6. 6. 17 19:30 CESMI Jedna noha netleská Chroustova lokomotiva 9. 2:5 (1:3)
Zápas se odehrával za vydatného deště, kde hosté byli o trošku lepší a vyhráli.
Matěj Šifta – Jan Abraham, Martin Együd, Petr Kanta, Lukáš Kučera, Oleh Makota, Michal Stezka, Zdeněk Struška vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Ondřej Nezval, Václav Řehoř, Martin Řežábek, Jan Samec, Tomáš Sýkora, František Veselý
20. Václav Řehoř
35. Martin Kašpárek
48. Martin Beneš
22. 5. 17 20:45 HANSP Chroustova lokomotiva Weekend Warriors FC 8. 3:1 (2:0)
Domácí podržel brankář, který byl jednoznačně nejlepší hráč na hřišti. Martin Zelinka, Michal Morong
Chroustova lokomotiva Weekend Warriors FC
Marek KouřímskýMartin Beneš, Jiří Hubička, Ondřej Nezval, Martin Řežábek, Jan Samec, Tomáš Sýkora, František Veselý vs Jan Červený – Ondřej Červený, Pavel Chmelík, Peter Gründling, Jindřich Jonáš, Zdeněk Kouba, Lukáš Krutský, Petr Miškovský, Vladimír Vlček
5. František Veselý
20. Jiří Hubička
42. Tomáš Sýkora
44. Petr Miškovský
16. 5. 17 20:30 SCBEC Chroustova lokomotiva Určitě team Vršovice 7. 4:1 (2:1)
Hosté měli velkou snahu, ale na svého soupeře dnes neměli. Domácí velmi dobře bránili a vyráželi do smrtících brejků. Janča
Chroustova lokomotiva Určitě team Vršovice
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Ondřej Nezval, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, František Veselý vs Přemysl Beneš – Martin Ceral, Petr Havlíček, David Hlušička, Jiří Jadrníček, Jan Konšel, Dan Modlitba, Tomáš Novotný, Libor Stočes, Tomáš Svoreň
3., 39., 50. Jiří Hubička
13. Ondřej Nezval
15. Tomáš Svoreň
2. 5. 17 17:30 KBELY Gambrinus VH Chroustova lokomotiva 6. 2:1 (1:0)
Velmi pěkné a kombinační utkání s řadou šancí na obou stranách. Boubín
Gambrinus VH Chroustova lokomotiva
Jan Hořejš – Zdeněk Barták, Matouš Fuksa, Jakub Musil, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Václav Řehoř, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, František Veselý
5. Lukáš Novák
47. Jiří Novák
32. Jiří Hubička
25. 4. 17 19:15 STER3 Chroustova lokomotiva Blaženka spiders 5. 0:5 (0:2)
Jasné utkání s výhrou hostů. Václav Černý
Chroustova lokomotiva Blaženka spiders
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Martin Kašpárek, Ondřej Nezval, Václav Řehoř, Martin Řežábek, František Veselý vs Martin Telipský – Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Ivan Pleskač, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
27. Marek Jurčík
29., 59. Martin Telipský
40. Lukáš Vavrla
45. Marek Kotala
10. 4. 17 20:45 BECH Admira 97 Chroustova lokomotiva 4. 3:1 (2:0)
Admira si hlídala celý zápas náskok a ustála závěrečný tlak hostů.
Admira 97 Chroustova lokomotiva
Tomáš Podval – Kamil Hajšman, Jiří Horák, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Panýrek, Tomáš Panýrek, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Ondřej Nezval, Václav Řehoř, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, František Veselý
11. Petr Sinke
27. Jan Kafka
50. Jan Kratochvíl
54. Martin Beneš
3. 4. 17 18:00 STER2 Chroustova lokomotiva Traktor Praha A 3. 5:1 (2:1)
Tým Traktor začal s nadšením, ale brzy přišlo jakési vypnutí a nechuť hrát dopředu. Kapitánka tým motivovala zvoláním, ale Lokomotiva měla jedinečného střelce Hubičku. Janča
Chroustova lokomotiva Traktor Praha A
Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Václav Řehoř, Martin Řežábek, František Veselý vs Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Petr Táborský, Michal Veverka, Jan Zajíček
21., 26., 37. Jiří Hubička
48. Adam Čechovič
50. Václav Řehoř
2. Michal Veverka
28. 3. 17 20:15 METE2 S nadhledem Chroustova lokomotiva 2. 7:2 (1:1)
Chroustova lokomotiva zahodila stoprocentní šanci v poslední minutě prvního poločasu, po které mohla jít do vedení. Po změně stran udeřili S nadhledem a utkání plně ovládli. Čapla
S nadhledem Chroustova lokomotiva
Vladimír Hora – Antonín Beránek, Jaroslav Malenovský, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Lukáš Zelený vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Václav Řehoř, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora
20., 32. Ladislav Sedlák
39., 52., 60. Jaroslav Malenovský
53. Lukáš Zelený
58. Antonín Beránek
7. Martin Kašpárek
56. Martin Řežábek
21. 3. 17 18:00 HRAB2 Chroustova lokomotiva Libeň SK A 1. 1:2 (1:1)
V prvním poločase byla znát herní převaha domácích, před poločasem ale vstřelili gól i hosté. Druhý přidali ve druhé půli a vedení již udrželi. Martin Minařík