Ne 21.5.17 18:45 MIKU2 Prague Gunners Bohemia Roztyly   (HL4F)
Ne 21.5.17 20:00 MIKU2 Power WCC Callida CS   (HL5G)
Ne 28.5.17 18:45 MIKU3 Améby AFC B Protector 1320 FC   (HL7L)
Ne 28.5.17 20:00 MIKU3 Kolomajzna TJ Bad Boys FC   (HL8N)
Ne 18.6.17 18:45 DEKAN Prague Gunners Drny FC   (HL4F)
Ne 18.6.17 20:00 DEKAN Květák Valícíse Kojoti   (HL6K)

25. 6. 17 17:30 P1 Lord Mayor Idiot Bamboocha City 11. 6:4 (4:3)
Od začátku zápas ovládli domácí a postupně navyšovali skóre, ale konec poločasu patřil hostím, kteří začali dotahovat, nakonec ale zvítězili domácí.
Lord Mayor Idiot Bamboocha City
Karel Engliš – Pavol Bendík, Petr Burget, Vladimír Folber, Karel Janďourek, Petr Sedláček, Lukáš Sokol, Jiří Vícha vs Vojtěch Řehoř – Jakub Horský, Michal Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, Martin Zemánek
28. Zdeněk Kouba
11. 6. 17 18:45 P1 Bamboocha City Typos FC 10. 5:7 (1:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém padlo mnoho branek na obou stranách. Nakonec zvítězili o něco šťastnější hosté.
Bamboocha City Typos FC
Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Michal Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter vs Radim Pařík – Jakub Grohmann, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Tomáš Indrák, Alexander Krivosheev, Karel Raus, Lukáš Rejka, Jakub Vokurka
59. Vojtěch Hlinák
4. 6. 17 18:45 P1 Botič FC Bamboocha City 9. 3:2 (0:1)
Podprůměrné utkání, šťastná výhra domácích.
Botič FC Bamboocha City
Jan Soušek – Jaromír Horníček, Michal Novák, Václav Plecitý, Štěpán Špatenka, Jakub Štochl, Michal Vomáčka vs Vojtěch Řehoř – Jakub Horský, Michal Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter
31., 40. Michal Novák
46. Michal Vomáčka
19. Michal Petržilka
34. Zdeněk Kouba
22. 5. 17 19:00 P3 Bamboocha City Městská policie 8. 2:6 (0:2)
Domácí hráli příliš na krásu, úspěch nakonec slavila účelnost v podání "Měšťáků". Hošek
Bamboocha City Městská policie
Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Michal Petržilka, David Richter vs Kamil Vícha – Jiří Babica, Michal Klimáček, David Kreuzer, David Panýrek, Vladimír Panýrek, Martin Puk, Karel Růžička, Petr Skřivan
39. Ondřej Červinský
42. Petr Junek
2., 33., 52., 56. Martin Puk
29. Jiří Babica
38. Vladimír Panýrek
20. 5. 17 08:45 LITVI Kapr tým 86 B Bamboocha City 7. 5:3 (1:3)
Hosté vedli po poločase o dvě branky a byli lepším týmem. Ve druhé půli však domácí zabrali a dokonali v závěru krásný obrat.
Kapr tým 86 B Bamboocha City
Jan Sýkora – Jaroslav Franěk, Martin Hyža, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Milan Švarc, Marek Valo, Petr Vaněk vs Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Michal Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter
25., 33., 36., 57. Marek Valo
44. Jaroslav Franěk
55 Marek Valo 8. Michal Junek
11. Michal Petržilka
13. David Richter
14. 5. 17 18:45 P1 Bamboocha City Trops 1.SK 6. 5:7 (2:3)
Pěkný zápas, ve kterém kralovaly oba útoky. Obrany trošku hořely. Trops vedl již 5:2, ale Bamboocha se dokázala vrátit do hry. Její odpor zlomila až branka na 5:7.
Bamboocha City Trops 1.SK
Vojtěch Řehoř – Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter vs Filip Bartek – Jan Bezděk, Jaroslav Procházka, Robin Procházka, Jan Rychetský, Petr Skopec, Filip Umanec, Vladimír Zeman
55. Jaroslav Procházka
8. 5. 17 18:45 P1 Balbín FC Bamboocha City 5. 3:7 (1:4)
Hráči Bamboochy byli lepší, lépe kombinovali, byli pohyblivější a proto zaslouženě vyhráli. Jiří Vítek, Milan Haramule
Balbín FC Bamboocha City
Miroslav Václavík – Daniel Groschup, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Tomáš Panýrek ml., Jan Sluka, Pavel Stehlík, František Tesař, Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek vs Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter
42. Jakub Horský
23. 4. 17 18:45 P1 Bamboocha City Normální Chlapi 4. 3:1 (1:1)
Hosté několikrát pohrdli prázdnou brankou a tak si Bamboocha dokázala výsledek pohlídat. Jakub Macháček, Tomáš Kučera
Bamboocha City Normální Chlapi
Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter, Martin Zemánek vs Jan Varga – Jiří Andrle, Jan Dont, Michal Kabelka, Petr Malina, Petr Poláček
30. Michal Junek
35. Zdeněk Kouba
59. Petr Junek
23. Petr Poláček
9. 4. 17 15:00 TEMPO Blesk VK A Bamboocha City 3. 4:3 (1:1)
Velmi pěkné utkání, kterému by více slušela remíza. Jakub Motl, Miroslav Novotný
Blesk VK A Bamboocha City
Martin Gallie – Jan Górecki, Jan Ludmila, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal vs Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, Martin Zemánek
29. Jiří Pechar
36., 57. Jakub Stloukal
54. Jan Ludmila
5., 50. Zdeněk Kouba
56. Ondřej Červinský
2. 4. 17 18:45 P1 Bamboocha City Hosthunters 2. 0:4 (0:0)
První půle byla celkem vyrovnaná a skončila bez branek. Ve druhé půli byli hosté jasně lepší a rozhodli o svém vítězství.
Bamboocha City Hosthunters
Vojtěch Řehoř – Ondřej Červinský, Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Martin Zemánek vs Petr Adámek – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Radek Zaoral
39. Milan Mařík
45. Jan Kolařík
46., 58. Martin Petružálek
26. 3. 17 18:45 ZAK Debakl FC Bamboocha City 1. 5:2 (1:1)
Pohledné utkání, ve kterém hosté trefovali tyče, zatímco domácí branku. K vidění byly hezké kombinace, ale překvapivě málo pohybu u obou týmů. Kohout
Debakl FC Bamboocha City
Luboš Valent – Jiří Moravec, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň vs Vojtěch Řehoř – Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter