Rozpis pískání, 6. liga, skupina J

Hashlerka THC 1993 A

Ne 17.9. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 17.9. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 22.10. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 22.10. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 22.10. 11:15 Hanspaulka HANSP

Lucky team

Ne 5.11. 16:15 Čechie Smíchov CESMI
Ne 5.11. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 5.11. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Ne 26.11. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 26.11. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 26.11. 18:45 Hanspaulka HANSP

Nulová šance

Ne 10.9. 18:45 Pražačka P1
Ne 10.9. 20:00 Pražačka P1
Ne 5.11. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 5.11. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 5.11. 20:00 Mikulova MIKU4

Krabice

So 23.9. 10:00 Zákostelní ZAK
So 23.9. 11:15 Zákostelní ZAK
So 23.9. 12:30 Zákostelní ZAK
So 7.10. 10:00 Zákostelní ZAK
So 7.10. 11:15 Zákostelní ZAK
So 7.10. 12:30 Zákostelní ZAK

Devils of Zderaz

Ne 8.10. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 8.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 8.10. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 29.10. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 29.10. 20:00 Běchovice 2 BECH

Šachťor Praha CF

Ne 17.9. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 17.9. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 17.9. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 12.11. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 12.11. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 12.11. 20:00 Mikulova MIKU4

Fernet team Říčany

Po 4.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 4.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Ne 15.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 19.11. 15:00 Pražačka P3
Ne 19.11. 16:15 Pražačka P3
Ne 19.11. 17:30 Pražačka P3

Alej FK B

Ne 1.10. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 1.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 1.10. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 12.11. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 12.11. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 12.11. 12:30 Zákostelní ZAK

Guaraní

Ne 24.9. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 24.9. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 15.10. 16:15 Litvínovská LITVI
Ne 15.10. 17:30 Litvínovská LITVI
Ne 5.11. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 5.11. 20:00 Zákostelní ZAK

SG-II Butovice

Ne 1.10. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 1.10. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 22.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 22.10. 20:00 Pražačka P2
Ne 12.11. 18:45 Pražačka P3
Ne 12.11. 20:00 Pražačka P3

Sokol V.-Notorax B

So 4.11. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 4.11. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 3.12. 11:15 Pražačka P3
Ne 3.12. 12:30 Pražačka P3

Plameňáci 1.FC B

Ne 17.9. 12:30 Běchovice 2 BECH
Ne 17.9. 13:45 Běchovice 2 BECH
Ne 15.10. 16:15 Pražačka P3
Ne 15.10. 17:30 Pražačka P3
Ne 5.11. 12:30 Běchovice 2 BECH
Ne 5.11. 13:45 Běchovice 2 BECH