Seznam týmů, II.třída, skupina C

Tým Barvy dresů
B.C.F. - UPC direct B žlutá, modrá
Companéros bílá
Jooky FK B červená, černá
Masakr modrá, oranžová
Matrix žluto-zelená, tmavě modrá
Phoenix Praha bílá
Pivní eskadra žluto-modrá, černá
Real Triky bílá
Sabuka 002 CF červená
Kontrola Pohody bílá
Vokovicer's žlutá

Rozpis zápasů, II.třída, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Phoenix PrahaPivní eskadra Po 5.9. 20:00 HAJE2
MasakrSabuka 002 CF St 7.9. 19:00 HAJE1
MatrixReal Triky St 7.9. 19:00 HAJE2
CompanérosVokovicer's Čt 8.9. 20:00 STRES
Jooky FK BKontrola Pohody Čt 8.9. 21:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
Real TrikyPhoenix Praha St 14.9. 19:00 HAJE2
Kontrola PohodyMasakr St 14.9. 19:00 HAJE1
B.C.F. - UPC direct BCompanéros St 14.9. 19:00 ASTR1
Sabuka 002 CFMatrix Čt 15.9. 20:00 STRES
Vokovicer'sJooky FK B Čt 15.9. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
MasakrVokovicer's St 21.9. 19:00 HAJE1
Pivní eskadraReal Triky St 21.9. 19:00 HAJE2
Phoenix PrahaSabuka 002 CF Čt 22.9. 20:00 STRES
Jooky FK BB.C.F. - UPC direct B Čt 22.9. 21:00 ASTR2
MatrixKontrola Pohody Čt 22.9. 21:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
B.C.F. - UPC direct BMasakr St 5.10. 19:00 HAJE1
CompanérosJooky FK B St 5.10. 19:00 HAJE2
Vokovicer'sMatrix St 5.10. 21:00 HAJE2
Sabuka 002 CFPivní eskadra Čt 6.10. 20:00 STRES
Kontrola PohodyPhoenix Praha Čt 6.10. 21:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
MasakrCompanéros St 12.10. 19:00 HAJE1
Real TrikySabuka 002 CF St 12.10. 19:00 HAJE2
MatrixB.C.F. - UPC direct B St 12.10. 21:00 HAJE2
Phoenix PrahaVokovicer's Čt 13.10. 20:00 STRES
Pivní eskadraKontrola Pohody Čt 13.10. 21:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
Kontrola PohodyReal Triky St 19.10. 19:00 HAJE2
CompanérosMatrix St 19.10. 19:00 ASTR2
Jooky FK BMasakr St 19.10. 19:00 HAJE1
Vokovicer'sPivní eskadra Čt 20.10. 20:00 STRES
B.C.F. - UPC direct BPhoenix Praha Čt 20.10. 21:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivní eskadraB.C.F. - UPC direct B St 2.11. 19:00 ASTR2
Real TrikyVokovicer's St 2.11. 19:00 HAJE1
Sabuka 002 CFKontrola Pohody Čt 3.11. 20:00 STRES
MatrixJooky FK B Čt 3.11. 21:00 ASTR2
Phoenix PrahaCompanéros Čt 3.11. 21:00 STRES
Utkání Datum Čas Hřiště
B.C.F. - UPC direct BReal Triky St 9.11. 19:00 HAJE2
MasakrMatrix St 9.11. 19:00 HAJE1
Vokovicer'sSabuka 002 CF Čt 10.11. 20:00 STRES
CompanérosPivní eskadra Čt 10.11. 20:00 ASTR2
Jooky FK BPhoenix Praha Čt 10.11. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Phoenix PrahaMasakr St 16.11. 19:00 HAJE1
Real TrikyCompanéros St 16.11. 19:00 HAJE2
Pivní eskadraJooky FK B Čt 17.11. 20:00 ASTR2
Sabuka 002 CFB.C.F. - UPC direct B Čt 17.11. 20:00 STRES
Kontrola PohodyVokovicer's Čt 17.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Jooky FK BReal Triky St 23.11. 19:00 HAJE2
MasakrPivní eskadra St 23.11. 19:00 HAJE1
B.C.F. - UPC direct BKontrola Pohody Čt 24.11. 20:00 ASTR2
CompanérosSabuka 002 CF Čt 24.11. 20:00 STRES
MatrixPhoenix Praha Čt 24.11. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Vokovicer'sB.C.F. - UPC direct B St 30.11. 19:00 ASTR2
Real TrikyMasakr St 30.11. 20:00 HAJE1
Sabuka 002 CFJooky FK B Čt 1.12. 20:00 STRES
Pivní eskadraMatrix Čt 1.12. 21:00 HAJE2
Kontrola PohodyCompanéros Čt 1.12. 21:00 STRES