Seznam týmů, 4. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Sklenářka FC bílo-černá, červená
Betl K.F.K. B zeleno-žlutá
Koloušci AK černá, žlutá
Spirit bar FC B červeno-černá, zelená
M - Bubo A černo-bílá
Kliďas FC bílá, modrá
Gepard AFC bílá, modro-žlutá
Pendula Bona AC červeno-černá
Lachtánci 1.WC černo-bílá
Black bridge elite černá, bílá
Alibi oranžovo-černá, černo-bílá
Speciál Bráník A modrá, žlutá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Speciál Bráník ASklenářka FC Po 20.3. 19:15 HRAB1
Pendula Bona ACM - Bubo A St 22.3. 19:30 HANSP
Black bridge eliteKoloušci AK St 22.3. 19:30 HOSTI
Gepard AFCKliďas FC St 22.3. 20:15 P1
AlibiBetl K.F.K. B St 22.3. 20:45 TEMPO
Lachtánci 1.WCSpirit bar FC B St 10.5. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Speciál Bráník AAlibi Po 27.3. 19:15 HRAB1
Spirit bar FC BPendula Bona AC St 29.3. 19:00 P1
Betl K.F.K. BBlack bridge elite St 29.3. 19:30 LITVI
Sklenářka FCKliďas FC St 29.3. 19:30 BECH
M - Bubo AGepard AFC St 29.3. 20:15 P1
Koloušci AKLachtánci 1.WC St 29.3. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Black bridge eliteSpeciál Bráník A Po 3.4. 19:15 HRAB1
Gepard AFCSpirit bar FC B St 5.4. 19:00 P2
Pendula Bona ACKoloušci AK St 5.4. 19:30 HANSP
Kliďas FCM - Bubo A St 5.4. 20:15 P1
Lachtánci 1.WCBetl K.F.K. B St 5.4. 20:30 SCBEC
AlibiSklenářka FC St 5.4. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Speciál Bráník ALachtánci 1.WC Po 10.4. 19:15 HRAB1
Koloušci AKGepard AFC St 12.4. 18:15 MIKU3
Spirit bar FC BKliďas FC St 12.4. 19:00 P1
Betl K.F.K. BPendula Bona AC St 12.4. 19:30 LITVI
Sklenářka FCM - Bubo A St 12.4. 19:30 BECH
AlibiBlack bridge elite St 12.4. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Gepard AFCBetl K.F.K. B St 19.4. 19:30 LITVI
Pendula Bona ACSpeciál Bráník A St 19.4. 19:30 HANSP
Black bridge eliteSklenářka FC St 19.4. 19:30 BECH
M - Bubo ASpirit bar FC B St 19.4. 20:15 P1
Lachtánci 1.WCAlibi St 19.4. 20:30 SCBEC
Kliďas FCKoloušci AK Út 9.5. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Speciál Bráník AGepard AFC Po 24.4. 19:15 HRAB1
Betl K.F.K. BKliďas FC St 26.4. 19:30 LITVI
Sklenářka FCSpirit bar FC B St 26.4. 19:30 BECH
Koloušci AKM - Bubo A St 26.4. 20:15 P1
Black bridge eliteLachtánci 1.WC St 26.4. 20:30 SCBEC
AlibiPendula Bona AC St 26.4. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Kliďas FCSpeciál Bráník A Po 1.5. 19:15 HRAB1
Spirit bar FC BKoloušci AK St 3.5. 19:00 P1
Pendula Bona ACBlack bridge elite St 3.5. 19:30 HANSP
M - Bubo ABetl K.F.K. B St 3.5. 20:15 P1
Lachtánci 1.WCSklenářka FC St 3.5. 20:30 SCBEC
Gepard AFCAlibi St 3.5. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Black bridge eliteGepard AFC St 17.5. 19:15 SCBEC
Betl K.F.K. BSpirit bar FC B St 17.5. 19:30 LITVI
Sklenářka FCKoloušci AK St 17.5. 19:30 BECH
Speciál Bráník AM - Bubo A St 17.5. 20:15 P1
Lachtánci 1.WCPendula Bona AC St 17.5. 20:30 SCBEC
AlibiKliďas FC St 17.5. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Spirit bar FC BSpeciál Bráník A St 24.5. 19:00 P2
Koloušci AKBetl K.F.K. B St 24.5. 19:30 LITVI
Pendula Bona ACSklenářka FC St 24.5. 19:30 HANSP
M - Bubo AAlibi St 24.5. 20:15 P1
Kliďas FCBlack bridge elite St 24.5. 20:30 ZAK
Gepard AFCLachtánci 1.WC St 24.5. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Speciál Bráník AKoloušci AK Po 5.6. 19:15 HRAB1
Pendula Bona ACGepard AFC St 7.6. 19:30 HANSP
Sklenářka FCBetl K.F.K. B St 7.6. 19:30 BECH
Black bridge eliteM - Bubo A St 7.6. 20:15 P1
Lachtánci 1.WCKliďas FC St 7.6. 20:30 SCBEC
AlibiSpirit bar FC B St 7.6. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Betl K.F.K. BSpeciál Bráník A St 21.6. 19:00 METE2
Spirit bar FC BBlack bridge elite St 21.6. 19:00 P3
M - Bubo ALachtánci 1.WC St 21.6. 19:00 P2
Kliďas FCPendula Bona AC St 21.6. 19:00 P1
Gepard AFCSklenářka FC St 21.6. 19:00 METE1
Koloušci AKAlibi St 21.6. 19:30 TEMPO