Ne 2.4.17 17:30, 18:45 HANSP Sipral Stars
St 5.4.17 17:30, 18:45, 20:00 ARIT MIFA Fighters FO
St 5.4.17 18:00, 19:15 HRAB2 Friends Prague
St 5.4.17 19:00, 20:15 METE2 Akademie Flirtu
Pá 7.4.17 18:45, 20:00 TEMPO Alkohol Tea FC
Pá 7.4.17 19:00, 20:15 ZABEH Deportivo Estudiantil FC B
Po 10.4.17 18:15, 19:30, 20:45 CESMI Netopýr TFC
Čt 13.4.17 19:15, 20:30 TEMPO Prastará dáma
St 19.4.17 19:30, 20:45 TEMPO Petřiny 09 FC
Čt 20.4.17 17:00, 18:15, 19:30 HANSP JUDr. Brouk Pytlík
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Blázinec nenašel přemožitele ani v posledním kole a řízenou demolicí Sipral Stars znovu ukázal, kdo je nejlepším celkem soutěže. O patro výš jej doprovodí Friends Prague. Z trojice hlavních aspirantů totiž v závěrečných zápasech uspěli jako jediní. Po vyrovnaném poločase nadělili Míchačkám čtyři góly, čímž je odsoudili k sestupu. Nečekaným vítězstvím nad favorizovaným Deportivem Estudiantil se s účinkováním v lize rozloučil Netopýr. JUDr. Brouk Pytlík naopak nedokázal zvítězit ani v jedenáctém duelu a prohrál s MIFA Fighters. Petřiny nestačily tempu FC Alkohol Tea a Prastará dáma přestřílela Akademii Flirtu.

27. 6. 17 19:30 ARIT Petřiny 09 FC Alkohol Tea FC 11. 2:4 (1:2)
Hostům se během jediné minuty první půle povedl dokonalý obrat a vedení už pak nepustili. Husák
Petřiny 09 FC Alkohol Tea FC
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod, Lukáš Vaněček, Jan Vondra, Milan Vondra vs Daniel Marek – Pavel Brabec, Jan Neuvirth, Petr Nevařil, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Filip Vodička
13. Milan Vondra
44. Oldřich Kopecký
26., 60. Kamil Nezval
27. Zdeněk Roubal
43. Pavel Brabec
27. 6. 17 19:30 HOSTI MC Blázinec Sipral Stars 11. 7:1 (2:0)
Domácí byli od začátku lepší, v prvním poločase dokázali ale skórovat jen dvakrát. Po přestávce se už rozstříleli. Jinak slušně hrané pohodové utkání bez zbytečných řečí.
MC Blázinec Sipral Stars
Jan Paszyc – Lukáš Havrdlík, Jindřich Krausz, Petr Mikeš, René Pacák, Michal Rábl, Jiří Švec vs Tomáš Prudík – Břetislav Božoň, Pavel Knob, Stanislav Kroužel, Jiří Olbrich, Robert Ročkai
2., 25., 60. Jiří Švec
42. Lukáš Havrdlík
43. Michal Rábl
51. Petr Mikeš
54. Jindřich Krausz
55. Pavel Knob
27. 6. 17 19:30 MIKU4 Prastará dáma Akademie Flirtu 11. 5:4 (1:1)
Vítězství si odnesla méně fotbalovější, ale herně disciplinovanější Stará dáma. Martin Löwe, Jiří Zika
Prastará dáma Akademie Flirtu
Tomáš Kříž – Aleš Chaloupka, Tomáš Hanzlík, Vojtěch Losman, Matěj Veselovský, Martin Veselý, Jan Vosátka, Michal Žofka vs Martin Pražan – Tomáš Benda, Dominik Bouček, Jan Bureš, Martin Chalupník, Michal Dobeš, Martin Gremlica, Josef Karas, Tomáš Mulač, Martin Nožička
60. Jan Bureš
27. 6. 17 19:30 BECH Míchačky Friends Prague 11. 2:6 (2:2)
Hráno v rychlosti a s nasazením, rozhodla lepší koncovka hostům. Slušně hraný zápas.
Míchačky Friends Prague
Petr Šimek – Jakub Felgr, Milan Lišák, Jakub Matějů, Vojtěch Outlý, Petr Příhoda, Viktor Sháněl, Tomáš Urban, Václav Valenta vs Martin Lukeš – Jakub Běhalík, Jan Behro, Jan Číhal, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Jan Škyta, Daniel Ungermann, Michal Zajíček
3. Václav Valenta
6. Tomáš Urban
5., 22., 44., 52. Jan Škyta
39. Daniel Ungermann
58. Václav Macháň
27. 6. 17 19:30 MIKU3 Netopýr TFC Deportivo Estudiantil FC B 11. 2:0 (0:0)
Vyrovnané a férové utkání. Domácí byli mírně aktivnější, hosté fotbalovější a techničtější.
Netopýr TFC Deportivo Estudiantil FC B
Stanislav Holeček – Martin Hoskovec, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Libor Rusek, Michal Zbořil vs Giovanni Mina – Eduardo Alarcon, Iván de Jesús Beltrán Hernandez, Cristian Gallardo, Armando Jacobo Rivera, David Ramos Molano, Ricardo Rivera Martinez, Jakub Sládeček
39. Libor Rusek
51. Tomáš Kubr
27. 6. 17 19:30 MIKU2 MIFA Fighters FO JUDr. Brouk Pytlík 11. 3:0 (0:0)
Domácí měli celý zápas velkou převahu a vyhráli zaslouženě.
MIFA Fighters FO JUDr. Brouk Pytlík
David Svoboda – Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Lumír Františák, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Zbyněk Mrózek, Jindřich Šimáček vs Miroslav Šetka – Ivo Drahorád, Jan Duben, Radek Oravský, Filip Spousta, Evžen Zdvíhal