Rozpis pískání, 7. liga, skupina B

Blaženka spiders

St 6.9. 18:15 Mikulova MIKU4
St 6.9. 19:30 Mikulova MIKU4
St 6.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 25.9. 18:15 Aritma ARIT
Po 25.9. 19:30 Aritma ARIT
Po 25.9. 20:45 Aritma ARIT

Gambrinus VH

Čt 14.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 14.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 14.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 28.11. 19:00 Pražačka P3
Út 28.11. 20:15 Pražačka P3

Junior Motol

Čt 7.9. 19:15 Motorlet MOTO2
Čt 7.9. 20:30 Motorlet MOTO2
St 27.9. 18:15 Mikulova MIKU4
St 27.9. 19:30 Mikulova MIKU4
St 27.9. 20:45 Mikulova MIKU4

Kerata Chíjos

Čt 21.9. 18:15 Aritma ARIT
Čt 21.9. 19:30 Aritma ARIT
Čt 21.9. 20:45 Aritma ARIT
St 11.10. 19:00 Meteor 8 METE1
St 11.10. 20:15 Meteor 8 METE1

Traktor Praha A

Út 19.9. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 19.9. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
St 11.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 11.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 11.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Chroustova lokomotiva

Út 24.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 24.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 24.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 13.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 13.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Libeň SK

Po 30.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 30.10. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 27.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 27.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 27.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Admira 97

Po 13.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 13.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 13.11. 20:30 Zákostelní ZAK
St 6.12. 18:00 Zákostelní ZAK
St 6.12. 19:15 Zákostelní ZAK
St 6.12. 20:30 Zákostelní ZAK

Weekend Warriors FC

Út 5.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 5.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 5.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 5.12. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 5.12. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 5.12. 20:45 Mikulova MIKU2

S nadhledem

Pa 15.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 15.9. 19:15 Zákostelní ZAK
St 4.10. 19:00 Pražačka P1
St 4.10. 20:15 Pražačka P1
Pa 27.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 27.10. 19:30 Hanspaulka HANSP

Určitě team Vršovice

Čt 28.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 28.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 18.10. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 18.10. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Čt 23.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 23.11. 19:15 Malešice AFK MALES

Jedna noha netleská

St 25.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 25.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
St 15.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 15.11. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 6.12. 19:00 Litvínovská LITVI
St 6.12. 20:15 Litvínovská LITVI