Čt 27.4.17 18:00 SCBEC Kapitáni ZAK Praha   (HL6H)
Čt 27.4.17 19:15 SCBEC Keckafogo KK SUP Valník   (SVL2B)
Čt 27.4.17 20:30 SCBEC Jetoma FC X-team   (VL4D)
Po 15.5.17 18:15 LITVI Sean team VET VSK MFF UK Praha VET A   (VL2A)
Po 15.5.17 19:30 LITVI BongoBongo AC Domácí potřeby A   (HL3A)
Po 15.5.17 20:45 LITVI Sean team A Útlum   (HL4A)

18. 6. 17 18:45 HANSP Sen Černý Most II PG Bruchos HFC 11. 7:1 (3:0)
Tým Sen Černý Most byl všude rychleji, u rozehrávek, u autů i rohů dobře napadal.
Sen Černý Most II PG Bruchos HFC
Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Tomáš Brotánek, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Petr Kolář, Lukáš Markvart, Michal Ulrych vs Zdeněk Řepka – Michal Bendl, Filip Čabrádek, Jaroslav Červený, Adam Doležal, Petr Jež, Martin Macháček, Lukáš Řepka
5. Tomáš Brotánek
19. Pavel Jányš
28., 54. Lukáš Markvart
39., 42. Michal Ulrych
50. Lukáš Hamouz
37. Adam Doležal
4. 6. 17 12:30 HANSP Bruchos HFC Sananim FC A 10. 1:7 (1:2)
Sananim byl po celé utkání lepším týmem. Bruchos drželi ještě v prvním poločase bez střídání se Sananimem krok. Druhý poločas už Sananim kraloval a zaslouženě zvítězil po pěkném výkonu. Husák
Bruchos HFC Sananim FC A
Filip Čabrádek – Jaroslav Červený, Adam Doležal, Marián Hrouda, Petr Jež, Martin Macháček, Ladislav Salač vs Štěpán Šulc – Jaroslav Bartoš, Tomáš Dojava, Jan Kočí, Radim Šebestík, Patrik Turan, Tomáš Veselý
30. Petr Jež 15., 35., 38., 58. Radim Šebestík
30. Tomáš Veselý
51. Jan Kočí
56. Jaroslav Bartoš
28. 5. 17 12:30 HANSP Kluci z Vršovic Bruchos HFC 9. 7:2 (2:0)
Utkání dobré úrovně. Vítězný tým rozhodl o svém jasném vítězství ve druhé půli.
Kluci z Vršovic Bruchos HFC
Ondřej Vičík – Petr Bezunk, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Tomáš Icík, Jiří Krejčí, Martin Roskovec, Jan Tomšů, Adam Vandrovec, Martin Vičík vs Zdeněk Řepka – Filip Čabrádek, Adam Doležal, Tomáš Heger, Petr Jež, Martin Macháček, Lukáš Řepka
14., 50. Adam Vandrovec
14. Jakub Havlín
32., 38., 57. Martin Vičík
41. Petr Bezunk
31., 53. Martin Macháček
20. 5. 17 10:00 ZAK Bruchos HFC Kbelské vosy B 8. 6:2 (1:1)
Zápas v pohodovém tempu bez faulů, druhý poločas v režii domácího týmu. Smetana
Bruchos HFC Kbelské vosy B
Zdeněk Řepka – Filip Čabrádek, Jaroslav Červený, Martin Macháček, Lukáš Řepka, Petr Steinbauer, David Valeš vs Tomáš Máchal – Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Jakub Mára, Kryštof Mejsnar, Václav Pavlík, Radim Povýšil
27. Jaroslav Červený
41., 54., 58. Lukáš Řepka
45., 56. Martin Macháček
16. Miroslav Hulín
53. Kryštof Mejsnar
14. 5. 17 13:45 HANSP Hypochondři Bruchos HFC 7. 2:1 (0:1)
Pohledné, vyrovnané utkání. Hosté tlačili první poločas, ve druhém zabrali domácí a zaslouženě vyhráli. Michal Bujalka
Hypochondři Bruchos HFC
