Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 17.6.17 | 11:15 | TEMPO | SG-II Butovice Devils of Zderaz | 11. | 0:7 |
So 10.6.17 | 08:45 | DEKAN | Alej FK B SG-II Butovice | 10. | 2:1 |
Ne 4.6.17 | 11:15 | ZAK | SG-II Butovice Sokol V.-Notorax B | 9. | 0:1 |
So 27.5.17 | 10:00 | KBELY | Šachťor Praha CF SG-II Butovice | 8. | 6:0 k. |
So 20.5.17 | 10:00 | LITVI | Plameňáci 1.FC B SG-II Butovice | 7. | 5:0 |
So 6.5.17 | 10:00 | MALES | SG-II Butovice Nulová šance | 6. | 2:0 |
So 29.4.17 | 11:15 | ZABEH | Guaraní SG-II Butovice | 5. | 4:4 |
Ne 23.4.17 | 10:00 | ZAK | SG-II Butovice Krabice | 4. | 0:1 |
So 8.4.17 | 12:30 | ZAK | Hashlerka THC 1993 A SG-II Butovice | 3. | 0:1 |
So 1.4.17 | 10:00 | P2 | SG-II Butovice Fernet team Říčany | 2. | 2:2 |
Ne 26.3.17 | 10:00 | STOD | Lucky team SG-II Butovice | 1. | 4:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Devils of Zderaz | 11 | 11 | 0 | 0 | 48:16 | 22 |
2. | Šachťor Praha CF | 11 | 7 | 0 | 4 | 58:33 | 14 |
3. | Guaraní | 11 | 6 | 2 | 3 | 41:24 | 12 |
4. | Krabice | 11 | 6 | 0 | 5 | 35:26 | 12 |
5. | Lucky team | 11 | 5 | 1 | 5 | 47:37 | 11 |
6. | Fernet team Říčany | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:27 | 11 |
7. | Plameňáci 1.FC B | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:43 | 10 |
8. | Alej FK B | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:36 | 9 |
9. | Sokol V.-Notorax B | 11 | 4 | 0 | 7 | 38:53 | 8 |
10. | Hashlerka THC 1993 A | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:43 | 8 |
11. | Nulová šance | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:41 | 7 |
12. | SG-II Butovice | 11 | 2 | 2 | 7 | 10:32 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 9.4.17 | 16:15 | ZAK | Botič FC Městská policie (HL3D) |
Ne 9.4.17 | 17:30 | ZAK | Kapr tým 86 B Typos FC (HL3D) |
Ne 14.5.17 | 18:45 | BECH | STG Milovice Morová rána 1.FC VET (VL3D) |
Ne 14.5.17 | 20:00 | BECH | Běchovice VET Reka Group - Calvados (VL3D) |
Ne 21.5.17 | 16:15 | MIKU4 | Gang of Jan Palach Zlíchov Catholic FC (HL7L) |
Ne 21.5.17 | 17:30 | MIKU4 | Legion Aliena A Koza znezaneřáděná (HL8M) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beran Jakub | 10 | 0 |
Časta Oldřich | 1 | 0 |
Černý Vítězslav | 7 | 1 |
Chytka Michal | 5 | 1 |
Hanton Jan | 10 | 1 |
Horký Přemysl | 6 | 2 |
Ježek Jakub | 5 | 0 |
Koželka Vojtěch | 3 | 0 |
Krist Lukáš | 6 | 0 |
Slavík Tomáš | 6 | 0 |
Staněk Petr | 8 | 0 |
Stašák Mario | 5 | 2 |
Stupka Martin | 6 | 2 |
Surovec Jan | 9 | 1 |