Seznam týmů, 7. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Tazmánští čertíci černo-žlutá, červená
Rumburaci žluto-černá, bílá
Regio Team žlutá, černá
Rebel Circus bílá, modrá
Pivušky FC červeno-černá
Kovárna PC žlutá
Hulla hulla FC žlutá, červená
Dynamo R.U.M. B modrá, žlutá
Dynamo Prak červená
Concur 1.FC modrá, bílá
Bylo nás pět plus jedna černá
Budvarka B žluto-černá, bílo-černá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Hulla hulla FCKovárna PC St 22.3. 18:00 HRAB1
Dynamo R.U.M. BPivušky FC St 22.3. 18:15 MIKU4
Bylo nás pět plus jednaRumburaci St 22.3. 18:15 MIKU2
Budvarka BTazmánští čertíci St 22.3. 19:30 TEMPO
Dynamo PrakRebel Circus St 22.3. 20:45 STOD
Concur 1.FCRegio Team Čt 23.3. 20:15 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
RumburaciConcur 1.FC St 29.3. 18:15 MIKU1
Budvarka BBylo nás pět plus jedna St 29.3. 19:30 TEMPO
Rebel CircusDynamo R.U.M. B St 29.3. 19:30 HANSP
Tazmánští čertíciKovárna PC St 29.3. 19:30 MIKU2
Pivušky FCHulla hulla FC St 29.3. 20:45 CESMI
Regio TeamDynamo Prak Čt 30.3. 20:15 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo R.U.M. BRegio Team St 5.4. 18:00 HRAB2
Hulla hulla FCRebel Circus St 5.4. 18:15 MIKU4
Dynamo PrakRumburaci St 5.4. 18:15 MIKU1
Concur 1.FCBudvarka B St 5.4. 19:30 TEMPO
Bylo nás pět plus jednaTazmánští čertíci St 5.4. 19:30 MIKU2
Kovárna PCPivušky FC St 5.4. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Bylo nás pět plus jednaConcur 1.FC St 19.4. 18:15 PRKOP
RumburaciDynamo R.U.M. B St 19.4. 18:15 MIKU1
Rebel CircusKovárna PC St 19.4. 18:15 MIKU3
Budvarka BDynamo Prak St 19.4. 19:30 TEMPO
Tazmánští čertíciPivušky FC St 19.4. 19:30 MIKU2
Regio TeamHulla hulla FC Čt 20.4. 19:00 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Hulla hulla FCRumburaci St 26.4. 18:15 MIKU1
Dynamo PrakBylo nás pět plus jedna St 26.4. 18:15 CESMI
Dynamo R.U.M. BBudvarka B St 26.4. 19:30 TEMPO
Concur 1.FCTazmánští čertíci St 26.4. 19:30 MIKU2
Pivušky FCRebel Circus St 26.4. 20:00 ARIT
Kovárna PCRegio Team St 26.4. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Budvarka BHulla hulla FC St 12.4. 19:30 DEKAN
Bylo nás pět plus jednaDynamo R.U.M. B St 3.5. 18:00 HRAB1
Regio TeamPivušky FC St 3.5. 18:45 BIHOR
RumburaciKovárna PC St 3.5. 19:30 MIKU2
Tazmánští čertíciRebel Circus St 3.5. 19:30 MIKU1
Concur 1.FCDynamo Prak Čt 4.5. 19:00 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivušky FCRumburaci St 10.5. 18:15 MIKU1
Dynamo R.U.M. BConcur 1.FC St 10.5. 18:15 HOSTI
Kovárna PCBudvarka B St 10.5. 19:30 TEMPO
Hulla hulla FCBylo nás pět plus jedna St 10.5. 19:30 CESMI
Dynamo PrakTazmánští čertíci St 10.5. 19:30 MIKU2
Rebel CircusRegio Team St 10.5. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo PrakDynamo R.U.M. B St 24.5. 18:00 HRAB2
RumburaciRebel Circus St 24.5. 18:15 MIKU1
Bylo nás pět plus jednaKovárna PC St 24.5. 19:30 STOD
Budvarka BPivušky FC St 24.5. 19:30 TEMPO
Tazmánští čertíciRegio Team St 24.5. 19:30 MIKU2
Concur 1.FCHulla hulla FC Čt 25.5. 20:15 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Regio TeamRumburaci St 31.5. 18:15 MIKU1
Rebel CircusBudvarka B St 31.5. 19:30 TEMPO
Pivušky FCBylo nás pět plus jedna St 31.5. 19:30 PRKOP
Dynamo R.U.M. BTazmánští čertíci St 31.5. 19:30 MIKU2
Kovárna PCConcur 1.FC St 31.5. 20:45 STOD
Hulla hulla FCDynamo Prak Čt 1.6. 20:15 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo R.U.M. BHulla hulla FC St 7.6. 18:00 STER1
Dynamo PrakKovárna PC St 7.6. 18:00 HRAB3
Concur 1.FCPivušky FC St 7.6. 18:15 PRKOP
Budvarka BRegio Team St 7.6. 19:30 TEMPO
Tazmánští čertíciRumburaci St 7.6. 19:30 MIKU2
Bylo nás pět plus jednaRebel Circus St 7.6. 20:00 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
RumburaciBudvarka B St 21.6. 19:00 ZABEH
Regio TeamBylo nás pět plus jedna St 21.6. 19:15 SCBEC
Rebel CircusConcur 1.FC St 21.6. 19:30 HOSTI
Pivušky FCDynamo Prak St 21.6. 19:30 LITVI
Kovárna PCDynamo R.U.M. B St 21.6. 19:30 BECH
Hulla hulla FCTazmánští čertíci St 21.6. 19:30 DEKAN