Seznam týmů, 6. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Zavináč FC žlutá, modrá
ZAK Praha žlutá
Well Done modro-bílá, oranžová
Squadra Azzurra modrá
Slamník I.USP modrá, červená
Rum Zahořany HT žlutá, vínová
Kapitáni modrá
K.K.K. černo-bílá, černá
F.C.K. modrá, červená
Dromedarians Praha žluto-modrá
Borussia Dortšpunt B bílá
AC SK Viktoria 1905 červená, zelená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
KapitániRum Zahořany HT Út 21.3. 18:00 MALES
AC SK Viktoria 1905Zavináč FC Čt 23.3. 18:15 MIKU1
K.K.K.Slamník I.USP Čt 23.3. 19:15 MALES
Borussia Dortšpunt BZAK Praha Čt 23.3. 19:30 MIKU3
Dromedarians PrahaWell Done Čt 23.3. 20:15 MOTO1
F.C.K.Squadra Azzurra Čt 23.3. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USPKapitáni Čt 30.3. 18:00 MALES
AC SK Viktoria 1905Borussia Dortšpunt B Čt 30.3. 18:15 MIKU2
Squadra AzzurraK.K.K. Čt 30.3. 18:15 ZAK
ZAK PrahaDromedarians Praha Čt 30.3. 19:15 STER2
Zavináč FCRum Zahořany HT Čt 30.3. 20:15 P3
Well DoneF.C.K. Čt 30.3. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Dromedarians PrahaAC SK Viktoria 1905 Čt 6.4. 18:15 MIKU1
K.K.K.Well Done Čt 6.4. 19:00 MOTO3
F.C.K.ZAK Praha Čt 6.4. 19:00 MOTO2
Rum Zahořany HTSlamník I.USP Čt 6.4. 19:15 MALES
Borussia Dortšpunt BZavináč FC Čt 6.4. 19:30 MIKU3
KapitániSquadra Azzurra Čt 6.4. 20:15 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
AC SK Viktoria 1905F.C.K. Čt 20.4. 18:15 MIKU1
Well DoneKapitáni Čt 20.4. 18:15 BECH
Zavináč FCSlamník I.USP Čt 20.4. 19:15 MALES
Borussia Dortšpunt BDromedarians Praha Čt 20.4. 19:30 MIKU2
ZAK PrahaK.K.K. Čt 20.4. 20:30 STER3
Squadra AzzurraRum Zahořany HT Čt 20.4. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
KapitániZAK Praha Čt 27.4. 18:00 SCBEC
K.K.K.AC SK Viktoria 1905 Čt 27.4. 18:15 MIKU2
Rum Zahořany HTWell Done Čt 27.4. 18:45 KBELY
Dromedarians PrahaZavináč FC Čt 27.4. 19:00 MOTO2
Slamník I.USPSquadra Azzurra Čt 27.4. 19:15 MALES
F.C.K.Borussia Dortšpunt B Čt 27.4. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
AC SK Viktoria 1905Kapitáni Čt 4.5. 18:15 MIKU2
Dromedarians PrahaF.C.K. Čt 4.5. 19:00 MOTO1
Well DoneSlamník I.USP Čt 4.5. 19:15 MALES
Borussia Dortšpunt BK.K.K. Čt 4.5. 19:30 MIKU4
ZAK PrahaRum Zahořany HT Čt 4.5. 20:30 SCBEC
Zavináč FCSquadra Azzurra Čt 4.5. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Rum Zahořany HTAC SK Viktoria 1905 Čt 11.5. 18:15 MIKU1
K.K.K.Dromedarians Praha Čt 11.5. 18:15 ZAK
Slamník I.USPZAK Praha Čt 11.5. 19:15 MALES
KapitániBorussia Dortšpunt B Čt 11.5. 19:30 MIKU2
F.C.K.Zavináč FC Čt 11.5. 20:15 MOTO1
Squadra AzzurraWell Done Čt 11.5. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
AC SK Viktoria 1905Slamník I.USP Čt 25.5. 18:15 MIKU1
ZAK PrahaSquadra Azzurra Čt 25.5. 18:15 MIKU4
F.C.K.K.K.K. Čt 25.5. 19:00 MOTO3
Dromedarians PrahaKapitáni Čt 25.5. 19:30 BECH
Borussia Dortšpunt BRum Zahořany HT Čt 25.5. 19:30 MIKU3
Zavináč FCWell Done Čt 25.5. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Rum Zahořany HTDromedarians Praha Čt 1.6. 18:00 STER1
Well DoneZAK Praha Čt 1.6. 18:15 KBELY
Squadra AzzurraAC SK Viktoria 1905 Čt 1.6. 18:15 MIKU4
KapitániF.C.K. Čt 1.6. 18:15 BECH
Slamník I.USPBorussia Dortšpunt B Čt 1.6. 19:15 MALES
K.K.K.Zavináč FC Čt 1.6. 20:15 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
AC SK Viktoria 1905Well Done Čt 15.6. 18:15 MIKU1
Dromedarians PrahaSlamník I.USP Čt 15.6. 19:15 MALES
Borussia Dortšpunt BSquadra Azzurra Čt 15.6. 19:30 MIKU3
K.K.K.Kapitáni Čt 15.6. 20:30 TEMPO
F.C.K.Rum Zahořany HT Čt 15.6. 20:45 MIKU4
Zavináč FCZAK Praha Čt 15.6. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USPF.C.K. Čt 29.6. 20:30 MALES
ZAK PrahaAC SK Viktoria 1905 Čt 29.6. 20:45 MIKU4
Well DoneBorussia Dortšpunt B Čt 29.6. 20:45 MIKU3
Squadra AzzurraDromedarians Praha Čt 29.6. 20:45 MIKU2
Rum Zahořany HTK.K.K. Čt 29.6. 20:45 MIKU1
KapitániZavináč FC Čt 29.6. 20:45 ZAK