Seznam týmů, II.třída, skupina A

Tým Barvy dresů
Forza Praga červeno-bílá, modro-bílá
Hlad FC žluto-modrá
Jokers červeno-černá
Sněhuláci oranžovo-černá
Kubrt žlutá
KYX Praha černo-žlutá, modro-bílá
Real team Praha FC A modrá
RBC Praha bílá
Roko FC modrá, bílá
Šílení ševci černá, oranžovo-černá
Team Alpha fialovo-bílá

Rozpis zápasů, II.třída, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
JokersŠílení ševci Po 5.9. 19:00 HAJE1
SněhuláciRoko FC Po 5.9. 20:00 HAJE1
KubrtRBC Praha Út 6.9. 20:00 HAJE1
KYX PrahaReal team Praha FC A Út 6.9. 21:00 ASTR1
Hlad FCTeam Alpha Po 26.9. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Šílení ševciSněhuláci Po 12.9. 19:00 HAJE1
Team AlphaJokers Po 12.9. 19:00 ASTR2
Forza PragaHlad FC Po 12.9. 20:00 ASTR2
Roko FCKubrt Po 12.9. 21:00 HAJE1
RBC PrahaKYX Praha Út 13.9. 20:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
SněhuláciTeam Alpha Po 19.9. 19:00 ASTR2
KubrtŠílení ševci Po 19.9. 19:00 HAJE1
KYX PrahaRoko FC Po 19.9. 20:00 ASTR2
Real team Praha FC ARBC Praha Út 20.9. 21:00 ASTR2
JokersForza Praga St 21.9. 20:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Roko FCReal team Praha FC A Po 3.10. 19:00 HAJE2
Šílení ševciKYX Praha Po 3.10. 19:00 HAJE1
Team AlphaKubrt Po 3.10. 19:00 ASTR2
Hlad FCJokers Po 3.10. 20:00 ASTR2
Forza PragaSněhuláci St 5.10. 20:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
KYX PrahaTeam Alpha Po 10.10. 19:00 ASTR2
Real team Praha FC AŠílení ševci Po 10.10. 19:00 HAJE1
RBC PrahaRoko FC Po 10.10. 19:30 ASTR1
SněhuláciHlad FC Po 10.10. 20:00 ASTR2
KubrtForza Praga St 12.10. 20:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Šílení ševciRBC Praha Po 17.10. 19:00 HAJE1
Team AlphaReal team Praha FC A Po 17.10. 19:00 ASTR2
Hlad FCKubrt Po 17.10. 20:00 ASTR2
Forza PragaKYX Praha Út 18.10. 20:00 HAJE1
JokersSněhuláci St 19.10. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
RBC PrahaTeam Alpha Po 24.10. 19:00 ASTR2
Roko FCŠílení ševci Po 24.10. 19:00 HAJE1
KYX PrahaHlad FC Po 24.10. 20:00 ASTR2
KubrtJokers St 26.10. 20:00 HAJE2
Real team Praha FC AForza Praga St 26.10. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Team AlphaRoko FC Po 31.10. 19:30 ASTR1
Hlad FCReal team Praha FC A Po 31.10. 20:00 ASTR2
JokersKYX Praha Po 31.10. 20:00 HAJE2
Forza PragaRBC Praha Út 1.11. 20:00 HAJE1
SněhuláciKubrt St 2.11. 20:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Šílení ševciTeam Alpha Po 7.11. 19:00 HAJE1
KYX PrahaSněhuláci Po 7.11. 20:00 HAJE1
RBC PrahaHlad FC Po 7.11. 20:00 ASTR2
Roko FCForza Praga Po 7.11. 20:00 HAJE2
Real team Praha FC AJokers St 9.11. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Forza PragaŠílení ševci Po 14.11. 19:00 HAJE1
JokersRBC Praha Po 14.11. 19:00 HAJE2
KubrtKYX Praha Po 14.11. 19:00 ASTR2
Hlad FCRoko FC Po 14.11. 20:00 ASTR2
SněhuláciReal team Praha FC A St 16.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Šílení ševciHlad FC Po 28.11. 19:00 HAJE1
Team AlphaForza Praga Po 28.11. 19:00 ASTR2
RBC PrahaSněhuláci Po 28.11. 20:00 HAJE1
Roko FCJokers Po 28.11. 20:00 HAJE2
Real team Praha FC AKubrt St 30.11. 20:00 ASTR1