Seznam týmů, II.třída, skupina B

Tým Barvy dresů
Anbesorry černo-bílá
Los Magnificos 2008 modro-bílá, oranžová
Jooky FK A červená, černá
Kulda team FC oranžovo-černá
Kvirencovy děti žlutá, modrá
Loosy modrá, oranžová
Matadores FC modrá
Rattamahatta FC A oranžová
Real 8 FC A bílá, černá
Férovka červená
Rio Bravo modro-bílá

Rozpis zápasů, II.třída, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
LoosyMatadores FC Po 5.9. 19:30 ASTR1
Los Magnificos 2008Rio Bravo Út 6.9. 20:00 ASTR1
Jooky FK AFérovka Út 6.9. 20:00 HAJE2
Kulda team FCReal 8 FC A St 7.9. 20:00 HAJE2
Kvirencovy dětiRattamahatta FC A St 7.9. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
FérovkaKulda team FC Út 13.9. 20:00 HAJE2
AnbesorryLos Magnificos 2008 Út 13.9. 20:00 ASTR1
Rio BravoJooky FK A Út 13.9. 21:00 HAJE1
Real 8 FC AKvirencovy děti St 14.9. 21:00 HAJE2
Rattamahatta FC ALoosy Čt 15.9. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Jooky FK AAnbesorry Út 20.9. 20:00 HAJE1
Kvirencovy dětiFérovka Út 20.9. 20:00 HAJE2
LoosyReal 8 FC A St 21.9. 19:00 ASTR1
Kulda team FCRio Bravo St 21.9. 21:00 HAJE2
Matadores FCRattamahatta FC A Čt 22.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
FérovkaLoosy Út 27.9. 20:00 ASTR1
Real 8 FC AMatadores FC St 28.9. 20:00 HAJE2
Rio BravoKvirencovy děti St 28.9. 21:00 HAJE1
AnbesorryKulda team FC St 28.9. 21:00 HAJE2
Los Magnificos 2008Jooky FK A Čt 27.10. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kulda team FCLos Magnificos 2008 Út 4.10. 20:00 ASTR1
Matadores FCFérovka Út 4.10. 20:00 HAJE1
Kvirencovy dětiAnbesorry St 5.10. 20:00 HAJE2
Rattamahatta FC AReal 8 FC A St 5.10. 21:00 HAJE1
LoosyRio Bravo Čt 6.10. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
FérovkaRattamahatta FC A Út 11.10. 20:00 HAJE1
Los Magnificos 2008Kvirencovy děti Út 11.10. 20:00 ASTR1
Jooky FK AKulda team FC Út 11.10. 20:00 HAJE2
AnbesorryLoosy St 12.10. 20:00 ASTR1
Rio BravoMatadores FC Čt 13.10. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kvirencovy dětiJooky FK A Út 18.10. 20:00 HAJE2
LoosyLos Magnificos 2008 Út 18.10. 20:00 ASTR1
Real 8 FC AFérovka Út 18.10. 21:00 HAJE1
Matadores FCAnbesorry St 19.10. 19:00 ASTR1
Rattamahatta FC ARio Bravo Čt 20.10. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Los Magnificos 2008Matadores FC Út 1.11. 20:00 ASTR1
Jooky FK ALoosy Út 1.11. 21:00 ASTR2
AnbesorryRattamahatta FC A St 2.11. 19:00 HAJE2
Kulda team FCKvirencovy děti St 2.11. 20:00 ASTR1
Rio BravoReal 8 FC A St 2.11. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Matadores FCJooky FK A Út 8.11. 20:00 HAJE1
Rattamahatta FC ALos Magnificos 2008 Út 8.11. 20:00 ASTR1
FérovkaRio Bravo Út 8.11. 20:00 HAJE2
LoosyKulda team FC St 9.11. 20:00 ASTR1
Real 8 FC AAnbesorry St 9.11. 20:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kvirencovy dětiLoosy Út 22.11. 19:00 HAJE2
AnbesorryFérovka Út 22.11. 20:00 HAJE1
Los Magnificos 2008Real 8 FC A Út 22.11. 20:00 ASTR1
Jooky FK ARattamahatta FC A Út 22.11. 20:00 HAJE2
Kulda team FCMatadores FC St 23.11. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Real 8 FC AJooky FK A Út 29.11. 20:00 HAJE1
FérovkaLos Magnificos 2008 Út 29.11. 20:00 ASTR1
Rio BravoAnbesorry St 30.11. 19:00 HAJE2
Matadores FCKvirencovy děti St 30.11. 20:00 HAJE2
Rattamahatta FC AKulda team FC St 30.11. 21:00 HAJE2