7. Borussia Dortšpunt B 11 5 1 5 34:29 11
12. AC SK Viktoria 1905 11 1 1 9 22:34 3

Po 3.4.17 18:15 LITVI Praetorians FC B Válcovna plechu FC   (HL8B)
Po 3.4.17 19:30 LITVI Bílý lev CF VET Zlatý krysy FC   (VL3A)
Po 3.4.17 20:45 LITVI Purple Team AFK Sean team A   (HL4A)
Po 24.4.17 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. RAF Jinonice   (HL6B)
Po 24.4.17 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Admira 97   (HL7B)

29. 6. 17 20:30 MALES Slamník I.USP F.C.K. 11. 0:6 (0:5)
Utkání bylo ukončeno ve 30. minutě pro pokles hráčů Slamníku pod povolenou hranici. Trnka
Slamník I.USP F.C.K.
Jakub Smrčka – Tomáš Linhart, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Michael Tereba vs Martin Černý – Michal Česák, Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, Pavel Monhart
4., 6., 22. Erik Heimlich
26. Matěj Kubíček
27. Pavel Monhart
15. 6. 17 20:45 MIKU4 F.C.K. Rum Zahořany HT 10. 1:1 (0:0)
Dynamické utkání výborné úrovně skončilo dělbou bodů.
F.C.K. Rum Zahořany HT
Martin Černý – Michal Česák, Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, Jan Sedlář, Jaromír Šolc vs Radek Petřina – Roman Čadek, Jakub Hais, Martin Haneška, Tomáš Jalůvka, Josef Janeš, Tomáš Koldcsiter, David Krpata, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Pavel Prachař
56. Erik Heimlich 52. David Krpata 58. David Krpata
1. 6. 17 18:15 BECH Kapitáni F.C.K. 9. 3:2 (3:1)
O branky vítězů se postarali bratři Pulkertové, na druhé straně jim sekundoval Kubíček. Vyhrál tým, který byl střelecky úspěšnější.
Kapitáni F.C.K.
Ondřej Fogatoš – Antonín Janoušek, Jiří Němec, Dalibor Pulkert, Petr Pulkert, Jan Sedláček, Petr Škoda, Vladimír Vlček, Jiří Závodský vs Martin Černý – Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, Tomáš Otta
1., 13. Petr Pulkert
30. Dalibor Pulkert
22., 45. Matěj Kubíček
25. 5. 17 19:00 MOTO3 F.C.K. K.K.K. 8. 0:3 (0:1)
V první půli vyrovnaný zápas, v jehož průběhu se jako fotbalovější ukázali K.K.K.
F.C.K. K.K.K.
Tomáš Otta – Michal Česák, Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Tadeáš Kubíček, Jaromír Šolc vs David PillerLibor Jelen, Jan Koška, Ľubomír Krígovský, Milan Melišík, Jan Podestát, Miroslav Šifta, Miroslav Slanina, Michal Šmíd
5., 36. Miroslav Slanina
59. Miroslav Šifta
11. 5. 17 20:15 MOTO1 F.C.K. Zavináč FC 7. 8:1 (3:0)
Domácí hned od začátku zápasu dominovali. Góly si rovnoměrně rozložili do celého zápasu a zaslouženě berou oba body. Košťál
F.C.K. Zavináč FC
Pavel Monhart – Michal Česák, Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Tomáš Otta vs Radek Sojka – Jakub Hon, Ondřej Liskovský, Jaroslav Stasinka, Ondřej Steiger, Marek Vogl, Jan Weisser, Filip Zelinka
42. Filip Zelinka
4. 5. 17 19:00 MOTO1 Dromedarians Praha F.C.K. 6. 3:4 (0:2)
Hosté ztratili tříbrankové vedení, ale v závěru přeci jen z přímého kopu urvali výhru. Český
Dromedarians Praha F.C.K.
Jiří Červený – Radim Furjel, Miroslav Jančok, Josef Jasenský, Martin Kožár, Petr Pištěk, Róbert Šišaj vs Martin Černý – Michal Česák, Erik Heimlich, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Pavel Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář
45. Radim Furjel
48., 55. Martin Kožár
56 Jiří Červený 6. Michal Česák
12., 34., 57. Matěj Kubíček
27. 4. 17 19:30 MIKU3 F.C.K. Borussia Dortšpunt B 5. 4:3 (2:0)
Vyrovnaný zápas, který skončil nakonec výhrou domácích.
F.C.K. Borussia Dortšpunt B
Martin Černý – Michal Česák, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Jan Sedlář, Jaromír Šolc vs Jiří Lopata – Jakub Andres, Martin Denovský, Jan Dvořák, Tomáš Effmert, Václav Kabátek, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
27. Daniel Hrubý
47., 57. Matěj Kubíček
50 Jan Sedlář 45., 54. Ondřej Vachulka
56. Jakub Andres
20. 4. 17 18:15 MIKU1 AC SK Viktoria 1905 F.C.K. 4. 1:4 (0:0)
Zápas plný nepřesností a faulů. Rozhodla lepší koncovka hostů.
AC SK Viktoria 1905 F.C.K.
Vojtěch Ondráček – Martin Bánoci, Pavel Čepek, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Dušan Radovanovič, Miroslav Růžička, Lukáš Veselý, Šimon Zoubek vs Pavel Monhart – Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Jaromír Šolc
40. Martin Bánoci 34. Tadeáš Kubíček
48. OG
52., 58. Pavel Monhart
56. Michal Král
6. 4. 17 19:00 MOTO2 F.C.K. ZAK Praha 3. 2:1 (2:0)
Zasloužené vítězství lepšího týmu. Boubín
F.C.K. ZAK Praha
Martin Černý – Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Tadeáš Kubíček, Tomáš Otta, Jaromír Šolc vs Jan Zavázal ml. – Ladislav Leština, Josef Mareš, Zdeněk Randa ml., Petr Šimek, David Urban, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal
2. Vladimír Hujer
19. Tadeáš Kubíček
43. Zdeněk Randa ml.
30. 3. 17 20:30 SCBEC Well Done F.C.K. 2. 0:1 (0:1)
Hosté celý zápas nakopávali míče na vysokého útočníka a vytěžili z toho brzký a nakonec jediný gól utkání. Domácí byli fotbalovější, ale na malém hřišti si vyloženou šanci nevypracovali. Jan Sihelník, David Bakalář
Well Done F.C.K.
Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Andrian Gaju, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Martin Černý – Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Michal Král, Matěj Kubíček, Tomáš Otta, Jaromír Šolc
11 Glib Kushnir 3. Matěj Kubíček
23. 3. 17 20:30 TEMPO F.C.K. Squadra Azzurra 1. 7:1 (1:1)
První poločas byl celkem vyrovnaný a skončil nerozhodně. Po půli domácí zabrali a svého soupeře jednoznačně deklasovali.
F.C.K. Squadra Azzurra
Daniel Hrubý – Martin Černý, Erik Heimlich, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, Pavel Monhart, Jan Sedlář, Jaromír Šolc vs Martin Cicala – Martin Cicala, Petr Klajl, Martin Kratochvíl, Tomáš Kratochvíl, Karel Vančura, Jiří Veleba