Seznam týmů, III.třída, skupina B

Tým Barvy dresů
Bob Hurikán 1.FC modrá
Hodkovičky FC žluto-modrá, modro-bílá
Jižní Bronx bílo-zelená
Konflikt FC oranžová
KUR Černošice oranžová
Nářez modrá, oranžová
Modřany RSC modrá, černá
Dukla A.C. 1944 zeleno-bílá, oranžová
SG Metro bílá, černá
Sídlišťan Praha B modro-bílá
Ordo Victoria FC !!!nehrají !!!
Crux Praha 1.FC červeno-černá, modrá
Dynamo Černý Most FC červená, bílo-černá

Rozpis zápasů, III.třída, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Konflikt FCOrdo Victoria FC Po 5.9. 19:00 ASTR2
NářezSG Metro Čt 8.9. 20:00 ASTR1
Jižní BronxCrux Praha 1.FC Čt 8.9. 21:00 ASTR2
Modřany RSCDukla A.C. 1944 Pa 9.9. 19:00 ASTR2
Hodkovičky FCDynamo Černý Most FC Ne 11.9. 17:00 zzGENJA
KUR ČernošiceSídlišťan Praha B Ne 11.9. 18:00 zzGENJA
Utkání Datum Čas Hřiště
Crux Praha 1.FCKonflikt FC Po 12.9. 19:00 HAJE2
Ordo Victoria FCKUR Černošice Út 13.9. 19:00 HAJE1
Sídlišťan Praha BNářez Pa 16.9. 19:00 ASTR2
Bob Hurikán 1.FCHodkovičky FC Pa 16.9. 21:00 ASTR1
Dynamo Černý Most FCJižní Bronx Ne 18.9. 17:00 zzGENJA
SG MetroModřany RSC Ne 18.9. 18:00 zzGENJA
Utkání Datum Čas Hřiště
NářezOrdo Victoria FC Út 20.9. 19:00 HAJE1
KUR ČernošiceCrux Praha 1.FC Čt 22.9. 20:00 ASTR1
Modřany RSCSídlišťan Praha B Pa 23.9. 19:00 ASTR2
Jižní BronxBob Hurikán 1.FC Pa 23.9. 20:00 ASTR2
Dukla A.C. 1944SG Metro Ne 25.9. 16:00 zzGENJA
Konflikt FCDynamo Černý Most FC Ne 25.9. 17:00 zzGENJA
Utkání Datum Čas Hřiště
Bob Hurikán 1.FCKonflikt FC Út 27.9. 20:00 ASTR2
Crux Praha 1.FCNářez Čt 29.9. 21:00 STRES
Hodkovičky FCJižní Bronx Ne 2.10. 16:00 ASTR1
Sídlišťan Praha BDukla A.C. 1944 Ne 2.10. 17:00 ASTR1
Dynamo Černý Most FCKUR Černošice Ne 2.10. 17:00 zzGENJA
Ordo Victoria FCModřany RSC Ne 2.10. 18:00 zzGENJA
Utkání Datum Čas Hřiště
KUR ČernošiceBob Hurikán 1.FC Út 4.10. 19:00 HAJE1
Konflikt FCHodkovičky FC Pa 7.10. 18:00 ASTR1
SG MetroSídlišťan Praha B Ne 9.10. 16:00 ASTR1
Modřany RSCCrux Praha 1.FC Ne 9.10. 17:00 zzGENJA
Dukla A.C. 1944Ordo Victoria FC Ne 9.10. 17:00 ASTR1
NářezDynamo Černý Most FC Ne 9.10. 18:00 zzGENJA
Utkání Datum Čas Hřiště
Bob Hurikán 1.FCNářez Út 11.10. 19:00 HAJE2
Jižní BronxKonflikt FC Pa 14.10. 20:00 ASTR2
Crux Praha 1.FCDukla A.C. 1944 Ne 16.10. 16:00 ASTR1
Ordo Victoria FCSG Metro Ne 16.10. 17:00 ASTR1
Dynamo Černý Most FCModřany RSC Ne 16.10. 17:00 zzGENJA
