Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 29.6.17 | 18:15 | ZAK | Holosmetky FC B ALT 1.AK | 11. | 3:2 |
Čt 29.6.17 | 18:15 | MIKU4 | Bratři v triku Albuquerque tuplaks | 11. | 12:0 |
Čt 29.6.17 | 18:15 | MIKU2 | R.I.P. B HNK Praha FC | 11. | 3:1 |
Čt 29.6.17 | 18:15 | MIKU3 | Pavilon 8 AHC Dejnámbůra FC | 11. | 3:0 |
Čt 29.6.17 | 18:15 | MIKU1 | Jemné a Solené 1.FC Stars beer | 11. | 0:6 k. |
Čt 29.6.17 | 18:00 | MALES | Torpedo Cannabis Inter Bubeneč | 11. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Torpedo Cannabis | 11 | 9 | 1 | 1 | 60:19 | 19 |
2. | Pavilon 8 AHC | 11 | 9 | 0 | 2 | 56:17 | 18 |
3. | Holosmetky FC B | 11 | 9 | 0 | 2 | 40:20 | 18 |
4. | Inter Bubeneč | 11 | 8 | 1 | 2 | 45:30 | 17 |
5. | R.I.P. B | 11 | 5 | 2 | 4 | 32:33 | 12 |
6. | ALT 1.AK | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:32 | 11 |
7. | Stars beer | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:38 | 10 |
8. | Dejnámbůra FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:39 | 9 |
9. | HNK Praha FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:36 | 6 |
10. | Bratři v triku | 11 | 2 | 1 | 8 | 37:50 | 5 |
11. | Jemné a Solené 1.FC | 11 | 2 | 1 | 8 | 24:46 | 5 |
12. | Albuquerque tuplaks | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:68 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 20.3.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Inter Bubeneč |
Čt 23.3.17 | 19:30, 20:45 | CESMI | Holosmetky FC B |
Po 27.3.17 | 19:15, 20:30 | STER3 | R.I.P. B |
Čt 30.3.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Bratři v triku |
Čt 30.3.17 | 19:30, 20:45 | CESMI | Holosmetky FC B |
Čt 6.4.17 | 19:30, 20:45 | CESMI | Holosmetky FC B |
Po 10.4.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Stars beer |
Út 11.4.17 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Albuquerque tuplaks |
Pá 21.4.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Bratři v triku |
St 26.4.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU2 | Torpedo Cannabis |
Po 1.5.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Albuquerque tuplaks |
Út 9.5.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | zzNOVOB | ALT 1.AK |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Marián Pitel | Torpedo Cannabis | 29 |
2. | Daniel Veselý | A - klub 90 | 13 |
3. | Karel Pohan | Inter Bubeneč | 10 |
4. | Miloslav Goll | Dejnámbůra FC | 10 |
5. | David Lambl | Dejnámbůra FC | 9 |
6. | Ronald K. Howqvist | Yamato Day 22 | 9 |
7. | František Presl | Farkáň 92 1.FC | 9 |
8. | Michal Schneider | Pavilon 8 AHC | 8 |
9. | Radek Vondráček | Pavilon 8 AHC | 8 |
10. | David Gabriel | Yamato Day 22 | 8 |
11. | Pavel Rychetský | Bratři v triku | 7 |
12. | Jiří Zezula | Torpedo Cannabis | 7 |
13. | Jaroslav Kubásek | Dejnámbůra FC | 7 |
14. | Bohuslav Stalmach | Inter Bubeneč | 7 |
15. | Tomáš Lovecký | 4077 DUCKS | 7 |
16. | Jiří Němec | Yamato Day 22 | 7 |
17. | Štěpán Široký | Pavilon 8 AHC | 6 |
18. | Michael Kysela | Pavilon 8 AHC | 6 |
19. | Oldřich Štecha | ALT 1.AK | 6 |
20. | Marek Helebrant | Jemné a Solené 1.FC | 6 |