Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.6.17 | 18:00 | MALES | Traktor Praha A Admira 97 | 11. | 2:4 |
Po 12.6.17 | 19:30 | MIKU2 | Určitě team Vršovice Traktor Praha A | 10. | 3:3 |
Po 5.6.17 | 18:15 | MIKU4 | S nadhledem Traktor Praha A | 9. | 3:3 |
Po 22.5.17 | 18:15 | MIKU3 | Traktor Praha A Libeň SK A | 8. | 5:3 |
Po 15.5.17 | 18:00 | MALES | Kerata Chíjos Traktor Praha A | 7. | 1:4 |
Út 2.5.17 | 20:30 | MALES | Traktor Praha A Junior Motol | 6. | 3:6 |
Po 24.4.17 | 19:00 | DABLI | Jedna noha netleská Traktor Praha A | 5. | 1:2 |
Po 10.4.17 | 20:45 | HANSP | Traktor Praha A Weekend Warriors FC | 4. | 2:7 |
Po 3.4.17 | 18:00 | STER2 | Chroustova lokomotiva Traktor Praha A | 3. | 5:1 |
Po 27.3.17 | 20:15 | METE2 | Traktor Praha A Gambrinus VH | 2. | 2:8 |
Po 20.3.17 | 18:00 | HRAB3 | Blaženka spiders Traktor Praha A | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Admira 97 | 11 | 10 | 0 | 1 | 67:22 | 20 |
2. | Blaženka spiders | 11 | 9 | 0 | 2 | 52:27 | 18 |
3. | Libeň SK A | 11 | 6 | 2 | 3 | 34:34 | 14 |
4. | Weekend Warriors FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 49:25 | 12 |
5. | Určitě team Vršovice | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:37 | 11 |
6. | Chroustova lokomotiva | 11 | 5 | 0 | 6 | 26:28 | 10 |
7. | Gambrinus VH | 11 | 4 | 0 | 7 | 32:42 | 8 |
8. | Junior Motol | 11 | 4 | 0 | 7 | 28:39 | 8 |
9. | Traktor Praha A | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:43 | 8 |
10. | Kerata Chíjos | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:40 | 8 |
11. | S nadhledem | 11 | 3 | 2 | 6 | 31:52 | 8 |
12. | Jedna noha netleská | 11 | 2 | 1 | 8 | 24:48 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 24.5.17 | 18:15 | LITVI | Domácí potřeby SUP Žvahov (SVL3B) |
St 24.5.17 | 19:30 | LITVI | Koloušci AK Betl K.F.K. B (HL4C) |
St 24.5.17 | 20:45 | LITVI | Demoliční četa VET Dřeváci (VL3A) |
St 14.6.17 | 18:15 | MIKU2 | Athletico KMF Pětapůl TJ (HL8E) |
St 14.6.17 | 19:30 | MIKU2 | Pajzovna FC Santa Tranta PC C (HL3B) |
St 14.6.17 | 20:45 | MIKU2 | Jawa - Techno team Notorkros FK VET (VL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brož Jan | 10 | 0 |
Bulíček Vojtěch | 11 | 0 |
Hošek Petr | 11 | 13 |
Ridzák Tomáš | 4 | 2 |
Seidel Marek | 6 | 1 |
Seidelová Vanda | 4 | 0 |
Stiblík Petr | 10 | 2 |
Švejstil Roman | 4 | 0 |
Táborský Petr | 3 | 0 |
Veverka Michal | 8 | 7 |
Zajíček Jan | 10 | 2 |