So 25.3.17 10:00 LITVI Fernet team Říčany Plameňáci 1.FC B   (HL6J)
So 25.3.17 11:15 LITVI Plameňáci 1.FC A KTB B   (HL4E)
So 25.3.17 12:30 LITVI Kult žlutého míče Ňiňos F.C.   (HL8J)
Ne 18.6.17 17:15 HOSTI Alkmar Praetorians FC A   (HL6L)
Ne 18.6.17 18:30 HOSTI Akta - rez Traktor humus A   (HL2B)
Ne 18.6.17 19:45 HOSTI Torpedo Barrandov Řežem to United   (HL2B)

25. 6. 17 17:30 P3 Trops 1.SK Balbín FC 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
11. 6. 17 18:45 MIKU1 Balbín FC Normální Chlapi 10. 1:0 (1:0)
Utkání se spoustou zahozených šancí na obou stranách. Rozhodla jediná branka domácího týmu z úvodu utkání.
Balbín FC Normální Chlapi
Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Ondřej Novotný, Tomáš Panýrek ml., Jan Sluka, Pavel Stehlík, František Tesař, Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek vs Jan Varga – Jiří Andrle, Jan Dont, Michal Kabelka, Petr Malina, Jakub Novotný, David Šimera, Patrik Tomášek
5. Miroslav Václavík
3. 6. 17 12:30 LITVI Hosthunters Balbín FC 9. 4:3 (2:2)
Pohledné utkání výborné úrovně. Hosté třikrát dokázali vyrovnat, na gól z 58. minuty už ale odpovědět nestačili. Trnka
Hosthunters Balbín FC
Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Martin Petružálek, Jan Skála, Radek Zaoral vs Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Tomáš Panýrek ml., Jan Sluka, Pavel Stehlík, František Tesař, Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek
7., 15. Václav Červenka
45., 58. Martin Petružálek
10. Jaroslav Vojtek
22. Tomáš Panýrek ml.
48. Miroslav Václavík
28. 5. 17 18:45 MIKU4 Balbín FC Lord Mayor Idiot 8. 7:0 (1:0)
Prvních pět minut patřilo Lordům, pak už ale dominovali domácí. David Vojáček, Lukáš Čáp
Balbín FC Lord Mayor Idiot
Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Jan Sluka, Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek vs Jakub Krátký – Pavol Bendík, Petr Burget, Karel Engliš, Vladimír Folber, Karel Janďourek, František Křesťan, Michal Schneider, Petr Sedláček, Lukáš Sokol, Vlastimil Váňa, Jiří Vícha
6., 31., 53., 54. Jan Sluka
36. Miroslav Václavík
38. Pavel Hynek
57. Jaroslav Vojtek
21. 5. 17 18:45 P2 Botič FC Balbín FC 7. 0:4 (0:0)
Hosté hráli v první půli o jednoho hráče oslabeni a byli rádi, že udrželi remízu. Ve druhé půli jim však dorazil další hráč a jasně zvítězili. Jiří Kratochvíl
Botič FC Balbín FC
Jan Soušek – Jaromír Horníček, Václav Plecitý, Jan Soják, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil, Michal Vomáčka vs Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Ondřej Kulíček, Tomáš Panýrek ml., Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek
34. Tomáš Panýrek ml.
39. Jaroslav Vojtek
53. Miroslav Václavík
58. Ondřej Kulíček
13. 5. 17 08:45 LITVI Balbín FC Kapr tým 86 B 6. 2:3 (0:1)
Vyrovnané a velmi pohledné utkání s řadou šancí na obou stranách. Boubín
Balbín FC Kapr tým 86 B
Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Ondřej Kulíček, Tomáš Panýrek ml., Pavel Stehlík, František Tesař, Jaroslav Vojtek vs Jan Sýkora – Norbert Demeter, Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Mihal, Milan Švarc, Marek Valo, Petr Vaněk
37. Ondřej Kulíček
41. Jaroslav Vojtek
27. Milan Švarc
34. Marek Valo
45. Tomáš Mihal
8. 5. 17 18:45 P1 Balbín FC Bamboocha City 5. 3:7 (1:4)
Hráči Bamboochy byli lepší, lépe kombinovali, byli pohyblivější a proto zaslouženě vyhráli. Jiří Vítek, Milan Haramule
Balbín FC Bamboocha City
Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Tomáš Panýrek ml., Jan Sluka, Pavel Stehlík, František Tesař, Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek vs Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter
42. Jakub Horský
23. 4. 17 15:00 TEMPO Blesk VK A Balbín FC 4. 4:6 (2:2)
Běhavé utkání, ve kterém byl v první půli lepší Blesk, hosté ale v poslední desetiminutovce zápas otočili.
Blesk VK A Balbín FC
Martin Gallie – Jan Górecki, Jan Ludmila, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Ondřej Šváb vs Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Ondřej Novotný, Tomáš Panýrek ml., Pavel Stehlík, František Tesař, Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek
9. Jiří Pechar
14., 47. Jakub Stloukal
34. Ondřej Šváb
23., 28., 52. Tomáš Panýrek ml.
48. Jaroslav Vojtek
49., 59. František Tesař
9. 4. 17 18:45 ZAK Balbín FC Debakl FC 3. 6:1 (2:1)
Pohledné utkání hrané v přátelské atmosféře. Hosté odehráli utkání bez střídání a to se projevilo inkasovanými brankami ke konci utkání. Norman David, Michal Franc
Balbín FC Debakl FC
Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Ondřej Novotný, Tomáš Panýrek ml., Pavel Stehlík, František Tesař, Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek vs Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Jan Maroušek, Jiří Moravec, Alexandr Sirotek, Jan Šuráň
23. Pavel Hynek
27. Tomáš Panýrek ml.
38. Ondřej Novotný
46., 56. Miroslav Václavík
59. František Tesař
25. Tomáš Ferneza
2. 4. 17 16:15 P2 Typos FC Balbín FC 2. 6:3 (3:1)
Velmi kvalitní utkání, ve kterém se hosté snažili, ale na domácí tým nestačili. Domácí byli jasně lepším týmem. Michal Jun, Karel Růžička