Seznam týmů, 3. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Bamboocha City modrá
Typos FC modro-červená
Městská policie modrá, oranžová
Trops 1.SK modrá
Normální Chlapi růžová
Hosthunters oranžová, modro-černá
Lord Mayor Idiot červená
Botič FC zeleno-bílá
Kapr tým 86 B modro-žlutá
Balbín FC bílá, červená
Blesk VK A modrá, žlutá
Debakl FC žlutá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Blesk VK ATypos FC Ne 26.3. 15:00 TEMPO
Balbín FCMěstská policie Ne 26.3. 17:30 ZAK
Debakl FCBamboocha City Ne 26.3. 18:45 ZAK
Lord Mayor IdiotHosthunters Ne 26.3. 20:00 P1
Kapr tým 86 BTrops 1.SK Ne 26.3. 20:00 MIKU4
Botič FCNormální Chlapi Po 17.4. 18:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Typos FCBalbín FC Ne 2.4. 16:15 P2
Městská policieKapr tým 86 B Ne 2.4. 16:15 ZAK
Debakl FCBlesk VK A Ne 2.4. 18:45 ZAK
Trops 1.SKBotič FC Ne 2.4. 18:45 P3
Normální ChlapiLord Mayor Idiot Ne 2.4. 18:45 MIKU1
Bamboocha CityHosthunters Ne 2.4. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Blesk VK ABamboocha City Ne 9.4. 15:00 TEMPO
Botič FCMěstská policie Ne 9.4. 16:15 ZAK
Kapr tým 86 BTypos FC Ne 9.4. 17:30 ZAK
HosthuntersNormální Chlapi Ne 9.4. 18:45 MIKU1
Balbín FCDebakl FC Ne 9.4. 18:45 ZAK
Lord Mayor IdiotTrops 1.SK Ne 9.4. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Blesk VK ABalbín FC Ne 23.4. 15:00 TEMPO
Typos FCBotič FC Ne 23.4. 16:15 ZAK
Debakl FCKapr tým 86 B Ne 23.4. 18:45 ZAK
Trops 1.SKHosthunters Ne 23.4. 18:45 P3
Bamboocha CityNormální Chlapi Ne 23.4. 18:45 P1
Městská policieLord Mayor Idiot Ne 23.4. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Lord Mayor IdiotTypos FC St 26.4. 19:00 P3
Kapr tým 86 BBlesk VK A So 6.5. 11:15 KBELY
Normální ChlapiTrops 1.SK Po 8.5. 18:45 MIKU1
HosthuntersMěstská policie Po 8.5. 18:45 MALES
Balbín FCBamboocha City Po 8.5. 18:45 P1
Botič FCDebakl FC Ne 18.6. 16:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Balbín FCKapr tým 86 B So 13.5. 08:45 LITVI
Blesk VK ABotič FC Ne 14.5. 15:00 TEMPO
Typos FCHosthunters Ne 14.5. 16:15 ZAK
Debakl FCLord Mayor Idiot Ne 14.5. 18:45 ZAK
Městská policieNormální Chlapi Ne 14.5. 18:45 MIKU1
Bamboocha CityTrops 1.SK Ne 14.5. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Trops 1.SKMěstská policie Út 16.5. 19:00 P3
Kapr tým 86 BBamboocha City So 20.5. 08:45 LITVI
Normální ChlapiTypos FC Ne 21.5. 18:45 MIKU1
HosthuntersDebakl FC Ne 21.5. 18:45 ZAK
Botič FCBalbín FC Ne 21.5. 18:45 P2
Lord Mayor IdiotBlesk VK A Ne 21.5. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Bamboocha CityMěstská policie Po 22.5. 19:00 P3
Typos FCTrops 1.SK St 24.5. 20:15 P3
Kapr tým 86 BBotič FC So 27.5. 10:00 LITVI
Blesk VK AHosthunters Ne 28.5. 15:00 TEMPO
Balbín FCLord Mayor Idiot Ne 28.5. 18:45 MIKU4
Debakl FCNormální Chlapi Ne 28.5. 18:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Městská policieTypos FC St 31.5. 19:00 P3
HosthuntersBalbín FC So 3.6. 12:30 LITVI
Trops 1.SKDebakl FC Ne 4.6. 18:45 ZAK
Normální ChlapiBlesk VK A Ne 4.6. 18:45 MIKU1
Botič FCBamboocha City Ne 4.6. 18:45 P1
Lord Mayor IdiotKapr tým 86 B Ne 4.6. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kapr tým 86 BHosthunters So 10.6. 08:45 LITVI
Blesk VK ATrops 1.SK Ne 11.6. 15:00 TEMPO
Balbín FCNormální Chlapi Ne 11.6. 18:45 MIKU1
Debakl FCMěstská policie Ne 11.6. 18:45 ZAK
Bamboocha CityTypos FC Ne 11.6. 18:45 P1
Botič FCLord Mayor Idiot Ne 11.6. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Typos FCDebakl FC Ne 25.6. 17:30 ZAK
Městská policieBlesk VK A Ne 25.6. 17:30 TEMPO
Trops 1.SKBalbín FC Ne 25.6. 17:30 P3
Normální ChlapiKapr tým 86 B Ne 25.6. 17:30 MIKU1
HosthuntersBotič FC Ne 25.6. 17:30 P2
Lord Mayor IdiotBamboocha City Ne 25.6. 17:30 P1