19. 6. 17 20:45 HOSTI Úderka Žižkov junioři Hertha ZMZ 11. 1:10 (0:5)
Hertha měla vyrovnanější tým a rozhodla už v prvním poločase. Čapla
Pavel Řezáč – Daniel Galus, Filip Hereš, Rostislav Kohoutek, Lukáš Mráz, Tomáš Novotný, Dominik Preisler vs Josef Prokeš – Radim Blažek, Lukáš Dont, Filip Drobílek, Pavel Krois, Jiří Mošna, Petr Rys, Jiří Vaněk
11., 25., 41. Filip Drobílek
27. Radim Blažek
39., 51., 54., 54. Petr Rys
8. 6. 17 20:45 MIKU1 Hertha ZMZ Les Miserables 10. 5:9 (0:3)
Vyrovnaný zápas se spoustou šancí a gólů. Domácí předvedli v druhé půli stíhací jízdu, na vyrovnání ale nedosáhli, naopak po chybě v obraně inkasovali a Miserables už si výhru pohlídali. Melíšek
Hertha ZMZ Les Miserables
Miroslav Nečas – Radim Blažek, Lukáš Dont, Filip Drobílek, Pavel Krois, Josef Prokeš, Petr Rys, Jiří Vaněk vs Daniel Toman – Martin Čácha, Michal Janíček, Marek Kodr, Daniel Kubec, Denys Pelyak, Jan Šícha, Jiří Sodoma, Miroslav Verner
50. Michal Janíček
29. 5. 17 20:30 MALES Audi United FC Hertha ZMZ 9. 3:4 (1:3)
Hosté si v prvním poločase vypracovali náskok, v závěru se ale museli bránit snahám Audi o vyrovnání. Kohout
Audi United FC Hertha ZMZ
Mykola Shokodko – Musa Ansuma, Cyril Golovko, Stanislav Hřebeček, Dmytro Hulei, Vitalij Kravcov, Jan Kučera, Vadym Levchenko, Jan Měchura, Martin Šimek vs Miroslav Nečas – Radim Blažek, Lukáš Dont, Vít Koláček, Pavel Krois, Jiří Mošna, Josef Prokeš, Jiří Vaněk
22. Stanislav Hřebeček
41., 43. Cyril Golovko
40 Cyril Golovko 15. Jiří Vaněk
24., 38. Jiří Mošna
26. Radim Blažek
58. Jiří Mošna
22. 5. 17 19:15 MALES Hertha ZMZ Restaurace U Pecků A 8. 3:3 (3:0)
Hertha si do přestávky vybudovala tříbrankový náskok, po půli ale hosté zabrali a vybojovali alespoň remízu. Kohout
Hertha ZMZ Restaurace U Pecků A
Miroslav Nečas – Radim Blažek, Lukáš Dont, Filip Drobílek, Vít Koláček, Pavel Krois, Petr Rys, Jiří Vaněk, Tomáš Vaněk vs Maksym Dikusar – David Bozděch, Martin Doša, Ivan Faitl, David Frič, Michal Parys, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Marcel Rodek, Václav Socher, Vít Turtenwald
60. Martin Doša
15. 5. 17 19:15 STER1 Inter Lotyšák A Hertha ZMZ 7. 3:1 (0:0)
Skvělý výkon gólmana Lotyšáku, hosté nebyli schopní proměňovat šance. Kovařík
Inter Lotyšák A Hertha ZMZ
Tomáš Pospíšil – Martin Aksamit, Jan Beneš, Josef Bičaník, Petr Hulinský, Jiří Janoušek, Jiří Jeník, Štěpán Maruš vs Miroslav Nečas – Lukáš Dont, Filip Drobílek, Vít Koláček, Pavel Krois, Lukáš Moravec, Jiří Mošna, Josef Prokeš, Tomáš Vaněk
32. Petr Hulinský
37. Josef Bičaník
59. Jiří Jeník
58. Pavel Krois
1. 5. 17 20:30 TEMPO Hertha ZMZ Smutný potapěči 6. 8:2 (1:0)
Bojovné utkání, Potapěči ve druhém poločase nestačili rychlostně. Kovařík
Hertha ZMZ Smutný potapěči
