Rozpis pískání, 6. liga, skupina H

Dromedarians Praha

Út 12.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 12.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 12.9. 20:45 Litvínovská LITVI
Po 2.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 2.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 2.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

F.C.K.

Čt 7.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 7.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 7.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 23.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 23.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Slamník I.USP

St 11.10. 17:45 Pražačka P1
St 11.10. 19:00 Pražačka P1
St 11.10. 20:15 Pražačka P1
Út 31.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 31.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 31.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

K.K.K.

Po 25.9. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 25.9. 19:15 Hrabákova HRAB3
Čt 19.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 19.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 19.10. 20:30 Koráb SC KORAB

Borussia Dortšpunt B

Út 12.9. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 12.9. 20:30 Motorlet MOTO3
St 29.11. 18:15 Děkanka DEKAN
St 29.11. 19:30 Děkanka DEKAN
St 29.11. 20:45 Děkanka DEKAN

ZAK Praha

So 30.9. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 30.9. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 21.10. 10:00 Pražačka P2
So 21.10. 11:15 Pražačka P2
Ne 26.11. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 26.11. 17:30 Mikulova MIKU3

Rum Zahořany HT

Pa 13.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 13.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 5.12. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 5.12. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 5.12. 20:45 Mikulova MIKU3

AC SK Viktoria 1905

Čt 21.9. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 21.9. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 12.10. 19:15 Motorlet MOTO2
Čt 12.10. 20:30 Motorlet MOTO2
St 1.11. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 1.11. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Squadra Azzurra

Pa 22.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 22.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 13.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 13.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 31.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 31.10. 19:15 Hrabákova HRAB2

Well Done

Ne 10.9. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 10.9. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 1.10. 17:30 Děkanka DEKAN
Ne 1.10. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 22.10. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 22.10. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Kapitáni

St 6.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 6.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Ne 15.10. 15:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 15.10. 16:15 Kbely Spartak KBELY
St 15.11. 19:00 Pražačka P2
St 15.11. 20:15 Pražačka P2

Zavináč FC

Út 12.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 12.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 10.10. 19:00 Pražačka P3
Út 10.10. 20:15 Pražačka P3
Pa 1.12. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Pa 1.12. 20:00 Běchovice SC SCBEC