Seznam týmů, II.třída, skupina D

Tým Barvy dresů
ČP Pankrác zelená, modrá
Dynamo Černý Most FC červená, bílo-černá
England Revolution bílá, modrá
Holomajzna zelená, bílo-zelená
Ičy-Skrečy červená, šedo-béžová
RAF FC modro-černá, červeno-bílá
Comes Košíře B žlutá
Real team Praha FC B černá, bílá
Salvator B modrá, oranžová
Sporting Bonbon červeno-bílá
Torzo Hostivař FC modro-bílá, bílá

Rozpis zápasů, II.třída, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Ičy-SkrečyReal team Praha FC B Pa 8.9. 18:00 ASTR1
RAF FCComes Košíře B Pa 8.9. 18:00 ASTR2
HolomajznaSalvator B Pa 8.9. 19:00 ASTR1
England RevolutionSporting Bonbon Pa 8.9. 20:00 ASTR1
Dynamo Černý Most FCTorzo Hostivař FC Ne 10.9. 15:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Real team Praha FC BRAF FC Pa 15.9. 18:00 ASTR1
Salvator BIčy-Skrečy Pa 15.9. 19:00 ASTR1
Sporting BonbonHolomajzna Pa 15.9. 20:00 ASTR1
ČP PankrácDynamo Černý Most FC Pa 15.9. 20:00 ASTR2
Torzo Hostivař FCEngland Revolution Ne 17.9. 17:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes Košíře BReal team Praha FC B Čt 21.9. 20:00 ASTR2
Ičy-SkrečySporting Bonbon Pa 22.9. 18:00 ASTR1
RAF FCSalvator B Pa 22.9. 18:00 ASTR2
HolomajznaTorzo Hostivař FC Pa 22.9. 19:00 ASTR2
England RevolutionČP Pankrác Pa 22.9. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
ČP PankrácHolomajzna St 27.9. 20:00 HAJE1
Torzo Hostivař FCIčy-Skrečy Pa 29.9. 18:00 ASTR1
Salvator BComes Košíře B Pa 29.9. 19:00 ASTR1
Dynamo Černý Most FCEngland Revolution Pa 29.9. 20:00 ASTR1
Sporting BonbonRAF FC Pa 6.10. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes Košíře BSporting Bonbon Čt 12.10. 20:00 ASTR2
Ičy-SkrečyČP Pankrác Pa 13.10. 18:00 ASTR1
RAF FCTorzo Hostivař FC Pa 13.10. 18:00 ASTR2
Real team Praha FC BSalvator B Pa 13.10. 19:00 ASTR1
HolomajznaDynamo Černý Most FC Pa 13.10. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Torzo Hostivař FCComes Košíře B Čt 19.10. 20:00 ASTR2
ČP PankrácRAF FC Pa 20.10. 18:00 ASTR2
Dynamo Černý Most FCIčy-Skrečy Pa 20.10. 18:00 ASTR1
Sporting BonbonReal team Praha FC B Pa 20.10. 19:00 ASTR1
England RevolutionHolomajzna Pa 20.10. 19:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes Košíře BČP Pankrác Čt 26.10. 20:00 HAJE1
Ičy-SkrečyEngland Revolution Pa 27.10. 18:00 ASTR1
RAF FCDynamo Černý Most FC Pa 27.10. 18:00 ASTR2
Real team Praha FC BTorzo Hostivař FC Pa 27.10. 19:00 ASTR2
Salvator BSporting Bonbon Pa 27.10. 19:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo Černý Most FCComes Košíře B Čt 2.11. 20:00 ASTR2
ČP PankrácReal team Praha FC B Čt 2.11. 21:00 STRES
HolomajznaIčy-Skrečy Pa 3.11. 18:00 ASTR1
England RevolutionRAF FC Pa 3.11. 19:00 ASTR1
Torzo Hostivař FCSalvator B Pa 3.11. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
RAF FCHolomajzna Pa 10.11. 18:00 ASTR1
Salvator BČP Pankrác Pa 10.11. 19:00 ASTR1
Sporting BonbonTorzo Hostivař FC Pa 10.11. 19:00 ASTR2
Comes Košíře BEngland Revolution Pa 10.11. 20:00 ASTR1
Real team Praha FC BDynamo Černý Most FC Pa 10.11. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
HolomajznaComes Košíře B Čt 16.11. 20:00 ASTR1
ČP PankrácSporting Bonbon Čt 16.11. 21:00 HAJE2
England RevolutionReal team Praha FC B Pa 24.11. 18:00 ASTR2
Ičy-SkrečyRAF FC Pa 24.11. 18:00 ASTR1
Dynamo Černý Most FCSalvator B Pa 24.11. 19:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes Košíře BIčy-Skrečy Čt 30.11. 19:00 HAJE2
Salvator BEngland Revolution Pa 1.12. 18:00 ASTR1
Torzo Hostivař FCČP Pankrác Pa 1.12. 18:00 ASTR2
Real team Praha FC BHolomajzna Pa 1.12. 19:00 ASTR1
Sporting BonbonDynamo Černý Most FC Pa 1.12. 19:00 ASTR2