Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 19.6.17 | 19:30 | MIKU4 | TJ Spoje Praha A Inter Ohradní | 11. | 3:3 |
Po 19.6.17 | 19:30 | BECH | MVS Vršovice A Bedna 98 FC | 11. | 5:4 |
Po 19.6.17 | 19:30 | MIKU2 | G.I.C La Plate de Cünde Tatra 04 | 11. | 1:2 |
Po 19.6.17 | 19:30 | MIKU3 | Libčice FC Dvorce SK MPI | 11. | 0:6 k. |
Po 19.6.17 | 19:30 | LITVI | Deko UTS Vršovice | 11. | 9:2 |
Po 19.6.17 | 19:30 | MIKU1 | Klokan Perón club A Výtržník HFC | 11. | 9:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Spoje Praha | 11 | 9 | 1 | 1 | 64:10 | 19 |
2. | Deko | 11 | 8 | 1 | 2 | 60:32 | 17 |
3. | Inter Ohradní | 11 | 6 | 3 | 2 | 47:20 | 15 |
4. | MVS Vršovice A | 11 | 6 | 2 | 3 | 52:47 | 14 |
5. | Tatra 04 | 11 | 5 | 3 | 3 | 35:30 | 13 |
6. | UTS Vršovice | 11 | 5 | 3 | 3 | 42:43 | 13 |
7. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 5 | 2 | 4 | 50:45 | 12 |
8. | Klokan Perón club A | 11 | 4 | 0 | 7 | 38:51 | 8 |
9. | Dvorce SK MPI | 11 | 3 | 0 | 8 | 28:39 | 6 |
10. | Libčice FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 38:57 | 6 |
11. | Výtržník HFC | 11 | 2 | 1 | 8 | 24:58 | 5 |
12. | Bedna 98 FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 19:65 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 21.3.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Bedna 98 FC |
St 22.3.17 | 18:00, 19:15 | HRAB2 | Libčice FC |
Ne 26.3.17 | 13:45, 15:00 | P3 | G.I.C La Plate de Cünde |
Ne 26.3.17 | 17:30, 18:45 | LITVI | Tatra 04 |
Po 27.3.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Dvorce SK MPI |
Po 27.3.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Deko |
Út 28.3.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Inter Ohradní |
St 29.3.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Klokan Perón club A |
St 5.4.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | MVS Vršovice A |
Čt 13.4.17 | 18:00, 19:15 | MALES | TJ Spoje Praha A |
Po 17.4.17 | 17:30, 18:45 | ARIT | Dvorce SK MPI |
Čt 20.4.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Inter Ohradní |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Ladislav Obermajer ml. | Deko | 20 |
2. | Lukáš Šedivý | G.I.C La Plate de Cünde | 15 |
3. | Pavel Korabarov | MVS Penguins 6:5 | 13 |
4. | Tomáš Benko | Inter Ohradní | 12 |
5. | Luboš Horáček | MVS Penguins 6:5 | 12 |
6. | Lukáš Paluka | Libčice FC | 11 |
7. | Daniel Černý | Deko | 10 |
8. | Jan Lacina | UTS Vršovice | 10 |
9. | Ondřej Holub | Břewnow boys KMK | 10 |
10. | Daniel Reiter | G.I.C La Plate de Cünde | 9 |
11. | Petr Pražák | Speciál Bráník B | 9 |
12. | Filip Brejška | Dvorce SK MPI | 9 |
13. | Roman Letko | Torpedo Cannabis | 8 |
14. | Petr Winkler | Tatra 04 | 8 |
15. | Martin Studecký | Deko | 8 |
16. | Jan Štěpnička | Tatra 04 | 8 |
17. | Ondřej Šebela | Inter Ohradní | 8 |
18. | Miroslav Pecka | G.I.C La Plate de Cünde | 8 |
19. | Filip Šmídek | Výtržník HFC | 7 |
20. | David Baran | G.I.C La Plate de Cünde | 7 |