Hodkovičky FCKUR Černošice Ne 16.10. 18:00 zzGENJA
Utkání Datum Čas Hřiště
KUR ČernošiceJižní Bronx Čt 20.10. 20:00 HAJE2
NářezHodkovičky FC Čt 20.10. 21:00 HAJE2
Modřany RSCBob Hurikán 1.FC Pa 21.10. 19:00 ASTR2
Sídlišťan Praha BOrdo Victoria FC Ne 23.10. 16:00 ASTR1
SG MetroCrux Praha 1.FC Ne 23.10. 17:00 ASTR1
Dukla A.C. 1944Dynamo Černý Most FC Ne 23.10. 18:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Konflikt FCKUR Černošice Út 1.11. 19:00 HAJE2
Jižní BronxNářez St 2.11. 21:00 ASTR2
Bob Hurikán 1.FCDukla A.C. 1944 Pa 4.11. 19:00 ASTR2
Crux Praha 1.FCSídlišťan Praha B Ne 6.11. 16:00 zzGENJA
Dynamo Černý Most FCSG Metro Ne 6.11. 17:00 zzGENJA
Hodkovičky FCModřany RSC Ne 6.11. 18:00 zzGENJA
Utkání Datum Čas Hřiště
NářezKonflikt FC Út 8.11. 19:00 HAJE2
Modřany RSCJižní Bronx Pa 11.11. 19:00 ASTR2
SG MetroBob Hurikán 1.FC Pa 11.11. 20:00 ASTR2
Ordo Victoria FCCrux Praha 1.FC Ne 13.11. 16:00 ASTR1
Dukla A.C. 1944Hodkovičky FC Ne 13.11. 17:00 ASTR1
Sídlišťan Praha BDynamo Černý Most FC Ne 13.11. 18:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Konflikt FCModřany RSC Čt 17.11. 21:00 STRES
KUR ČernošiceNářez Čt 17.11. 21:00 ASTR2
Bob Hurikán 1.FCSídlišťan Praha B Pa 18.11. 19:00 ASTR1
Jižní BronxDukla A.C. 1944 Ne 20.11. 16:00 zzGENJA
Dynamo Černý Most FCOrdo Victoria FC Ne 20.11. 17:00 zzGENJA
Hodkovičky FCSG Metro Ne 20.11. 18:00 zzGENJA
Utkání Datum Čas Hřiště
Ordo Victoria FCBob Hurikán 1.FC Út 22.11. 19:00 HAJE1
Modřany RSCKUR Černošice Čt 24.11. 20:00 ASTR1
Dukla A.C. 1944Konflikt FC Pa 25.11. 19:00 ASTR1
Sídlišťan Praha BHodkovičky FC Ne 27.11. 16:00 ASTR1
SG MetroJižní Bronx Ne 27.11. 17:00 ASTR1
Crux Praha 1.FCDynamo Černý Most FC Ne 27.11. 18:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Bob Hurikán 1.FCCrux Praha 1.FC Čt 1.12. 20:00 HAJE2
NářezModřany RSC Čt 1.12. 20:00 ASTR1
KUR ČernošiceDukla A.C. 1944 Čt 1.12. 21:00 HAJE1
Konflikt FCSG Metro Pa 2.12. 20:00 ASTR2
Jižní BronxSídlišťan Praha B Ne 4.12. 16:00 ASTR1
Hodkovičky FCOrdo Victoria FC Ne 4.12. 17:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Dukla A.C. 1944Nářez Čt 8.12. 19:00 HAJE1
Ordo Victoria FCJižní Bronx Čt 8.12. 19:00 HAJE2
SG MetroKUR Černošice Čt 8.12. 20:00 HAJE1
Crux Praha 1.FCHodkovičky FC Čt 8.12. 20:00 HAJE2
Sídlišťan Praha BKonflikt FC Čt 8.12. 21:00 HAJE1
Dynamo Černý Most FCBob Hurikán 1.FC Čt 8.12. 21:00 HAJE2