Rozpis pískání, 5. liga, skupina H

Sananim FC A

Ne 2.4. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 2.4. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 25.6. 15:00 Pražačka P3
Ne 25.6. 16:15 Pražačka P3
Ne 25.6. 17:30 Pražačka P3

Sen Černý Most II PG

Ne 21.5. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 21.5. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 21.5. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 11.6. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 11.6. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 11.6. 20:00 Mikulova MIKU2

Hypochondři

Ne 2.4. 15:00 Mikulova MIKU1
Ne 2.4. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 2.4. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 21.5. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 21.5. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 21.5. 18:45 Kbely Spartak KBELY

Bruchos HFC

Čt 27.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 27.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 27.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 15.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 15.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 15.5. 20:45 Litvínovská LITVI

Corleone

Ne 26.3. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 26.3. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 26.3. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 21.5. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 21.5. 10:00 Hanspaulka HANSP

Beton FC

Ne 14.5. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 14.5. 20:00 Záběhlice ZABEH
Ne 4.6. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 4.6. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 4.6. 12:30 Zákostelní ZAK

Angmar A

Ne 28.5. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 28.5. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 28.5. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 25.6. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 25.6. 20:00 Zákostelní ZAK

Tus Pelotas

Ne 9.4. 16:15 Čechie Smíchov CESMI
Ne 9.4. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 9.4. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Ne 21.5. 12:30 Pražačka P2
Ne 21.5. 13:45 Pražačka P2
Ne 21.5. 15:00 Pražačka P2

Splašený kozy TR

Ne 14.5. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 14.5. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 11.6. 18:45 Pražačka P1
Ne 11.6. 20:00 Pražačka P1

Kbelské vosy B

Ne 26.3. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 26.3. 20:00 Mikulova MIKU2
St 17.5. 18:00 Štěrboholy STER1
St 17.5. 19:15 Štěrboholy STER1
St 17.5. 20:30 Štěrboholy STER1

Světlušky

Po 20.3. 18:15 Aritma ARIT
Po 20.3. 19:30 Aritma ARIT
Ne 25.6. 18:45 Pražačka P2
Ne 25.6. 20:00 Pražačka P2

Kluci z Vršovic

Ne 26.3. 11:15 Pražačka P2
Ne 26.3. 12:30 Pražačka P2
So 13.5. 10:00 Pražačka P3
So 13.5. 11:15 Pražačka P3
Ne 11.6. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 11.6. 11:15 Stodůlky Sokol STOD