Ne 2.4.17 17:30 ZABEH Rychlá rota Pogo Praha FC   (HL8K)
Ne 2.4.17 18:45 ZABEH Torpedo Barrandov Sparta Pankrác   (HL2B)
Ne 23.4.17 18:45 MIKU1 Bohemia Roztyly Defect Praha   (HL4F)
Ne 23.4.17 20:00 MIKU1 Řežem to United Traktor humus A   (HL2B)
Ne 21.5.17 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Typos FC   (HL3D)
Ne 21.5.17 20:00 MIKU1 Akta - rez Torpedo Barrandov   (HL2B)

17. 6. 17 10:00 ZAK Steaua FC 1.FC Lehovec 11. 6:2 (2:0)
Velmi pěkné utkání, ve kterém byli domácí lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Jedlička,Procházka
Steaua FC 1.FC Lehovec
Aureliu Secara – Igor Ceban, Andrei Cepoi, Vitalie Dumitras, Ivan Gryga, Alexandru Gutuleac, Vadim Maistruc, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov vs Erik Srch – Jakub Daněček, Petr Hromas, Jakub Lukavský, Tomáš Veselý, Petr Vršinský, Petr Zapletal
6., 51. Ivan Gryga
29., 43. Andrei Pazeniuc
37. Vadim Maistruc
58. Vitalie Dumitras
38. Jakub Daněček
46. Tomáš Veselý
3. 6. 17 12:30 ZAK 1.FC Lehovec ABCOM 10. 4:2 (2:1)
ABCOM sahal po bodu, ale nebylo mu přáno. Zvítězil šťastnější tým. Procházka
1.FC Lehovec ABCOM
Jan Macek – Jakub Daněček, Martin Janů, Jakub Lukavský, Filip Mančal, Erik Srch, Tomáš Veselý, Petr Vršinský vs Roman Čubr – Michal Borecký, Petr Bořuta, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo
18., 60. Tomáš Veselý
20. Martin Janů
50. Jakub Daněček
25. Miroslav Dykas
51. Michal Borecký
27. 5. 17 11:15 MALES SAS fans 1.FC Lehovec 9. 1:7 (0:2)
Hosté vedli už po prvním poločase, po přestávce si jen hlídali výhru a navyšovali skóre.
SAS fans 1.FC Lehovec
Slavomír Giertli – Martin Čech, Peter Giertli, Josef Hudeček, Jiří Šenk, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána vs Jan Macek – Jakub Daněček, Jakub Lukavský, Tomáš Veselý, Petr Vršinský, Petr Zapletal
33. Martin Šišma 16., 42., 49., 56. Petr Zapletal
19., 60. Tomáš Veselý
45. Jakub Daněček
20. 5. 17 12:30 ZAK 1.FC Lehovec MTPCH 8. 0:4 (0:1)
Krásný a velmi rychlý fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Hosté byli produktivní v zakončení, zatímco domácí ani jednu šanci nedokázali proměnit. Radek Jahoda, Jiří Smetana
1.FC Lehovec MTPCH
Jan Macek – Jakub Daněček, Jakub Lukavský, Filip Mančal, Erik Srch, Tomáš Veselý, Petr Vršinský vs Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Pavel Demo, Petr Janovský, Jiří Mach, Jakub Marianovský, Lukáš Mikula, Jakub Müller
25. Lukáš Borek
33., 50., 60. Petr Janovský
14. 5. 17 13:45 P2 KTB B 1.FC Lehovec 7. 10:1 (5:0)
Svižné utkání z obou stran. KTB těžilo ze souhry na jeden dotek a vytvářelo si šanci za šancí. Lehovec končil se svou snahou na výborném gólmanovi. Ten inkasoval až tři minuty před koncem zápasu.
