Seznam týmů, 5. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Hypochondři růžová, modro-černá
Corleone černá, modrá
Angmar A oranžová, modrá
Beton FC bílá, modrá
Bruchos HFC oranžová, bílá
Světlušky černá, žlutá
Tus Pelotas modro-červená
Splašený kozy TR modro-žlutá, bílá
Sen Černý Most II PG zeleno-černá, modrá
Sananim FC A červeno-černá, bílá
Kluci z Vršovic bílá, černá
Kbelské vosy B černo-fialová, žluto-černá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
CorleoneSen Černý Most II PG So 25.3. 08:45 BECH
Kbelské vosy BKluci z Vršovic So 25.3. 11:15 KBELY
Angmar ASvětlušky Ne 26.3. 10:00 BECH
Beton FCTus Pelotas Ne 26.3. 11:15 BECH
Bruchos HFCSplašený kozy TR Ne 26.3. 12:30 HANSP
HypochondřiSananim FC A Ne 26.3. 15:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGHypochondři So 1.4. 08:45 BECH
Sananim FC AKbelské vosy B So 1.4. 12:30 KBELY
Angmar ABeton FC Ne 2.4. 12:30 BECH
Tus PelotasBruchos HFC Ne 2.4. 12:30 HANSP
SvětluškyKluci z Vršovic Ne 2.4. 13:45 BECH
Splašený kozy TRCorleone Ne 2.4. 15:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
CorleoneTus Pelotas So 8.4. 11:15 BECH
Kbelské vosy BSen Černý Most II PG So 8.4. 12:30 KBELY
Bruchos HFCAngmar A Ne 9.4. 12:30 HANSP
Kluci z VršovicSananim FC A Ne 9.4. 13:45 ZAK
HypochondřiSplašený kozy TR Ne 9.4. 16:15 P1
Beton FCSvětlušky Ne 9.4. 17:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
SvětluškySananim FC A Po 17.4. 17:30 BECH
Beton FCBruchos HFC Po 17.4. 18:45 HANSP
Angmar ACorleone Po 17.4. 18:45 MIKU2
Splašený kozy TRKbelské vosy B Po 17.4. 18:45 ZAK
Sen Černý Most II PGKluci z Vršovic Po 17.4. 18:45 BECH
Tus PelotasHypochondři So 29.4. 10:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sananim FC ASen Černý Most II PG So 22.4. 08:45 BECH
Kbelské vosy BTus Pelotas So 22.4. 12:30 KBELY
Bruchos HFCSvětlušky Ne 23.4. 12:30 HANSP
Kluci z VršovicSplašený kozy TR Ne 23.4. 15:00 ZAK
HypochondřiAngmar A Ne 23.4. 16:15 BECH
CorleoneBeton FC Ne 23.4. 16:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tus PelotasKluci z Vršovic So 6.5. 08:45 ZAK
SvětluškySen Černý Most II PG So 6.5. 08:45 BECH
Angmar AKbelské vosy B So 6.5. 12:30 KBELY
Bruchos HFCCorleone Po 8.5. 12:30 HANSP
Splašený kozy TRSananim FC A Po 8.5. 17:30 P3
Beton FCHypochondři Po 8.5. 20:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGSplašený kozy TR So 13.5. 10:00 KBELY
Kbelské vosy BBeton FC So 13.5. 12:30 KBELY
Sananim FC ATus Pelotas Ne 14.5. 10:00 ZAK
Kluci z VršovicAngmar A Ne 14.5. 10:00 BECH
CorleoneSvětlušky Ne 14.5. 11:15 BECH
HypochondřiBruchos HFC Ne 14.5. 13:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Tus PelotasSen Černý Most II PG So 20.5. 08:45 BECH
CorleoneHypochondři So 20.5. 10:00 P1
Bruchos HFCKbelské vosy B So 20.5. 10:00 ZAK
Angmar ASananim FC A Ne 21.5. 10:00 BECH
SvětluškySplašený kozy TR Ne 21.5. 11:15 BECH
Beton FCKluci z Vršovic Ne 21.5. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sen Černý Most II PGAngmar A So 27.5. 08:45 BECH
Kbelské vosy BCorleone So 27.5. 12:30 KBELY
Splašený kozy TRTus Pelotas Ne 28.5. 11:15 BECH
Kluci z VršovicBruchos HFC Ne 28.5. 12:30 HANSP
HypochondřiSvětlušky Ne 28.5. 13:45 BECH
Sananim FC ABeton FC Ne 28.5. 17:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Beton FCSen Černý Most II PG So 3.6. 08:45 BECH
HypochondřiKbelské vosy B So 3.6. 11:15 KBELY
Bruchos HFCSananim FC A Ne 4.6. 12:30 HANSP
CorleoneKluci z Vršovic Ne 4.6. 16:15 ZAK
SvětluškyTus Pelotas Ne 4.6. 16:15 BECH
Angmar ASplašený kozy TR Ne 4.6. 17:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tus PelotasAngmar A Ne 18.6. 18:45 MIKU4
Splašený kozy TRBeton FC Ne 18.6. 18:45 ZABEH
Sen Černý Most II PGBruchos HFC Ne 18.6. 18:45 HANSP
Sananim FC ACorleone Ne 18.6. 18:45 MIKU3
Kluci z VršovicHypochondři Ne 18.6. 18:45 P3
Kbelské vosy BSvětlušky Ne 18.6. 18:45 BECH