Miroslav Nečas – Radim Blažek, Lukáš Dont, Vít Koláček, Pavel Krois, Jiří Mošna, Josef Prokeš, Tomáš Vaněk vs Michal Vrba – Petr Dedek, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
10., 34. Tomáš Vaněk
31., 33., 56., 59. Jiří Mošna
44., 55. Vít Koláček
42. Jiří Trunečka
49. Jiří Žalud
24. 4. 17 18:00 MALES Hoverla Zak Hertha ZMZ 5. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, hosté udrželi vedení díky větší kvalitě i bojovnosti. Šaróka
Hoverla Zak Hertha ZMZ
Oleksandr Kelemen – Ievgen Afanasenko, Serhii Honcharenko, Mykola Mishchenko, Marko Prystupa, Denys Tokar, Myron Tokar vs Miroslav Nečas – Lukáš Bartošák, Radim Blažek, Lukáš Dont, Vít Koláček, Pavel Krois, Jiří Vaněk, Tomáš Vaněk
47. Denys Tokar 7., 37. Jiří Vaněk
10. 4. 17 19:15 MALES Hertha ZMZ Holosmetky FC A 4. 2:1 (1:1)
Výborné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Kovařík
Hertha ZMZ Holosmetky FC A
Miroslav Nečas – Radim Blažek, Lukáš Dont, Filip Drobílek, Vít Koláček, Pavel Krois, Jiří Mošna, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka, Tomáš Wiesner vs Jakub Čihák – Václav Bellada, Pavel Beneš, Ondřej Halbich, Tomáš Jurčík, David Minha, Karel Protivínský, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
29. Pavel Krois
37. Vít Koláček
16 Lukáš Dont
39 Radim Blažek
11. Štěpán Vošta
3. 4. 17 20:30 MALES Hertha ZMZ Úterní hosté Ski FC A 3. 2:1 (0:1)
Hosté v závěru prvního poločasu ujali vedení z penalty, další gól ale ze své převahy už nevytěžili. Hertha v závěru zabrala a zápas dokázala otočit. Kohout
Hertha ZMZ Úterní hosté Ski FC A
Miroslav Nečas – Radim Blažek, Pavel Borkovec, Lukáš Dont, Vít Koláček, Pavel Krois, Josef Prokeš, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka vs Milen Kirov – Stanislav Bejda, Marek Chrobák, Martin Chvátal, Tomáš Fitzel, David Mařík, Jakub Polák, Pavel Scheufler, Tomáš Scheufler
49., 54. Pavel Krois 7 Pavel Borkovec
60 Pavel Krois
30. Tomáš Fitzel 59. Stanislav Bejda
27. 3. 17 20:15 P1 Santa Dominica Hertha ZMZ 2. 2:1 (0:0)
V první půli vyrovnané utkání. Po přestávce byla aktivnější Santa Dominica a podpořila to i lepší koncovkou. Kohout
Santa Dominica Hertha ZMZ
Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, David Königsmark, Stanislav Mařík, David Pozníček, Martin Tryml, Michal Uhlíř vs Miroslav Nečas – Lukáš Bartošák, Radim Blažek, Pavel Borkovec, Lukáš Dont, Filip Drobílek, Pavel Krois, Lukáš Moravec, Jiří Vaněk, Tomáš Wiesner
32., 55. Stanislav Mařík 45. Tomáš Wiesner
20. 3. 17 20:30 STER1 Hertha ZMZ Sebranka FC A 1. 6:0 k.
Hosté se nedostavili v dostatečném počtu. Stěhule
Hertha ZMZ Sebranka FC A
Miroslav Nečas – Radim Blažek, Pavel Borkovec, Lukáš Dont, Filip Drobílek, Jiří Vaněk vs Jan Prokop – David Folwarczny, Lukáš Jokl