Ne 9.4.17 15:00 MIKU4 Bad Boys FC Atomový veverky B   (HL8N)
Ne 9.4.17 16:15 MIKU4 Pornolištičky Rychlá rota   (HL8K)
Ne 9.4.17 17:30 MIKU4 Horsis heads Česlo   (HL8J)
Ne 28.5.17 18:45 TEMPO Drny FC Pfefrs FC   (HL4F)
Ne 28.5.17 20:00 TEMPO Atomovej brouk B GP Rangers   (HL5G)

17. 6. 17 10:00 P3 MTPCH Atomový veverky A 11. 2:2 (1:2)
Velmi vyrovnané utkání s velkým množstvím šancí skončilo zaslouženou dělbou bodů. Smetana
MTPCH Atomový veverky A
Tomáš Roubíček – Lukáš Borek, Marek Demo, Petr Janovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Jakub Müller vs Marek Slezák – František Bartůněk, Roman Čech, Martin Dubský, Daniel Dusl, Josef Kapek, Milan Šnajdar
1. Jiří Mach
49. Lukáš Borek
15. František Bartůněk
16. Josef Kapek
4. 6. 17 11:15 P2 Atomový veverky A KTB B 10. 4:7 (0:4)
Pohledné útočné utkání se zaslouženou výhrou techničtějších hostů. Milan Mikšovský, Pavel Brožík
Atomový veverky A KTB B
Marek Slezák – František Bartůněk, Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Vojtěch Roubíček – Pavel Frei, Martin Halama, Petr Karlický, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Jan Švára
32., 40., 58. František Bartůněk
52. Jaroslav Sládek
2., 22., 46. Jan Švára
3. Tomáš Krupka
30. Petr Karlický
41., 58. Pavel Frei
27. 5. 17 11:15 LITVI Plameňáci 1.FC A Atomový veverky A 9. 6:3 (3:0)
Průměrné utkání. Domácí byli produktivnější týmem. Hosté těžili z nedůrazu soupeře ve vápně. Rosenberger
Plameňáci 1.FC A Atomový veverky A
Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Martin Machata, Martin Mihalík, Josef Pospíšil, Václav Štefan, Jiří Zazadzi vs Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Roman Husek, Jaroslav Sládek, Jan Valenta
1. Martin Mihalík
19., 24., 59. Martin Machata
46., 56. Lukáš Dajčar
39., 40. Roman Husek
51. Daniel Dusl
21. 5. 17 16:15 P1 Atomový veverky A Deportivo Praga 8. 1:2 (1:0)
Domácí hráli bez střídání, takže hlavně bránili a nakopávali míče. Dlouho to vypadalo jako úspěšná taktika, protože Deportivo přes herní převahu selhávalo v koncovce. V poslední desetiminutovce ale hosté smůlu protrhli a zaslouženě vyhráli.
Atomový veverky A Deportivo Praga
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Roman Husek, Jaroslav Sládek vs Petr Martiník – Martin Beránek, Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, David Cestr, Michal Kahoun, Martin Nerad, Vladimír Příbramský, Luboš Vacek
17. Jan Houška 50. David Cestr
57. Michal Kahoun
14. 5. 17 17:30 TEMPO Atomový veverky A United clans 7. 0:9 (0:6)
Veverky stačily pouze faulovat a "remcat", United Clans fotbalově vládli a vysoko vyhráli. Hošek
Atomový veverky A United clans
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Roman Husek, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Tomáš Pokorný – Robin Bárta, Lukáš Bílý, Ondřej Bílý, Martin Časar, Tomáš Flekač, Martin Soudný, Tomáš Tylinger
26. Lukáš Bílý
6. 5. 17 08:45 P3 Alej FK A Atomový veverky A 6. 7:4 (5:1)
První poločas jasně dominovali domácí. Ve druhé půli hosté zabrali a dokonce snížili, ale na vyrovnání to nestačilo. Denis Kisel, Lukáš Riško
Alej FK A Atomový veverky A
Petr Malec – Vladimír Bernát, Martin Humpl, Tomáš Jauker, Michal Karhan, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix vs Martin Dubský – František Bartůněk, David Bečvář, Roman Čech, Daniel Dusl, Roman Husek, Josef Kapek, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
50. David Bečvář
29. 4. 17 11:15 KBELY 1.FC Lehovec Atomový veverky A 4. 14:3 (6:1)
O vítězi byli pravděpodobně rozhodnuto už před výkopem, jelikož se Veverky nesešly v plném počtu. Hrálo se prakticky jen na jednu branku. Domácí si dělali, co chtěli, zatímco hosté se snažili s vypětím všech sil jejich náporu odolávat. V přátelském duchu hrané utkání podtrhlo ještě sympatické gesto domácích, kteří po vstřelené čtvrté brance stáhli jednoho hráče z pole a hrálo se čtyři na čtyři. Žel pro hosty se na obrazu hry příliš nezměnilo. Nejlepšími hráči Veverek byli všichni, co dorazili. Pavel Potměšil
1.FC Lehovec Atomový veverky A
Jan Macek – Jakub Daněček, Martin Janů, Jakub Lukavský, Filip Mančal, Tomáš Veselý vs Marek Slezák – Roman Čech, Jan Houška, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar
35., 39. Jan Houška
23. 4. 17 12:30 P3 Atomový veverky A Hustec 5. 1:4 (1:1)
Vyrovnané utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Domácí si zasloužili bod, ale rozhodla lepší fyzička Hustce v druhé půli. Taras Vatral, Yahor Ivanov
Atomový veverky A Hustec
Marek Slezák – František Bartůněk, David Bečvář, Daniel Dusl, Jan Houška, Roman Husek, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Martin Vohánka – Michal Bujalka, Vladimír Čermák, Vojtěch Havlovec, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Lukáš Moravec, Jakub Talík, Pavel Uhlík, Marek Vinš
10. Roman Husek 27., 59. Pavel Uhlík
31. Vladimír Čermák
40. Vojtěch Havlovec
8. 4. 17 08:45 P3 Atomový veverky A Steaua FC 3. 2:4 (1:1)
Vyhecovanější utkání s mírnou převahou hostujícího týmu. Procházka T., Rajniš J.
Atomový veverky A Steaua FC
Marek Slezák – František Bartůněk, Daniel Dusl, Jan Houška, Roman Husek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar vs Igor Ceban – Andrei Cepoi, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Ivan Gryga, Alexandru Gutuleac, Vadim Maistruc, Andrei Pazeniuc, Aureliu Secara, Veaceslav Todorov