8. Viktoria Bítovská A 11 5 0 6 27:33 10

Čt 20.4.17 19:15 TEMPO Bránický tank VET Indiana Team VET   (VL4D)
Čt 20.4.17 20:30 TEMPO Raiffani Footside   (HL4B)
St 10.5.17 19:00 METE2 Botostroj SK KáGéčko B   (HL8F)
St 10.5.17 20:15 METE2 Deportivo Estudiantil VET Válcovna plechu VET   (VL4C)
Po 29.5.17 18:00 SCBEC Deportivo bez Coruna A Borussia Bubeneč   (HL4A)
Po 29.5.17 19:15 SCBEC Puk PFC Útlum   (HL4A)

20. 6. 17 20:45 MIKU4 UNYP´s Blazers Indiana Team 11. 3:2 (0:0)
Utkání hrané v mírném tempu, kde góly padaly až ve druhé půli. Štěstí se přiklonilo k Blazers. Stanislav Roček, Luděk Tobola
UNYP´s Blazers Indiana Team
Daniel Frídel – Matěj Kopecký, Sergei Nasarof, Mikhail Popkov, Shalhar Suimaliev, Nhat Anh Vu vs Dominik Drunecký – Michal Chládek, Marek Kotlík, Miroslav Pechar, Patrik Podzemský, Dominik Šebek
40. Matěj Kopecký
42., 56. Mikhail Popkov
33., 35. Miroslav Pechar
6. 6. 17 19:15 HRAB3 Viktoria Bítovská A UNYP´s Blazers 10. 1:2 (0:1)
Parádní zápas, který kazila jen nepřízeň počasí, nabídl vyrovnanou podívanou. Domácí zkušeně bránili těsný náskok. Zatímco hosté až do konce bojovali, aby pro ně nepříznivé skóre otočili. V závěru sice svého soupeře zatlačili, ale v koncovce selhávali a čestný gól na 2:1 přišel příliš pozdě, než aby něco změnil na výsledku.
Viktoria Bítovská A UNYP´s Blazers
Jaroslav Heinitz – Jan Burda, Jiří Číla, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Luboš Pamánek, Jan Patka, Miroslav Procházka vs Daniel Frídel – Samuel Jahoda, Matěj Kopecký, Michal Lanči, Adil Merzlov, Jakub Sloup
54. Luboš Pamánek 14. Samuel Jahoda
47. Jakub Sloup
23. 5. 17 19:15 HRAB2 The Hamptons UNYP´s Blazers 9. 2:4 (0:1)
Hezké utkání, kdy hlavně kapitánu hostů nešlo vzít balon od nohy. Slepené dva góly domácích se postaraly o zápletku, ale UNYP´S Blazers zaslouženě přidali pár gólů a berou oba body. Rajniš, Dreksler
The Hamptons UNYP´s Blazers
Jan Stejskal – Filip Jelen, Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Petr Matějů, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Martin Tesař vs Ondřej Kříž – Kevin Cronin, Michal Lanči, Adil Merzlov, Jan Monhart, Lukáš Nový
50. Jakub Stejskal
51. OG
15., 57. Lukáš Nový
31. Jan Monhart
54. Ondřej Kříž
58. Ondřej Kříž
16. 5. 17 19:15 HRAB3 UNYP´s Blazers Toyota FC 8. 4:12 (2:6)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem. Šťástka,Vostatek
UNYP´s Blazers Toyota FC
Daniel Frídel – Leonardo Barni, Samuel Jahoda, Ondřej Kříž, Michal Lanči, Adil Merzlov, Sergei Nasarof, Lukáš Nový, Mikhail Popkov, Petr Sloup vs Petr Harant – David Berkman, Petr Hruška, Michal Ježek, Martin Koubík, Svatopluk Křejpský, Jakub Kroupa, Ondřej Michálek, Jan Šramota
46., 58. Ondřej Michálek
9. 5. 17 19:15 HRAB3 Rošambo UNYP´s Blazers 7. 4:3 (3:1)
Zpočátku jasné utkání hosté dokázali zdramatizovat, ale domácí výhru ubránili. Martin Hanek, Eva Bartoňková
Rošambo UNYP´s Blazers
Michal Papež – Daniel Borodáč, Tibor Borodáč, Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický vs Daniel Frídel – Kevin Cronin, Samuel Jahoda, Ondřej Kříž, Sergei Nasarof, Lukáš Nový, Mikhail Popkov, Shalhar Suimaliev
18., 34. Daniel Borodáč
23., 30. Vojtěch Šusta
18. Samuel Jahoda
36. Lukáš Nový
37. Ondřej Kříž
2. 5. 17 19:15 HRAB3 UNYP´s Blazers OrangeBoom 6. 5:3 (1:1)
Dost rozhárané utkání hrané nahoru dolu. Domácí dali víc gólů a vyhráli.
UNYP´s Blazers OrangeBoom
Leonardo Barni – Daniel Frídel, Samuel Jahoda, Matěj Kopecký, Adil Merzlov, Mikhail Popkov, Petr Sloup, Shalhar Suimaliev, Nhat Anh Vu vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Daniel Nouzák, Jan Rohlíček, Ondřej Samohýl, Jiří Sisel
26. Shalhar Suimaliev
42., 56. Nhat Anh Vu
51. Leonardo Barni
52. Mikhail Popkov
10., 48., 50. Daniel Nouzák
25. 4. 17 18:15 SLIVE Smíchov PSK UNYP´s Blazers 5. 8:5 (6:0)
Dlouho jednoznačné utkání si ve druhém poločase Smíchov velmi zkomplikoval, když v rozmezí deseti minut obdržel čtyři branky. Nakonec ale bere oba body. Melíšek
Smíchov PSK UNYP´s Blazers
Jan Kašný – Lukáš Dvořák, Jiří Gabzdyl, Pavel Harašta, Vladimír Moc, Jakub Novák, Marek Pořízka, Martin Valášek, Zbyněk Vaňous vs Samuel Jahoda – Matěj Kopecký, Sergei Nasarof, Mikhail Popkov, Shalhar Suimaliev