Seznam týmů, 7. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Určitě team Vršovice bílá, černá
Traktor Praha A oranžová, modrá
S nadhledem žlutá, zelená
Libeň SK modrá, červená
Kerata Chíjos oranžová, bílá
Junior Motol modrá, oranžová
Jedna noha netleská červeno-černá
Weekend Warriors FC černá
Chroustova lokomotiva bílá, zelená
Gambrinus VH zelená, bílá
Blaženka spiders modrá, žlutá
Admira 97 černá, červená

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Blaženka spidersTraktor Praha A Po 20.3. 18:00 HRAB3
Weekend Warriors FCKerata Chíjos Po 20.3. 20:45 HANSP
Admira 97Určitě team Vršovice Po 20.3. 20:45 BECH
Chroustova lokomotivaLibeň SK Út 21.3. 18:00 HRAB2
Gambrinus VHS nadhledem Út 21.3. 18:00 ZAK
Jedna noha netleskáJunior Motol Út 21.3. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Praha AGambrinus VH Po 27.3. 20:15 METE2
Admira 97Blaženka spiders Po 27.3. 20:45 BECH
Libeň SKWeekend Warriors FC Po 27.3. 20:45 HANSP
Určitě team VršoviceJunior Motol Út 28.3. 17:00 HANSP
Kerata ChíjosJedna noha netleská Út 28.3. 19:30 HOSTI
S nadhledemChroustova lokomotiva Út 28.3. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Chroustova lokomotivaTraktor Praha A Po 3.4. 18:00 STER2
Weekend Warriors FCS nadhledem Po 3.4. 20:45 HANSP
Gambrinus VHAdmira 97 Po 3.4. 20:45 BECH
Blaženka spidersUrčitě team Vršovice Út 4.4. 19:15 STER3
Jedna noha netleskáLibeň SK Út 4.4. 20:15 MOTO2
Junior MotolKerata Chíjos Út 4.4. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Admira 97Chroustova lokomotiva Po 10.4. 20:45 BECH
Traktor Praha AWeekend Warriors FC Po 10.4. 20:45 HANSP
Blaženka spidersGambrinus VH Út 11.4. 18:00 HRAB1
Libeň SKJunior Motol Út 11.4. 19:00 P3
Určitě team VršoviceKerata Chíjos Út 11.4. 19:30 HOSTI
S nadhledemJedna noha netleská Út 11.4. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Jedna noha netleskáTraktor Praha A Po 24.4. 19:00 DABLI
Weekend Warriors FCAdmira 97 Po 24.4. 20:45 HANSP
Kerata ChíjosLibeň SK Út 25.4. 17:45 ZABEH
Junior MotolS nadhledem Út 25.4. 18:15 MIKU3
Chroustova lokomotivaBlaženka spiders Út 25.4. 19:15 STER3
Gambrinus VHUrčitě team Vršovice Út 25.4. 19:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Admira 97Jedna noha netleská Po 1.5. 20:45 BECH
Gambrinus VHChroustova lokomotiva Út 2.5. 17:30 KBELY
Určitě team VršoviceLibeň SK Út 2.5. 18:00 HRAB2
S nadhledemKerata Chíjos Út 2.5. 20:15 ZABEH
Traktor Praha AJunior Motol Út 2.5. 20:30 MALES
Blaženka spidersWeekend Warriors FC Po 29.5. 20:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Kerata ChíjosTraktor Praha A Po 15.5. 18:00 MALES
Junior MotolAdmira 97 Po 15.5. 20:45 BECH
Weekend Warriors FCGambrinus VH Po 15.5. 20:45 HANSP
Libeň SKS nadhledem Út 16.5. 18:00 MALES
Jedna noha netleskáBlaženka spiders Út 16.5. 18:15 PRKOP
Chroustova lokomotivaUrčitě team Vršovice Út 16.5. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Praha ALibeň SK Po 22.5. 18:15 MIKU3
Chroustova lokomotivaWeekend Warriors FC Po 22.5. 20:45 HANSP
Admira 97Kerata Chíjos Po 22.5. 20:45 BECH
Určitě team VršoviceS nadhledem Út 23.5. 18:00 HRAB1
Blaženka spidersJunior Motol Út 23.5. 19:15 STER1
Gambrinus VHJedna noha netleská Út 23.5. 19:30 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
S nadhledemTraktor Praha A Po 5.6. 18:15 MIKU4
Libeň SKAdmira 97 Po 5.6. 20:45 BECH
Weekend Warriors FCUrčitě team Vršovice Po 5.6. 20:45 HANSP
Junior MotolGambrinus VH Út 6.6. 19:15 STER2
Jedna noha netleskáChroustova lokomotiva Út 6.6. 19:30 CESMI
Kerata ChíjosBlaženka spiders Út 6.6. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Určitě team VršoviceTraktor Praha A Po 12.6. 19:30 MIKU2
Weekend Warriors FCJedna noha netleská Po 12.6. 20:45 HANSP
Admira 97S nadhledem Po 12.6. 20:45 BECH
Gambrinus VHKerata Chíjos Út 13.6. 19:00 ZABEH
Chroustova lokomotivaJunior Motol Út 13.6. 20:15 P3
Blaženka spidersLibeň SK Út 13.6. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Praha AAdmira 97 Po 26.6. 18:00 MALES
S nadhledemBlaženka spiders Po 26.6. 18:15 MIKU4
Libeň SKGambrinus VH Po 26.6. 18:15 MIKU3
Kerata ChíjosChroustova lokomotiva Po 26.6. 18:15 HOSTI
Junior MotolWeekend Warriors FC Po 26.6. 18:15 HANSP
Jedna noha netleskáUrčitě team Vršovice Po 26.6. 18:15 DEKAN