Seznam týmů, III.třída, skupina A

Tým Barvy dresů
Kanálpucers 69 fialová, oranžová
Rio Bravo modro-bílá
1.PSKN žluto-červená
KUR Černošice oranžová
Rattamahatta FC B oranžová
RBC Praha bílá
Stromovka boys žluto-modrá
Temosa AFC modrá, červená
TJ JM Chodov modrá, bílá

Rozpis zápasů, III.třída, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
KUR ČernošiceStromovka boys Po 4.9. 20:00 HAJE2
1.PSKNTemosa AFC Út 5.9. 20:00 ASTR1
Rattamahatta FC BRBC Praha Út 5.9. 21:00 ASTR2
Rio BravoTJ JM Chodov St 6.9. 19:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
TJ JM Chodov1.PSKN Po 11.9. 20:00 HAJE2
Stromovka boysRattamahatta FC B Út 12.9. 20:00 ASTR1
Temosa AFCKUR Černošice St 13.9. 19:00 ASTR1
Kanálpucers 69Rio Bravo Čt 14.9. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Rattamahatta FC BTemosa AFC Út 19.9. 20:00 ASTR1
RBC PrahaStromovka boys Út 19.9. 20:00 HAJE1
KUR ČernošiceTJ JM Chodov St 20.9. 21:00 HAJE2
1.PSKNKanálpucers 69 Čt 21.9. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kanálpucers 69KUR Černošice Po 2.10. 20:00 HAJE1
Temosa AFCRBC Praha Út 3.10. 20:00 ASTR2
TJ JM ChodovRattamahatta FC B Út 3.10. 21:00 HAJE1
Rio Bravo1.PSKN Čt 5.10. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
RBC PrahaTJ JM Chodov Po 9.10. 20:00 ASTR2
Stromovka boysTemosa AFC Út 10.10. 20:00 ASTR1
Rattamahatta FC BKanálpucers 69 Út 10.10. 21:00 ASTR2
KUR ČernošiceRio Bravo St 11.10. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
TJ JM ChodovStromovka boys Po 16.10. 20:00 HAJE1
Kanálpucers 69RBC Praha Po 16.10. 20:00 HAJE2
1.PSKNKUR Černošice Po 16.10. 21:00 HAJE2
Rio BravoRattamahatta FC B Út 17.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Temosa AFCTJ JM Chodov Út 24.10. 20:00 ASTR1
Rattamahatta FC B1.PSKN Út 24.10. 21:00 ASTR2
RBC PrahaRio Bravo Čt 26.10. 20:00 HAJE2
Stromovka boysKanálpucers 69 Čt 26.10. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
KUR ČernošiceRattamahatta FC B Po 30.10. 20:00 HAJE2
Kanálpucers 69Temosa AFC Út 31.10. 20:00 ASTR1
Rio BravoStromovka boys Út 31.10. 21:00 HAJE1
1.PSKNRBC Praha Út 31.10. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
RBC PrahaKUR Černošice Po 13.11. 19:00 HAJE2
TJ JM ChodovKanálpucers 69 Po 13.11. 20:00 HAJE2
Stromovka boys1.PSKN Út 14.11. 20:00 ASTR2
Temosa AFCRio Bravo Út 14.11. 20:00 ASTR1