3. 6. 17 10:00 TEMPO Nulová šance Devils of Zderaz 9. 2:9 (1:2)
Jednoznačný zápas hraný ve slušném tempu. Martin Kupka
Tomáš Axler – Jan Bernhardt, David Borovička, Václav Jindřich, Josef Klapal, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Milan Morávek – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jiří Hálek, Stanislav Khanetskyy, Miroslav Nýč
32. Andriy Daruda
41., 44. Jindřich Dobřanský
50., 57. Petr Balek
27. 5. 17 08:45 DEKAN Alej FK B Nulová šance 8. 3:3 (1:2)
Pěkné, vyrovnané utkání, kdy po první půli byla o jednu branku šťastnější Nulová šance, finále však bylo vyrovnané. Český
Alej FK B Nulová šance
Martin Kačena – Matěj Fejfar, Jan Grus, Petr Hanzalius, Tomáš Jauker, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Radek Kuchař, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček vs Tomáš Axler – Jan Bernhardt, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Josef Klapal, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
18. Tomáš Pořízek
34. Petr Hanzalius
50. Ivan Karhan
17., 42. Josef Klapal
19. David Nekola
21. 5. 17 12:30 ZAK Nulová šance Sokol V.-Notorax B 7. 1:4 (0:1)
V prvním poločase si Sokol vytvořil gólový náskok, ve druhém poločase přidal tři góly a vyhrál. Husák
Nulová šance Sokol V.-Notorax B
Tomáš Axler – Jan Bernhardt, David Borovička, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Josef Klapal, David Nekola, Petr Šmejkal vs Jakub Michajluk – Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Ondřej Kuchař, Petr Kuna, Pavel Kunst, Lukáš Nevrlý, Josef Šafránek, Tomáš Tesař
34. Martin Dvořák 16., 49., 51., 54. Dominik Guttenberg
6. 5. 17 10:00 MALES SG-II Butovice Nulová šance 6. 2:0 (2:0)
Utkání plné nepřesností a zahozených šancí. Domácí zaslouženě zvítězili. Buček
SG-II Butovice Nulová šance
Lukáš Krist – Jakub Beran, Vítězslav Černý, Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Jakub Ježek, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Martin Stupka vs Tomáš Axler – Jan Bernhardt, Martin Dvořák, Josef Klapal, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
12. Vítězslav Černý
27. Martin Stupka
29. 4. 17 10:00 LITVI Nulová šance Plameňáci 1.FC B 5. 2:5 (1:1)
Vyrovnané utkání spíše bojovného charakteru, které hosté zlomili ve druhém poločase. Roman Studenovský
Nulová šance Plameňáci 1.FC B
Tomáš Axler – Jan Bernhardt, David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs David Kadleček – Lukáš Dajčar, Michal Jun, Štefan Kotlár, Karel Pavlišín, Tomáš Pokorný, Ondřej Rožec, Karel Růžička, Jiří Sejpka
27., 50. David Nekola 21. Karel Pavlišín
31., 42., 48. Lukáš Dajčar
59. Jiří Sejpka
53. David Kadleček
22. 4. 17 11:15 KBELY Šachťor Praha CF Nulová šance 4. 1:3 (1:1)
Obrovské množství šancí Šachťoru, výhra Nulové šance.
Šachťor Praha CF Nulová šance
Roman KreisingerDenys Danylych, Vasyl Danylych, Václav Mottl, Oleksandr Popok vs Tomáš Axler – Jan Bernhardt, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Václav Jindřich, Josef Klapal, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet
28. Denys Danylych 29., 50. David Nekola
59. Martin Dvořák
8. 4. 17 12:30 LITVI Guaraní Nulová šance 3. 5:2 (0:0)
Šance dokázala snížit na rozdíl gólu a utkání trochu zdramatizovat, ale Guaraní v závěru přidali dva góly a bylo po šanci. Smetana
Guaraní Nulová šance
Ruben Sanchez Garrote – Taras Andriychuk, Ricardo A. Bello B., Tomáš Bohdal, Julian Eliel Castillo Vela, Victor Garcia Saiz, Ezequiel González, Denys Ivanyshyn, Ignacio Moris Morón, Daladier Yazbekc, Juan José Zamphirópolos vs Tomáš Axler – Jan Bernhardt, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Václav Jindřich, Josef Klapal, David Nekola, Lukáš Švec
55. Jan Bernhardt
2. 4. 17 10:00 ZAK Nulová šance Krabice 2. 2:1 (2:1)
Vyrovnané utkání, kdy ve druhé půli padaly pouze brankové tyče. Dufek
Nulová šance Krabice
Tomáš Axler – Jan Bernhardt, David Borovička, Leoš Buřval, Martin Dvořák, Josef Klapal, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Marek Fišer – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Pavel Kafka, Pavel Lenfeld, Filip Loužecký, Petr Zikmunda
10. David Nekola
20. Martin Dvořák
22. Pavel Kafka
25. 3. 17 12:30 KBELY Hashlerka THC 1993 A Nulová šance 1. 4:5 (2:2)
Pěkný zápas dvou velmi slušně a korektně hrajících týmů. Vypadalo to na remízu, ale hosté dokázali v závěru strhnout vítězství na svoji stranu. Novotný,Kučera
Hashlerka THC 1993 A Nulová šance
Tomáš Prchal – Ladislav Boch, Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Ondřej Nývlt, Milan Pristaš, Tomáš Sokol, Jakub Táborský vs Tomáš Axler – Jan Bernhardt, Martin Dvořák, Filip Hartmann, Josef Klapal, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet