Seznam týmů, 6. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Vysmátí zajíci A červená, bílá
V.S.P.S.V.S. černo-bílá
Tycho de Brahe FC A bílá, růžová
RAF Jinonice šedá, zelená
Orgasmico L.S.D. bílo-zelená, žlutá
AG team bílá
Kontis 1.FC modrá
Barclays modrá, bílá
D.G.Team zeleno-bílá, žlutá
Airborne Příbram žlutá
Bandidoz oranžová
Nottoric Forest modro-bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Kontis 1.FCAG team Po 20.3. 18:15 MIKU2
Nottoric ForestVysmátí zajíci A Po 20.3. 19:00 MOTO1
D.G.TeamOrgasmico L.S.D. Po 20.3. 19:30 HANSP
BandidozV.S.P.S.V.S. Po 20.3. 19:30 MIKU3
BarclaysRAF Jinonice Po 20.3. 20:45 MIKU4
Airborne PříbramTycho de Brahe FC A Út 21.3. 18:00 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Nottoric ForestBandidoz Po 27.3. 18:15 MIKU4
Tycho de Brahe FC ABarclays Po 27.3. 18:15 MIKU3
Vysmátí zajíci AAG team Po 27.3. 19:00 MOTO1
V.S.P.S.V.S.Airborne Příbram Po 27.3. 19:30 MIKU1
Orgasmico L.S.D.Kontis 1.FC Po 27.3. 19:30 HANSP
RAF JinoniceD.G.Team Út 28.3. 19:00 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Kontis 1.FCRAF Jinonice Po 3.4. 18:00 ZAK
BandidozVysmátí zajíci A Po 3.4. 19:00 MOTO1
AG teamOrgasmico L.S.D. Po 3.4. 19:30 HANSP
BarclaysV.S.P.S.V.S. Po 3.4. 19:30 MIKU1
Airborne PříbramNottoric Forest Po 3.4. 20:15 METE2
D.G.TeamTycho de Brahe FC A Út 4.4. 18:00 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tycho de Brahe FC AKontis 1.FC Po 10.4. 18:15 MIKU2
Vysmátí zajíci AOrgasmico L.S.D. Po 10.4. 19:00 MOTO1
V.S.P.S.V.S.D.G.Team Po 10.4. 19:30 MIKU1
BandidozAirborne Příbram Út 11.4. 18:00 HRAB3
RAF JinoniceAG team Út 11.4. 18:00 HRAB2
Nottoric ForestBarclays St 12.4. 18:00 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Airborne PříbramVysmátí zajíci A Po 24.4. 19:00 MOTO1
Orgasmico L.S.D.RAF Jinonice Po 24.4. 19:30 HANSP
Kontis 1.FCV.S.P.S.V.S. Po 24.4. 19:30 MIKU1
BarclaysBandidoz Po 24.4. 20:45 NOVOB
AG teamTycho de Brahe FC A Út 25.4. 18:15 MIKU4
D.G.TeamNottoric Forest St 26.4. 19:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
V.S.P.S.V.S.AG team Po 1.5. 19:30 MIKU1
Tycho de Brahe FC AOrgasmico L.S.D. Po 1.5. 19:30 HANSP
Vysmátí zajíci ARAF Jinonice Po 1.5. 19:30 MIKU3
BandidozD.G.Team Út 2.5. 19:30 HOSTI
Airborne PříbramBarclays St 3.5. 19:30 LITVI
Nottoric ForestKontis 1.FC St 10.5. 18:15 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
AG teamNottoric Forest Po 15.5. 18:15 MIKU3
BarclaysVysmátí zajíci A Po 15.5. 19:00 MOTO1
Orgasmico L.S.D.V.S.P.S.V.S. Po 15.5. 19:30 HANSP
Kontis 1.FCBandidoz Po 15.5. 20:45 MIKU4
RAF JinoniceTycho de Brahe FC A Út 16.5. 18:00 HRAB1
D.G.TeamAirborne Příbram Út 16.5. 19:30 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Airborne PříbramKontis 1.FC Po 22.5. 18:15 MIKU2
Nottoric ForestOrgasmico L.S.D. Po 22.5. 19:30 HANSP
V.S.P.S.V.S.RAF Jinonice Po 22.5. 19:30 MIKU1
BandidozAG team Út 23.5. 19:30 MIKU4
Vysmátí zajíci ATycho de Brahe FC A Út 23.5. 20:15 MOTO3
BarclaysD.G.Team St 24.5. 18:15 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
D.G.TeamVysmátí zajíci A Po 29.5. 19:00 MOTO1
Tycho de Brahe FC AV.S.P.S.V.S. Po 29.5. 19:30 MIKU1
Orgasmico L.S.D.Bandidoz Po 29.5. 19:30 HANSP
RAF JinoniceNottoric Forest Po 29.5. 20:15 MOTO1
AG teamAirborne Příbram Út 30.5. 18:00 HRAB1
Kontis 1.FCBarclays St 31.5. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
BarclaysAG team Po 12.6. 19:15 STER3
Nottoric ForestTycho de Brahe FC A Po 12.6. 19:15 STER2
Airborne PříbramOrgasmico L.S.D. Po 12.6. 19:30 HANSP
Vysmátí zajíci AV.S.P.S.V.S. Po 12.6. 20:45 MIKU4
BandidozRAF Jinonice Út 13.6. 20:15 P2
D.G.TeamKontis 1.FC St 14.6. 19:00 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kontis 1.FCVysmátí zajíci A Po 26.6. 19:15 ZAK
V.S.P.S.V.S.Nottoric Forest Po 26.6. 19:30 MIKU3
Tycho de Brahe FC ABandidoz Po 26.6. 19:30 DEKAN
RAF JinoniceAirborne Příbram Po 26.6. 19:30 MIKU4
Orgasmico L.S.D.Barclays Po 26.6. 19:30 HANSP
AG teamD.G.Team Po 26.6. 19:30 BECH