Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.6.17 | 19:30 | BECH | AG team D.G.Team | 11. | 3:3 |
Po 12.6.17 | 19:15 | STER3 | Barclays AG team | 10. | 3:1 |
Út 30.5.17 | 18:00 | HRAB1 | AG team Airborne Příbram | 9. | 3:1 |
Út 23.5.17 | 19:30 | MIKU4 | Bandidoz AG team | 8. | 2:2 |
Po 15.5.17 | 18:15 | MIKU3 | AG team Nottoric Forest | 7. | 1:2 |
Po 1.5.17 | 19:30 | MIKU1 | V.S.P.S.V.S. AG team | 6. | 0:11 |
Út 25.4.17 | 18:15 | MIKU4 | AG team Tycho de Brahe FC A | 5. | 1:1 |
Út 11.4.17 | 18:00 | HRAB2 | RAF Jinonice AG team | 4. | 0:11 |
Po 3.4.17 | 19:30 | HANSP | AG team Orgasmico L.S.D. | 3. | 3:3 |
Po 27.3.17 | 19:00 | MOTO1 | Vysmátí zajíci A AG team | 2. | 4:1 |
Po 20.3.17 | 18:15 | MIKU2 | Kontis 1.FC AG team | 1. | 0:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barclays | 11 | 9 | 1 | 1 | 39:13 | 19 |
2. | Nottoric Forest | 11 | 8 | 1 | 2 | 41:23 | 17 |
3. | Bandidoz | 11 | 6 | 3 | 2 | 36:29 | 15 |
4. | AG team | 11 | 4 | 4 | 3 | 41:19 | 12 |
5. | D.G.Team | 11 | 3 | 5 | 3 | 40:23 | 11 |
6. | Orgasmico L.S.D. | 11 | 3 | 5 | 3 | 30:22 | 11 |
7. | Tycho de Brahe FC A | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:23 | 11 |
8. | Kontis 1.FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:32 | 10 |
9. | V.S.P.S.V.S. | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:45 | 10 |
10. | Airborne Příbram | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:35 | 9 |
11. | Vysmátí zajíci A | 11 | 2 | 0 | 9 | 13:40 | 4 |
12. | RAF Jinonice | 11 | 1 | 1 | 9 | 17:61 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 7.6.17 | 17:45 | ZABEH | Executors United Reage boys (HL6F) |
St 7.6.17 | 19:00 | ZABEH | To mi stačí VET Běchovičtí sršni A (VL3C) |
St 7.6.17 | 20:15 | ZABEH | Blšany FK Pneuservis-Bartoušek (HL5D) |
Út 27.6.17 | 18:15 | PRKOP | Planners Prague FC A El Barto (HL6E) |
Út 27.6.17 | 19:30 | PRKOP | Turbosršni CF Greenhorns FC (HL5B) |
Út 27.6.17 | 20:45 | PRKOP | Slawoj Břevnov Legends a Veterans (VL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brůna Libor | 11 | 6 |
Brůna Vladimír | 5 | 0 |
Ceé Lukáš | 7 | 3 |
Kosour Martin | 9 | 4 |
Krejčík Ondřej | 8 | 4 |
Kubr Jan | 11 | 0 |
Lukáč Bohumil | 8 | 1 |
Milner Jakub | 5 | 5 |
Mitro Martin | 4 | 0 |
Narwa Adam | 6 | 6 |
Šír Dominik | 8 | 10 |
Uruba Ondřej | 8 | 1 |