KTB B 1.FC Lehovec
Tomáš Krupka – Pavel Frei, Martin Halama, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Jan Král, Roman Krsek vs Jan Macek – Jakub Daněček, Jakub Lukavský, Filip Mančal, Jan Neuwirth, Erik Srch, Tomáš Veselý, Petr Vršinský
57. Jakub Lukavský
6. 5. 17 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Plameňáci 1.FC A 6. 5:4 (0:1)
Vyrovnaný zápas, Plameňákům ale po zranění jednoho z hráčů došly síly a domácí strhli vítězství na svou stranu. Václav Nič, Ondřej Pistulka
1.FC Lehovec Plameňáci 1.FC A
Jan Macek – Jakub Daněček, Martin Janů, Jan Kohlbeck, Jakub Lukavský, Filip Mančal, Erik Srch, Tomáš Veselý vs Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Martin Machata, Josef Pospíšil, Václav Štefan, Jiří Zazadzi
32., 45., 47., 60. Tomáš Veselý
40. Filip Mančal
15., 51. Martin Machata
43. Lukáš Dajčar
49. Jiří Zazadzi
29. 4. 17 11:15 KBELY 1.FC Lehovec Atomový veverky A 4. 14:3 (6:1)
O vítězi byli pravděpodobně rozhodnuto už před výkopem, jelikož se Veverky nesešly v plném počtu. Hrálo se prakticky jen na jednu branku. Domácí si dělali, co chtěli, zatímco hosté se snažili s vypětím všech sil jejich náporu odolávat. V přátelském duchu hrané utkání podtrhlo ještě sympatické gesto domácích, kteří po vstřelené čtvrté brance stáhli jednoho hráče z pole a hrálo se čtyři na čtyři. Žel pro hosty se na obrazu hry příliš nezměnilo. Nejlepšími hráči Veverek byli všichni, co dorazili. Pavel Potměšil
1.FC Lehovec Atomový veverky A
Jan Macek – Jakub Daněček, Martin Janů, Jakub Lukavský, Filip Mančal, Tomáš Veselý vs Marek Slezák – Roman Čech, Jan Houška, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
35., 39. Jan Houška
22. 4. 17 12:30 ZAK Deportivo Praga 1.FC Lehovec 5. 3:7 (1:3)
Za deštivého počasí se hrál zápas ve svižném tempu. Český
Deportivo Praga 1.FC Lehovec
Martin Nerad – Martin Beránek, Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, David Cestr, Michal Kahoun, Jakub Kosina, Luboš Vacek vs Jan Macek – Jakub Daněček, Jan Kohlbeck, Jakub Lukavský, Erik Srch, Tomáš Veselý
53., 55., 58. Tomáš Veselý
9. 4. 17 16:15 HANSP Alej FK A 1.FC Lehovec 3. 0:1 (0:0)
Klidný zápas, který rozhodli hosté krátce po začátku druhé půle. Jiří Čížek, Vlastimil Zajíc
Alej FK A 1.FC Lehovec
Petr Malec – Petr Beneš, Petr Hanzalius, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Tomáš Pořízek vs Jan Macek – Petr Hromas, Jakub Lukavský, Filip Mančal, Tomáš Veselý, Petr Vršinský
31. Filip Mančal
1. 4. 17 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Hustec 2. 4:2 (2:1)
Svižné utkání, ve kterém aktivnější domácí prohrávali, ale do poločasu skóre dokázali vyrovnat. Ve druhé půli se opět hosté dostali do vedení, ale domácí v závěru dokázali otočit skóre ve svůj prospěch a vyhráli. Janča
1.FC Lehovec Hustec
Jan Macek – Jakub Daněček, Martin Janů, Jakub Lukavský, Filip Mančal, Tomáš Veselý, Petr Vršinský vs Martin Vohánka – Tomáš Blažek, Michal Bujalka, Vladimír Čermák, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Roman Mašek, Pavel Uhlík
22., 57. Filip Mančal
25. Tomáš Veselý
58. Jakub Lukavský
45 Filip Mančal 7., 50. Pavel Uhlík
25. 3. 17 12:30 ZAK 1.FC Lehovec United clans 1. 5:3 (0:2)
Hosté byli v první půli jasně lepší, jenže pak přišli o vyloučeného brankáře, což se ukázalo jako rozhodující moment zápasu. Procházka
1.FC Lehovec United clans
Jan Macek – Jakub Daněček, Martin Janů, Jan Kohlbeck, Jakub Lukavský, Jan Neuwirth, Tomáš Veselý vs Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Martin Soudný, Michal Volešák