Rozpis pískání, 7. liga, skupina E

Budvarka B

Po 25.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 25.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 25.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 16.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 16.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 16.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Hulla hulla FC

Út 19.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 19.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 19.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 9.10. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 9.10. 20:30 Motorlet MOTO1

Kovárna PC

Čt 21.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 21.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 21.9. 20:30 Malešice AFK MALES
Čt 12.10. 17:00 Aritma ARIT
Čt 12.10. 18:15 Aritma ARIT

Pivušky FC

Pa 8.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 8.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 5.10. 17:45 Pražačka P2
Čt 5.10. 19:00 Pražačka P2
Čt 5.10. 20:15 Pražačka P2

Tazmánští čertíci

Po 18.9. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 18.9. 19:15 Hrabákova HRAB1
Čt 12.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 12.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 12.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

Dynamo R.U.M. B

St 11.10. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
St 11.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 5.12. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 5.12. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 5.12. 20:45 Mikulova MIKU1

Rumburaci

Po 11.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 11.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 3.10. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 3.10. 20:30 Motorlet MOTO1
Po 23.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 23.10. 19:15 Hrabákova HRAB1

Dynamo Prak

Pa 15.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 15.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Čt 5.10. 19:15 Motorlet MOTO1
Čt 5.10. 20:30 Motorlet MOTO1
St 25.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 25.10. 19:15 Hrabákova HRAB2

Concur 1.FC

Pa 22.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 22.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 12.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 12.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
Út 14.11. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 14.11. 20:30 Motorlet MOTO2

Bylo nás pět plus jedna

Út 24.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 24.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 13.11. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 13.11. 20:30 Motorlet MOTO1
Po 4.12. 19:00 Pražačka P1
Po 4.12. 20:15 Pražačka P1

Rebel Circus

Pa 13.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 13.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 2.11. 19:30 Aritma ARIT
Čt 2.11. 20:45 Aritma ARIT
Po 20.11. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 20.11. 20:15 Ďáblice SK DABLI

Regio Team

Ne 17.9. 13:45 Pražačka P3
Ne 17.9. 15:00 Pražačka P3
Čt 2.11. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 2.11. 20:45 Zákostelní ZAK
St 22.11. 18:15 Litvínovská LITVI
St 22.11. 19:30 Litvínovská LITVI