Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 17.6.17 | 11:15 | P2 | Guaraní Hashlerka THC 1993 A | 11. | 6:0 |
So 17.6.17 | 11:15 | TEMPO | SG-II Butovice Devils of Zderaz | 11. | 0:7 |
So 17.6.17 | 11:15 | P1 | Krabice Šachťor Praha CF | 11. | 1:4 |
So 17.6.17 | 11:15 | DEKAN | Sokol V.-Notorax B Alej FK B | 11. | 9:4 |
So 17.6.17 | 11:15 | ZAK | Plameňáci 1.FC B Lucky team | 11. | 5:4 |
So 17.6.17 | 11:15 | P3 | Nulová šance Fernet team Říčany | 11. | 1:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Devils of Zderaz | 11 | 11 | 0 | 0 | 48:16 | 22 |
2. | Šachťor Praha CF | 11 | 7 | 0 | 4 | 58:33 | 14 |
3. | Guaraní | 11 | 6 | 2 | 3 | 41:24 | 12 |
4. | Krabice | 11 | 6 | 0 | 5 | 35:26 | 12 |
5. | Lucky team | 11 | 5 | 1 | 5 | 47:37 | 11 |
6. | Fernet team Říčany | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:27 | 11 |
7. | Plameňáci 1.FC B | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:43 | 10 |
8. | Alej FK B | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:36 | 9 |
9. | Sokol V.-Notorax B | 11 | 4 | 0 | 7 | 38:53 | 8 |
10. | Hashlerka THC 1993 A | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:43 | 8 |
11. | Nulová šance | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:41 | 7 |
12. | SG-II Butovice | 11 | 2 | 2 | 7 | 10:32 | 6 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 21.3.17 | 19:00, 20:15 | P1 | Sokol V.-Notorax B |
So 1.4.17 | 10:00, 11:15, 12:30 | ZAK | Krabice |
Ne 2.4.17 | 12:30, 13:45, 15:00 | P3 | Hashlerka THC 1993 A |
Ne 2.4.17 | 15:00, 16:15, 17:30 | MIKU3 | Alej FK B |
Ne 2.4.17 | 16:15, 17:30 | P2 | Plameňáci 1.FC B |
Ne 2.4.17 | 18:45, 20:00 | P1 | Devils of Zderaz |
Ne 2.4.17 | 18:45, 20:00 | BECH | Guaraní |
Ne 9.4.17 | 13:45, 15:00 | TEMPO | Šachťor Praha CF |
Ne 9.4.17 | 15:00, 16:15, 17:30 | MIKU2 | Nulová šance |
Ne 9.4.17 | 16:15, 17:30 | ZAK | SG-II Butovice |
Ne 23.4.17 | 15:00, 16:15, 17:30 | KBELY | Lucky team |
Ne 23.4.17 | 18:45, 20:00 | BECH | Guaraní |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jindřich Dobřanský st. | Akta-Devils of Zderaz | 23 |
2. | Oleksandr Popok | Andezit FC B | 15 |
3. | Denys Danylych | Šachťor Praha CF | 15 |
4. | Oleksandr Vovchuk | Guaraní | 13 |
5. | Jan Hajda | Lucky team | 13 |
6. | Dominik Guttenberg | Sokol V.-Notorax B | 12 |
7. | Miroslav Novotný | Plameňáci 1.FC A | 11 |
8. | Josef Dašek | Lucky team | 11 |
9. | David Nekola | Nulová šance | 10 |
10. | Jakub Gottwald | Lucky team | 8 |
11. | Martin Valter | Lucky team | 8 |
12. | Petr Kuna | Sokol V.-Notorax B | 8 |
13. | Martin Dvořák | Krabice | 8 |
14. | Petr Hanzalius | Alej FK B | 8 |
15. | Filip Loužecký | Krabice | 8 |
16. | Karel Pavlišín | Orange Predators A | 8 |
17. | Lukáš Dajčar | Plameňáci 1.FC A | 8 |
18. | Tomáš Sokol | Hashlerka 1993 A | 8 |
19. | Daniel Krčmář | Fernet team Říčany | 6 |
20. | Pavel Kafka | Krabice | 6 |