Jaroslav Šmejkal – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Martin Peňáz, Albert Sýkora, Robert Sýkora, Richard Trelo vs Zdeněk Řepka – Filip Čabrádek, Tomáš Heger, Marián Hrouda, Petr Jež, Lukáš Řepka, Petr Steinbauer, David Valeš
44. Michal Hejč
52. Robert Sýkora
17. Petr Steinbauer
8. 5. 17 12:30 HANSP Bruchos HFC Corleone 6. 0:2 (0:0)
První poločas byl kvůli bouřce přerušen a po dešti se šance střídaly na obou stranách, ale góly padly až na konci druhé půle. Husák
Bruchos HFC Corleone
Zdeněk Řepka – Michal Bendl, Filip Čabrádek, Tomáš Heger, Marián Hrouda, Lukáš Řepka, Petr Steinbauer, David Valeš vs Daniel Sokolíček – Mohamed Drame, Jaroslav Kolanda, Zdeněk Kozarec, Pavel Mikeska, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Marcel Zanusso
48. Pavel Mikeska
57. Mohamed Drame
23. 4. 17 12:30 HANSP Bruchos HFC Světlušky 5. 1:1 (1:1)
Remíza je zasloužený výsledek tohoto zápasu. Hosté měli pár šancí skórovat, ale trefili jen tyč. Vladyslav Populovskyy
Bruchos HFC Světlušky
Adam Doležal – Michal Bendl, Filip Čabrádek, Petr Jež, Petr Steinbauer, Vladislav Valenta vs Daniel Pecho – Tomáš Bárta, Oldřich Bílek, Jiří Blažek, Patrik Hadrbolec, Jan Matějka, Dan Raiser, Tomáš Rut, Martin Štros, Luboš Velísek
23. OG 12. Jiří Blažek
17. 4. 17 18:45 HANSP Beton FC Bruchos HFC 4. 1:2 (0:0)
Poměrně kvalitní utkání bohužel moc branek nenabídlo. Hosté byli produktivnější a také početnější na střídačce, a proto berou oba body. Rosenberger
Beton FC Bruchos HFC
Marek Šístek – Petr Benda, Jan Jenčík, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Daniel Vakerman, Jakub Valenta vs Zdeněk Řepka – Filip Čabrádek, Jaroslav Červený, Adam Doležal, Marián Hrouda, Petr Jež, Lukáš Řepka, Petr Steinbauer
58. Petr Benda 37., 46. Marián Hrouda
9. 4. 17 12:30 HANSP Bruchos HFC Angmar A 3. 3:5 (1:2)
Pěkný a klidný zápas, domácí zaslouženě vyhráli. Husák
Bruchos HFC Angmar A
David Valeš – Jaroslav Červený, Adam Doležal, Tomáš Heger, Petr Jež, Petr Steinbauer vs Jaroslav Frencl – Václav Bíža, Josef Brožek, Jiří Černý, Oleg Cojocari, Vít Jursa, Miroslav Macháček, Marek Procházka, Jiří Šíp, Jan Tlusťák, Lukáš Turek
40., 60. Miroslav Macháček
2. 4. 17 12:30 HANSP Tus Pelotas Bruchos HFC 2. 0:3 (0:0)
První půle vyrovnaná, druhá jasně lepší pro Bruchos. Tým Tus Pelotas hrál rychle a útočil, ale tým Bruchos dobře bránil a z protiútoku i gólově zaútočil.
Tus Pelotas Bruchos HFC
Andrew Little – Javier F. Avila Selva, Jeremie Bertolino, Štefan Božik, Alexander Cameron, Roman Doboš, Gabriel Fernandez, Michael Kozár, Ryszard J. Macidlowski, Rafael Jose Millan Teran vs Zdeněk Řepka – Filip Čabrádek, Jaroslav Červený, Adam Doležal, Marián Hrouda, Petr Jež, Martin Macháček, Lukáš Řepka, Petr Steinbauer, David Valeš
45. Martin Macháček
50. Jaroslav Červený
56. Petr Steinbauer
26. 3. 17 12:30 HANSP Bruchos HFC Splašený kozy TR 1. 11:3 (5:0)
Hosté hráli oslabeni o jednoho hráče v poli, což se jednoznačně potvrdilo na výsledku a domácí si s chutí zastříleli.