Rozpis pískání, 3. liga, skupina D

Balbín FC

Ne 10.9. 18:45 Pražačka P2
Ne 10.9. 20:00 Pražačka P2
Ne 26.11. 16:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 26.11. 17:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 26.11. 18:45 Hostivař SK HOSTI

Blesk VK A

St 6.9. 18:15 Mikulova MIKU2
St 6.9. 19:30 Mikulova MIKU2
St 6.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 26.10. 19:15 Motorlet MOTO2
Čt 26.10. 20:30 Motorlet MOTO2

Botič FC

Ne 17.9. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 17.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 17.9. 20:00 Záběhlice ZABEH
Pa 27.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 27.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Městská policie

Út 12.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 12.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 12.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 2.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 2.10. 19:15 Hrabákova HRAB1

Lord Mayor Idiot

Ne 1.10. 15:00 Pražačka P2
Ne 1.10. 16:15 Pražačka P2
Ne 1.10. 17:30 Pražačka P2
So 21.10. 10:00 Zákostelní ZAK
So 21.10. 11:15 Zákostelní ZAK
So 21.10. 12:30 Zákostelní ZAK

Trops 1.SK

Čt 5.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 5.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 5.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 23.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 23.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 23.10. 20:30 Koráb SC KORAB

Typos FC

Po 16.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 16.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 16.10. 20:30 Malešice AFK MALES
Ne 12.11. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 12.11. 17:30 Tempo FC TEMPO

Kapr tým 86 B

Ne 1.10. 17:30 Pražačka P3
Ne 1.10. 18:45 Pražačka P3
Ne 1.10. 20:00 Pražačka P3
Ne 29.10. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 29.10. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 29.10. 15:00 Hanspaulka HANSP

Debakl FC

Po 4.9. 19:00 Pražačka P1
Po 4.9. 20:15 Pražačka P1
St 13.9. 19:00 Pražačka P3
St 13.9. 20:15 Pražačka P3
Po 25.9. 19:00 Pražačka P1
Po 25.9. 20:15 Pražačka P1

Hosthunters

Ne 24.9. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 24.9. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 5.11. 13:45 Pražačka P1
Ne 5.11. 15:00 Pražačka P1

Bamboocha City

So 30.9. 11:15 Zákostelní ZAK
So 30.9. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 29.10. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 29.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Ne 19.11. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 19.11. 18:45 Zákostelní ZAK

Normální Chlapi

So 23.9. 10:00 Pražačka P1
So 23.9. 11:15 Pražačka P1
So 23.9. 12:30 Pražačka P1
So 7.10. 10:00 Pražačka P1
So 7.10. 11:15 Pražačka P1
So 7.10. 12:30 Pražačka P1