Rozpis pískání, 7. liga, skupina A

Fugas CF B

St 6.9. 19:00 Pražačka P2
St 6.9. 19:00 Pražačka P3
St 6.9. 19:00 Pražačka P1
St 6.9. 20:15 Pražačka P3
St 6.9. 20:15 Pražačka P2
St 6.9. 20:15 Pražačka P1

Slovan Amatéři

St 11.10. 17:45 Pražačka P2
St 11.10. 19:00 Pražačka P2
St 11.10. 20:15 Pražačka P2
St 1.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 1.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 1.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Zelení študáci

Út 19.9. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 19.9. 19:15 Hrabákova HRAB1
Čt 12.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 12.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 12.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

New Jersey Devils B

Čt 26.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 26.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 26.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 14.11. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 14.11. 20:30 Motorlet MOTO3

Válcovny plechu MS FC

Čt 5.10. 17:45 Pražačka P1
Čt 5.10. 19:00 Pražačka P1
Čt 5.10. 20:15 Pražačka P1
Čt 2.11. 17:45 Pražačka P1
Čt 2.11. 19:00 Pražačka P1
Čt 2.11. 20:15 Pražačka P1

Ústavan 01 KK

Čt 2.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 2.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 2.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 20.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 20.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 20.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Černý koně TMK

Út 5.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 5.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Čt 9.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 9.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 9.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Medvědi B

Út 12.9. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 12.9. 20:30 Motorlet MOTO2
Čt 9.11. 18:15 Aritma ARIT
Čt 9.11. 19:30 Aritma ARIT
Čt 9.11. 20:45 Aritma ARIT

A.Č.A.B. FC

Pa 17.11. 08:45 Pražačka P3
Pa 17.11. 10:00 Pražačka P3
Pa 17.11. 11:15 Pražačka P3
Út 5.12. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 5.12. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 5.12. 20:30 Malešice AFK MALES

Berlusconi SV

Pa 15.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 15.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Pa 6.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 6.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 3.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 3.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Hubertův Tuřín

Pa 29.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Pa 29.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 24.10. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 24.10. 20:30 Motorlet MOTO1
Út 14.11. 19:00 Pražačka P3
Út 14.11. 20:15 Pražačka P3