Út 11.4.17 18:15 BECH Kulišáci CF VET Turman VET   (VL3B)
Út 11.4.17 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Koliba F.C.V.   (SVL3B)
Út 11.4.17 20:45 BECH DP Xaverov SUP Indus SUP A   (SVL1A)
Út 16.5.17 18:00 HRAB2 Kolíci KáGéčko C   (HL8D)
Út 16.5.17 19:15 HRAB2 Míchačky Prastará dáma   (HL6D)

21. 6. 17 18:15 DEKAN Real TIDE XXL Mystique Dynamo CF 11. 3:5 (2:1)
Zpočátku hosté lépe kombinovali, ale domácí dávali góly, v druhé půli už svou převahu zúročili.
Real TIDE XXL Mystique Dynamo CF
Jakub Gregora – Jiří Bouše, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka, Martin Vošta vs Tomáš Moravec – Michal Burda, Marek Daněček, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mlejnek, Aleš Moravec, Lukáš Smetana
37. Marek Daněček
14. 6. 17 19:15 ZAK GFC Regent A Real TIDE XXL 10. 4:4 (2:2)
Utkání s nasazením i šancemi na obou stranách. Snad jen pár hráčů by se nemuselo chovat při každém kontaktu jako slečinky. Zasloužená remíza. Milan Dolejš, Sebastián Šulc
GFC Regent A Real TIDE XXL
Ondřej Soukup – Jan Čepek, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Jakub Mikušík, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk vs Jakub Gregora – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jan Mašek, Jan Pilmaier, Michal Sajler, Matěj Soucha, Martin Vošta
15. Rostislav Frolka
29., 54. Lukáš Radouš
59. Matouš Rous
59 Lukáš Radouš 4. Michal Sajler
27., 31., 35. Matěj Soucha
56. Matěj Soucha
1. 6. 17 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Nova LFC A 9. 6:0 k.
23. 5. 17 19:00 P1 Steve Real TIDE XXL 8. 0:3 (0:1)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Hosty podržel výborný gólman. Michael Mácha, Jakub Kyselka
Steve Real TIDE XXL
Jozef Ščury – Jan Autrata, Jan Hájek, Filip Hrbek, Miroslav Jandora, Jan Kokeš, Martin Tichý, Slavomír Trepera vs Jiří Bouše ml.Jiří Bouše, Jan Mašek, Jan Pilmaier, Michal Sajler, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka
9. Jan Mašek
50. Matěj Soucha
55. Michal Sajler
18. 5. 17 19:30 DEKAN Vokra VV Real TIDE XXL 7. 4:4 (4:0)
Utkání dvou poločasů, zasloužená remíza. Kovařík
Vokra VV Real TIDE XXL
Svatopluk Sýkora – Michal Bobysud, Jan Cikrt, Radek Činovec, Petr Hovorka, Radek Kalenda, Zdeněk Trkovský vs Jakub Gregora – Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Jan Mašek, Jan Pilmaier, Michal Sajler, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka
6. Zdeněk Trkovský
9., 20. Radek Činovec
24. Jan Cikrt
34. Matěj Soucha
47., 48. Michal Sajler
55. Jan Mašek
4. 5. 17 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Santa Tranta PC C 6. 6:4 (2:1)
Vyrovnaný zápas, remíza by byla spravedlivější. Rozhodla poslední desetiminutovka. Melíšek
Real TIDE XXL Santa Tranta PC C
Jiří Bouše ml. – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jan Mašek, Jan Pilmaier, Michal Sajler, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka vs Michal Petráš – David Čejka, Karel Hnátek, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Petr Kubík, Tomáš Platil, Ondřej Svačina
6., 37., 52., 58. Michal Sajler
11. Jaroslav Veverka
54. Matěj Soucha
33 Jan Mašek 4., 34. David Čejka
38., 59. Lukáš Krajči
27. 4. 17 19:30 DEKAN R.I.P. A Real TIDE XXL 5. 6:6 (4:3)
Velice pohledné utkání plné gólů, fotbalovosti, pěkných přihrávek a krásných střel odehrané v duchu fair-play.
R.I.P. A Real TIDE XXL
Martin Hoidar – Ondřej Bílek, Jakub Honka, František Krejča, Ondřej Lípa, Petr Nosálek, Martin Tandler, František Ulrich vs Jiří Bouše ml. – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jan Franc, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha
5., 17., 26., 58. Petr Nosálek
22., 37. Ondřej Lípa
16., 17., 47. Michal Sajler
29. Matěj Soucha
36. OG
55. Jan Franc
13. 4. 17 19:30 DEKAN Real TIDE XXL Petrohradská BFK A 4. 2:4 (1:3)
Vyrovnané utkání dvou rozdílných poločasů. Hosté si v prvním poločase vytvořili dvoubrankový náskok, po přestávce ale polevili a připustili drama až do konce. Husák
Real TIDE XXL Petrohradská BFK A
Jakub Gregora – Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka vs Radek Stránský – Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Vladimír Pavel, Jakub Rajniš, Martin Vaš
30., 43. Matěj Soucha 10., 54. Martin Kapucián
11., 21. Martin Vaš
6. 4. 17 19:30 DEKAN Pozdní sběr II Real TIDE XXL 3. 10:5 (3:1)
Technický a svižný fotbal plný pěkných branek. Domácí měli v prvním poločase víc štěstí v zakončení a vypracovali si náskok, který už v závěrečné ofenzivní dvacetiminutovce udrželi a navýšili. Zdeněk Buřič, Pavel Harašta
Pozdní sběr II Real TIDE XXL
Aleš Řeřicha – Vilém Černý, Miroslav Malý, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Jakub Gregora – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jan Franc, Michal Sajler, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka