam týmů, I.třída, skupina B

Tým Barvy dresů
Akta-Rez bílá, modrá
B.B.V. B modrá, bílo-červená
Čechie SK žluto-modrá
Frankie bílo-zlatá, černá
Kmochův odkaz černá, modrá
Kodymka Bumble bees  
Matadores FC modrá
Montana bílá, oranžová
Phoenix Praha bílá
Salvator A modrá, oranžová
Tlející dřevo zelená, modrá
Vendetta bílá

Rozpis zápasů, I.třída, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Kmochův odkazMontana St 6.9. 20:00 ASTR1
FrankiePhoenix Praha St 6.9. 21:00 ASTR2
B.B.V. BTlející dřevo Čt 7.9. 19:00 HAJE2
Akta-RezVendetta Čt 7.9. 20:00 HAJE1
Kodymka Bumble beesMatadores FC Čt 7.9. 20:00 ASTR1
Čechie SKSalvator A Čt 7.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
VendettaMatadores FC St 13.9. 20:00 HAJE2
Phoenix PrahaKmochův odkaz St 13.9. 20:00 ASTR1
MontanaKodymka Bumble bees St 13.9. 21:00 ASTR1
Akta-RezB.B.V. B Čt 14.9. 20:00 ASTR2
Salvator AFrankie Čt 14.9. 21:00 ASTR1
Tlející dřevoČechie SK Čt 14.9. 21:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
Kmochův odkazSalvator A St 20.9. 20:00 ASTR1
FrankieTlející dřevo St 20.9. 21:00 ASTR1
Matadores FCMontana St 20.9. 21:00 ASTR2
B.B.V. BVendetta Čt 21.9. 19:00 HAJE1
Čechie SKAkta-Rez Čt 21.9. 20:00 HAJE1
Kodymka Bumble beesPhoenix Praha Čt 21.9. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Phoenix PrahaMatadores FC St 4.10. 20:00 ASTR2
Tlející dřevoKmochův odkaz St 4.10. 20:00 ASTR1
VendettaMontana St 4.10. 21:00 ASTR1
Akta-RezFrankie St 4.10. 21:00 ASTR2
B.B.V. BČechie SK Čt 5.10. 20:00 ASTR1
Salvator AKodymka Bumble bees Čt 5.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kmochův odkazAkta-Rez St 11.10. 20:00 ASTR1
FrankieB.B.V. B St 11.10. 21:00 ASTR2
MontanaPhoenix Praha St 11.10. 21:00 ASTR1
Čechie SKVendetta Čt 12.10. 20:00 HAJE2
Kodymka Bumble beesTlející dřevo Čt 12.10. 20:00 ASTR1
Matadores FCSalvator A Čt 12.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
B.B.V. BKmochův odkaz St 18.10. 20:00 ASTR1
Čechie SKFrankie St 18.10. 21:00 ASTR1
VendettaPhoenix Praha Čt 19.10. 20:00 HAJE1
Tlející dřevoMatadores FC Čt 19.10. 20:00 HAJE2
Akta-RezKodymka Bumble bees Čt 19.10. 20:00 ASTR1
Salvator AMontana Čt 19.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kmochův odkazČechie SK St 25.10. 20:00 ASTR1
Matadores FCAkta-Rez St 25.10. 20:00 ASTR2
FrankieVendetta St 25.10. 21:00 ASTR2
MontanaTlející dřevo St 25.10. 21:00 ASTR1
Kodymka Bumble beesB.B.V. B Čt 26.10. 20:00 ASTR1
Phoenix PrahaSalvator A Čt 26.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
B.B.V. BMatadores FC St 1.11. 20:00 ASTR2
FrankieKmochův odkaz St 1.11. 20:00 ASTR1
Akta-RezMontana St 1.11. 21:00 ASTR2
Tlející dřevoPhoenix Praha Čt 2.11. 20:00 STRES
Čechie SKKodymka Bumble bees Čt 2.11. 20:00 ASTR1
VendettaSalvator A Čt 2.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kmochův odkazVendetta St 8.11. 20:00 ASTR1
Matadores FCČechie SK St 8.11. 20:00 HAJE2
MontanaB.B.V. B St 8.11. 21:00 ASTR1
Kodymka Bumble beesFrankie Čt 9.11. 20:00 ASTR1
Phoenix PrahaAkta-Rez Čt 9.11. 20:00 HAJE1
Salvator ATlející dřevo Čt 9.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kmochův odkazKodymka Bumble bees St 15.11. 20:00 ASTR1
Čechie SKMontana St 15.11. 21:00 ASTR1
FrankieMatadores FC St 15.11. 21:00 ASTR2
B.B.V. BPhoenix Praha Čt 16.11. 20:00 STRES
VendettaTlející dřevo Čt 16.11. 21:00 STRES
Akta-RezSalvator A Čt 16.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Matadores FCKmochův odkaz St 29.11. 20:00 ASTR1
MontanaFrankie St 29.11. 21:00 ASTR1
Phoenix PrahaČechie SK Čt 30.11. 19:00 HAJE1
Kodymka Bumble beesVendetta Čt 30.11. 20:00 ASTR1
Tlející dřevoAkta-Rez Čt 30.11. 20:00 HAJE1
Salvator AB.B.V. B Čt 30.11. 21:00 ASTR1